Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

9 lipca 2009 Andreas Kuettel zmienił stan cywilny. Sympatyczny Szwajcar po¶lubił swoj± narzeczon± pod skoczniami w szwajcarskim Einsiedeln.

Miłym faktem dla polskich fanów jest to, że ¶wieżo upieczona małżonka Andreasa, Dorota, jest Polk±.

W Einsiedeln odbył się jedynie ¶lub cywilny. Szwajcarskie media donosz±, że młoda para planuje także ¶lub ko¶cielny w Polsce.

Pozostaje nam życzyć Andreasowi i Dorocie dużo szczę¶cia!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
für belibste ski springer andi und seine frauschien - dorota
alles gute für andi küttel - happened married.... pa
(18.08.2009, 22:57)
JThomas
Wszystkiego Dobrego Andi :) !
(02.08.2009, 22:42)
Skoczek120
Serdeczne gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia!!! Oraz oczywi¶cie kolejnych sukcesów w swym zawodzie. Liczę na to, że odegrasz ważn± rolę w IO!!!
(02.08.2009, 19:33)
jam
Brawo :) Wszystkiego najlepszego :)
(26.07.2009, 21:21)
necik
Naj naj naj najlepszego!!! :):):):)
ale fajnie, no :):):):)
(23.07.2009, 13:42)
Dzaga94
Bardzo się cieszę, teraz niech Andi przyjedzie pozwiedzać Polskę :)
(22.07.2009, 08:17)
Dawcios4
Gratulacje Andi!!
(20.07.2009, 10:25)
Jasiek96
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, Andi!
(19.07.2009, 17:30)
Aga30
http://www.andreas-kuettel.ch/ gallery.html?gallery=61
tutaj sa zdjecia z jego ¶lubu
(18.07.2009, 15:50)
Elite27.12.
No więc - wszystkiego najlepszego, oby wam się!!
Oczywi¶cie, że Polki najładniejsze ^^
(18.07.2009, 11:58)
bezimienna
@cobra11
Zdjecia s± na stronie Andreasa :)
(18.07.2009, 11:32)
cobra11
a może by tak redakcja dodała do galerii jakie¶ zdjęcie z tego zdarzenia, na którym jest ta piękno¶c Andreas'a xD
(18.07.2009, 11:10)
marmi
A to ciekawostka, może by tak redakcja wybadała gdzie i kiedy ten ¶lub ko¶cielny :)
(18.07.2009, 01:22)
nannerl
I bardzo dobrze. Polki, wiadomo, najładniejsze ;]