Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
101.0 |
102.5 |
277.5 |
2 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
97.5 |
96.0 |
259.0 |
3 |
Lukas Mueller (Austria) |
95.0 |
98.5 |
258.5 |
4 |
Marcin Bachleda (Polska) |
99.0 |
93.5 |
257.5 |
5 |
Thomas Diethart (Austria) |
95.0 |
95.5 |
252.0 |
6 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
91.5 |
97.0 |
243.0 |
7 |
Michael Hayboeck (Austria) |
95.5 |
91.0 |
241.0 |
|
Akseli Kokkonen (Norwegia) |
93.5 |
92.5 |
241.0 |
9 |
Daniel Lackner (Austria) |
95.0 |
90.0 |
239.5 |
10 |
Florian Schabereiter (Austria) |
92.5 |
93.0 |
239.0 |
11 |
David Unterberger (Austria) |
93.0 |
91.5 |
238.0 |
12 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
91.5 |
92.5 |
237.0 |
13 |
Maciej Kot (Polska) |
94.0 |
89.5 |
234.5 |
|
Andreas Stjernen (Norwegia) |
93.5 |
90.5 |
234.5 |
15 |
Martin Cikl (Czechy) |
91.5 |
90.5 |
232.0 |
16 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
91.0 |
91.0 |
231.5 |
17 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
93.5 |
87.5 |
227.0 |
|
Nicholas Alexander (USA) |
92.5 |
88.0 |
227.0 |
19 |
Thomas Lackner (Austria) |
92.5 |
87.5 |
226.5 |
20 |
David Zauner (Austria) |
93.0 |
86.5 |
226.0 |
|
Kevin Horlacher (Niemcy) |
89.0 |
90.5 |
226.0 |
22 |
Stefan Hayboeck (Austria) |
90.5 |
87.5 |
222.0 |
|
Jurij Tepes (Słowenia) |
90.0 |
88.0 |
222.0 |
|
Julian Musiol (Niemcy) |
87.5 |
90.5 |
222.0 |
25 |
Borek Sedlak (Czechy) |
90.5 |
86.5 |
220.0 |
26 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
91.0 |
85.5 |
218.5 |
|
Tomas Zmoray (Słowacja) |
89.5 |
87.5 |
218.5 |
28 |
Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada) |
89.5 |
87.0 |
217.5 |
29 |
Andraz Pograjc (Słowenia) |
88.0 |
86.5 |
214.0 |
30 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
90.5 |
82.5 |
209.5 |
31 |
Lukas Hlava (Czechy) |
87.0 |
106.5 |
|
|
Jure Bogataj (Słowenia) |
87.5 |
106.5 |
|
33 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
87.5 |
106.0 |
|
34 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
86.5 |
104.0 |
|
|
Cestmir Kozisek (Czechy) |
86.5 |
104.0 |
|
36 |
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
86.0 |
103.5 |
|
37 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
85.5 |
102.0 |
|
|
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
85.5 |
102.0 |
|
|
Richard Freitag (Niemcy) |
85.5 |
102.0 |
|
40 |
Markus Schiffner (Austria) |
85.0 |
101.0 |
|
41 |
Piotr Żyła (Polska) |
84.5 |
100.0 |
|
|
Andreas Wank (Niemcy) |
84.5 |
100.0 |
|
43 |
Vladimir Zografski (Bułgaria) |
85.0 |
99.5 |
|
44 |
Nico Hermann (Niemcy) |
84.0 |
99.0 |
|
45 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
83.5 |
98.0 |
|
46 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
83.5 |
96.5 |
|
47 |
Manuel Poppinger (Austria) |
82.0 |
93.5 |
|
48 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
81.0 |
93.0 |
|
|
Illimar Paern (Estonia) |
81.5 |
93.0 |
|
50 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
81.5 |
92.0 |
|
51 |
Andrea Morassi (Włochy) |
80.5 |
91.0 |
|
52 |
Nico Faller (Niemcy) |
80.5 |
90.5 |
|
|
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
81.0 |
90.5 |
|
54 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
80.0 |
89.0 |
|
|
Jonas Faller (Niemcy) |
80.5 |
89.0 |
|
56 |
Michael Lunardi (Włochy) |
79.0 |
86.0 |
|
|
Michael J Glasder (USA) |
79.0 |
86.0 |
|
|
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
79.0 |
86.0 |
|
59 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
78.5 |
85.5 |
|
60 |
Manuel Resch (Austria) |
78.5 |
85.0 |
|
|
Alessio de Crignis (Włochy) |
78.5 |
85.0 |
|
|
Andre Fredheim (Norwegia) |
78.5 |
85.0 |
|
|
Alexey Vostretsov (Rosja) |
78.5 |
85.0 |
|
64 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
78.0 |
84.0 |
|
65 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
77.5 |
83.5 |
|
66 |
Diego Dellasega (Włochy) |
77.5 |
83.0 |
|
67 |
Gregor Deschwanden (Szwajcaria) |
77.0 |
82.0 |
|
|
Matus Mistrik (Słowacja) |
77.0 |
82.0 |
|
69 |
Christian Reiter (Austria) |
76.5 |
80.5 |
|
70 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
78.0 |
79.5 |
|
|
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
76.0 |
79.5 |
|
72 |
Mats Piho (Estonia) |
75.5 |
79.0 |
|
73 |
Lukas Dilitz (Austria) |
77.0 |
78.0 |
|
74 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
73.5 |
73.5 |
|
75 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
73.0 |
72.5 |
|
76 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
75.0 |
72.0 |
|
77 |
Toenis Kartau (Estonia) |
69.0 |
63.5 |
|
78 |
Johnny Lyons (USA) |
68.5 |
62.0 |
|
79 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
67.0 |
56.0 |
|
80 |
Abilay Kapesbayev (Kazachstan) |
62.0 |
44.0 |
|
81 |
Eric Mitchell (Kanada) |
DSQ |
||
|
Lukas Bergmann (Austria) |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |