Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Redakcja serwisu Skokinarciarskie.pl ma przyjemno¶ć ogłosić współpracę z autorami programu "Byle do Przerwy", nadawanego w eLO RMF, jednej ze stacji projektu MiastoMuzyki.pl.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Magazyn sportowy "Byle do Przerwy" powstał z my¶l± o zapełnieniu luki powstałej na tym polu w polskich stacjach radiowych. Ma być rzetelnym, ale podanym w luĽny sposób, podsumowaniem minionego tygodnia w sporcie.

"Aby jak najlepiej informować naszych Słuchaczy, konsekwentnie rozbudowujemy siatkę korespondentów, którzy informuj± nas o tym, co dzieje się na sportowych arenach. Współpraca z portalem Skokinarciarskie.pl ma nam zapewnić opinie i komentarze prosto od prawdziwych ekspertów w dziedzinie skoków" - mówi Łukasz Król z "Byle do Przerwy".

Co ł±czy redaktorów serwisu Skokinarciarskie.pl i programu "Byle do Przerwy"? Przede wszystkim młodo¶ć (większo¶ć osób zaangażowanych w oba projekty to studenci i liceali¶ci), pasja i wielka miło¶ć do sportu. Dlatego zdecydowali¶my się na poł±czenie sił, maj±c nadzieję, że skorzystaj± na tym zarówno czytelnicy Skokinarciarskie.pl, jak i słuchacze eLO RMF.

Zastępca redaktora naczelnego Skokinarciarskie.pl Andrzej Mysiak komentuje pozyskanie nowego partnera: "Współpraca z eLO RMF pozwoli na jeszcze bardziej obszerne informowanie naszych Czytelników. Nasz± ofertę, składaj±c± się głównie z tekstów, wyników i zdjęć, rozszerzamy o cotygodniowe komentarze i analizy wydarzeń ze ¶wiata skoków narciarskich, wzbogacone o wypowiedzi samych zawodników".

Zapraszamy do słuchania "Byle do Przerwy" w każdy poniedziałek od 19:00 na www.elormf.pl. Już dzisiaj na krakowskim Kopcu Ko¶ciuszki o wydarzeniach zakończonego wła¶nie Turnieju Skandynawskiego (i nie tylko) z naszym redaktorem Andrzejem Mysiakiem rozmawiać będ± Łukasz Król, Grzegorz Kukuła i Marek Bartoszek. Do usłyszenia!

"Byle do Przerwy" na eLO RMF w poniedziałek od 19:00 »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Łukasz_BdP
Nasz numer antenowy można znaleĽć na stronie www.elormf.pl (0-12)2 000 505...W czasie programu będziemy informować kiedy można dzwonić, można też pisać na e-maile pytania itd. - byledoprzerwy@elormf.pl...Tak więc jak kto¶ będzie miał ochotę się wł±czyć do rozmowy, to zapraszamy:)
(19.03.2009, 20:29)
krwisty
Ale to wy bdziecie dzwonić do ludzi ,czy podacie jaki¶ numer telefony i sami słuchacze zadzwoni±...bo chyba tak jest prosciej nie?
(19.03.2009, 19:16)
Łukasz_BdP
Widzę, że ledwo rozpoczęli¶my współpracę, a już pojawiły się pierwsze spostrzeżenia, nowe gwiazdy itd.:)Oby ich było jak najwięcej(oczywi¶cie spostrzeżeń), póki co raczkujemy...a i oczywi¶cie jak kto¶ będzie miał ochotę i swój głos usłyszeć to my tak± możliwo¶ć mu damy:P Może już pon? Wtedy w BdP podsumowanie sezonu skoków...Aha i co ważne, wiosenna zmiana ramówki powoduje, że BdP teraz co poniedziałek od 18 do 19:30!!!Pozdrawiam:)
(19.03.2009, 18:41)
krwisty
Mietek rz±dzi!!!;-))))))))))))
(19.03.2009, 12:13)
Jasiek96
Bo "Mieszko" brzmi znacznie ładniej :)
(19.03.2009, 01:47)
Jasiek96
@Andrzej Mysiak
Ja Pana nie będę nazywał "Mietek"! A jeżeli kto¶ tak Pana nazwie, to od razu stanę w Pana obronie :)
(18.03.2009, 23:22)
Andrzej Mysiak
@Jasiek96 - ja tak nie uważam ;) ale teraz przez Ciebie mam przer±bane, bo zaczn± mnie nazywać "Mietek" :P
(18.03.2009, 23:17)
Jasiek96
@Andrzej Mysiak
Jak tak posłuchałem tych 2 rozmów, to doszedłem do wniosku, że ma Pan głos podobny do Mietka z Szarlotki. Jakby co to daję link: http://www.youtube.com/watch?v =FQL-A-pbfjQ&feature=PlayL ist&p=9865B291C8640063& ;index=0&playnext=1 . Mietek to ten w zółtej bluzce, który pojawia się przy 0:38.
(18.03.2009, 23:12)
krwisty
A i jeszcze jedno lepszy filtr by się przydał na mikrofon bo często za bardzo mlaskanie i inne niepoż±dane dĽwięki wydawane otworem gębowym słychać.Trzeba by je było lekko przytłumić he he
(18.03.2009, 14:07)
krwisty
@Andrzej no faktycznie teraz to zobaczyłem,przesłuchałem i faktycznie trochę lepiej i dłużej miałe¶ okazję sie wypowiedzieć niż ostatnio.Poruszony był mój ulubiony temat krytych skoczni z czego jestem rad.Ogólnie spoko ,tylko w ramach konstruktywnej krytyki muszę dodać od siebie że lekko irytuj±ce s± te częste ¶miechy na antenie,które nakładaj± sie jeden na drugi i tworz± dziwne stadko przerywaj±ce płynno¶ć waszych pytań i odpowiedzi hehe.Ale może tylko mi się tak wydaje i jestem czepialski, bo my¶lę się że jak ekspert w radiu jest to i powaga musi być ,a to wcale nie koniecznie i zależy od konwencji audycji .Ogólnie nie mogę sie doczekać następnego programu .Pozdrawiam
(18.03.2009, 11:49)
Andrzej Mysiak
Jest. W menu po lewej u góry jest dział "Byle do Przerwy" i tam s± obie rozmowy. Jeszcze tego za bardzo nie promujemy, bo nie miałem na to czasu - trzeba się zaj±ć prac± mgr ;)
(18.03.2009, 10:25)
krwisty
Andrzej jest już ta rozmowa zamieszczona tutaj z zeszłego poniedziałku,kiedy zamie¶cicie?
(17.03.2009, 23:13)
Andrzej Mysiak
@Witaminek - nie martw się, wkrótce zamie¶cimy na stronie zarówno dzisiejsz± rozmowę, jak i tę sprzed tygodnia :)
(16.03.2009, 21:49)
Witamek
A przegapiłem 19 za tydzień obejrzę . Mamy prasę " Skoki" - czasopismo mamy radio - to co teraz . Internet - nasza strona
(16.03.2009, 21:43)
Zula
Fajny pomysł :) Życze powodzenia :)
(16.03.2009, 16:36)
Skoczek120
Życzę udanej współpracy!!!
(16.03.2009, 16:06)
krwisty
Jestem miło zaskoczony wła¶nie powstał± współprac± i już nie mogę doczekać się wypowiedzi samych zawodników.Z chęci± też posłucham co ma do powiedzenia Andrzej dzisiaj o godz.19 tej.Fajny pomysł i życzę owocnej współpracy;-)
(16.03.2009, 13:50)