Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Manuel Fettner (Austria) |
125.5 |
129.0 |
2 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
127.0 |
127.9 |
3 |
Tom Hilde (Norwegia) |
124.0 |
127.2 |
4 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
123.0 |
126.4 |
5 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
121.5 |
124.5 |
6 |
Nicholas Alexander (USA) |
124.5 |
123.4 |
7 |
Maciej Kot (Polska) |
126.0 |
123.3 |
8 |
Julian Musiol (Niemcy) |
127.0 |
123.1 |
9 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
126.5 |
123.0 |
10 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
120.5 |
122.7 |
11 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
130.5 |
122.3 |
|
Björn Einar Romören (Norwegia) |
126.0 |
122.3 |
13 |
Daiki Ito (Japonia) |
126.5 |
121.4 |
14 |
Janne Happonen (Finlandia) |
118.5 |
120.9 |
15 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
123.5 |
120.3 |
16 |
Kamil Stoch (Polska) |
120.0 |
119.5 |
17 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
130.5 |
119.3 |
18 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
119.0 |
117.6 |
19 |
Sami Niemi (Finlandia) |
125.0 |
117.1 |
20 |
Andreas Kofler (Austria) |
120.0 |
117.0 |
21 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
122.0 |
116.5 |
22 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
115.5 |
115.0 |
23 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
118.5 |
112.2 |
24 |
Marcin Bachleda (Polska) |
120.0 |
111.8 |
25 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
119.0 |
111.5 |
26 |
Pavel Karelin (Rosja) |
117.0 |
111.3 |
27 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
114.0 |
111.1 |
28 |
Georg Späth (Niemcy) |
119.5 |
110.6 |
29 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
120.5 |
110.0 |
30 |
David Lazzaroni (Francja) |
118.5 |
108.5 |
|
Jakub Janda (Czechy) |
113.5 |
108.5 |
32 |
Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada) |
117.5 |
108.4 |
33 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
121.0 |
106.4 |
34 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
113.0 |
106.2 |
35 |
Nicholas Fairall (USA) |
113.0 |
104.9 |
36 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
117.5 |
104.7 |
37 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
121.5 |
104.2 |
38 |
Severin Freund (Niemcy) |
114.5 |
103.8 |
39 |
Lukas Hlava (Czechy) |
118.5 |
102.1 |
40 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
112.0 |
101.0 |
41 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
111.5 |
100.3 |
42 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
113.0 |
99.6 |
43 |
Andreas Wank (Niemcy) |
111.5 |
99.0 |
44 |
Anders Bardal (Norwegia) |
113.0 |
98.4 |
45 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
115.5 |
95.6 |
46 |
Nicolas Mayer (Francja) |
111.0 |
94.3 |
47 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
111.5 |
92.0 |
48 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
106.0 |
91.6 |
49 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
109.5 |
90.6 |
50 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
109.5 |
88.8 |
51 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
104.0 |
88.7 |
52 |
Vladimir Zografski (Bułgaria) |
108.0 |
87.2 |
53 |
Alexandre Mabboux (Francja) |
108.5 |
81.7 |
54 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
103.0 |
79.9 |
55 |
Stefan Read (Kanada) |
105.0 |
77.7 |
56 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
91.0 |
56.3 |
57 |
Sebastian Cala (Szwajcaria) |
86.5 |
46.2 |
58 |
Julien Dorme (Francja) |
83.5 |
41.3 |
59 |
Martin Cikl (Czechy) |
DNS |
|
|
Roman Koudelka (Czechy) |
120.5 |
|
|
David Zauner (Austria) |
126.0 |
|
|
Taku Takeuchi (Japonia) |
128.0 |
|
|
Lukas Mueller (Austria) |
114.5 |
|
|
Emmanuel Chedal (Francja) |
123.0 |
|
|
Robert Kranjec (Słowenia) |
131.5 |
|
|
Harri Olli (Finlandia) |
122.5 |
|
|
Denis Kornilov (Rosja) |
120.0 |
|
|
Adam Małysz (Polska) |
134.5 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
130.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 00:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |