Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Dzisiejsze zawody indywidualne o Mistrzostwo Polski, kończ±ce zimowy sezon dla naszych skoczków miały odbyć się o 10:15. Niestety złe warunki pogodowe pokrzyżowały plany organizatorom. Zawody przełożono na godz. 15:00 i zrezygnowano z kwalifikacji. Po południu jednak wiatr nie osłabł i konkurs ostatecznie został odwołany.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« marzec 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
asia89
Na miejscu redakcji to ja bym jeszcze więcej tych commencików usunęła lol :))))))))))))))))))))))))

Poczekajmy, może co¶ wyjdzie z tego spotkania forumowiczów. Kiedy¶ już grupa umawiała się na spotkanie po zawodach w Zakopanem. Nie wiem, czy to spotkanie doszło do skutku.
(28.03.2009, 00:38)
Evill
Żeby nie było: ja tam tylko wynajmuję :)
(27.03.2009, 18:02)
Evill
Zorganizujmy spotkanie forumowiczów z podziałem na ceprów i górali, heeej =) Najlepiej u mnie w Gdańsku :P
(27.03.2009, 18:02)
krwisty
@Ceper ja do Ceprów czy ceprów nic nie mam heeejj;-)
(27.03.2009, 17:58)
Ceper
Krwisty- Może i Cepry ale niektórzy mieszkaj± zaledwie 50 km. od Bielska
(27.03.2009, 17:47)
krwisty
Jak ja lubię otwarte skocznie..;-((((( Szlag trafił mistrzostwa!!!
(27.03.2009, 16:59)
krwisty
@kuba_z_1994 miło mi wojska polskiego się kłania;-)@Evil większo¶ć redakcji to cepry he he;-)
(27.03.2009, 16:54)
Evill
A czy jest kto¶ z terenów nizinnych dostępny? Czy jestem egzotycznym ceprowskim elementem infrastruktury na góralskiej stronce :P
(27.03.2009, 15:31)
kuba_z_1994
no i odwołali...
(27.03.2009, 15:21)
kuba_z_1994
krwisty to ty jeste¶ z BIELSKA??
Ja tez :)
i wieje niesamowicie
Do Szczyrku st±d niedaleko więc na pewno tam jest podobnie.
i na pewno przenios± lub odwołaj±
(27.03.2009, 14:48)
krwisty
Byłem tam dzi¶ z kolegami ok 9 .00 i naprawdę wiało.Były wozy transmisyjne TVP także przekaz jaki¶ będzie ,ale czy na żywo to w±tpię.Po przeniesieniu na 15 godzine ,odjechali¶my.Teraz siedzę w domu w Bielsku i wieje, także nie s±dzę by zdołali dzisiaj oddać jakie¶ skoki.Łukasz Kruczek krz±tał się po skoczni z jakim¶ dzieckiem,Klimek rzucił mi się w oczy a reszta była gdzie¶ zakamuflowana.Kibiców jak na lekarstwo.Stoiska z kiełbaskami i mięsem porozstawiali ,a jak resztka kibiców zaczęła się zmywać to im miny zrzedły bo utargu zero.Co się rzuciło mi w oczy to ogólnie dalej to plac budowy ,koszy na ¶mieci brak tylko jeden kontener stoi,o miejscach parkingowych nie wspominaj±c.Zaraz będę dzwonił do COS w szczyrku i jak się zaczn± zawody to ruszę swój tyłek z domu ,a jak nie to może na weekend by przerzucili ?
(27.03.2009, 14:37)
F.
Retransmija dzi¶ o 22.20 na TVP-Sport i dodatkowo w internecie na skoki.tvp.pl

Mam nadzieję jednak, ze nic się nie odbędzie bo może doj¶c do jakiego¶ poważnego upadku a po co .
(27.03.2009, 14:15)
Dawidof60
Paweł a bedzie gdzies relacja?
(27.03.2009, 13:45)
Paweł Stawowczyk
Nie będzie nigdzie transmisji.
(27.03.2009, 13:45)
Evill
A może ¦liż??? W nieoficjalnych wynikach indywidualnych za drużunówkę miał z 15 punktów przewagi.
(27.03.2009, 13:43)
Dawidof60
moze na tvp sport?
(27.03.2009, 13:40)
dawidof60
Gdzies lec± te skoki ?? prosze o odpowiedz