Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Jeszcze wczoraj wieczorem najlepsi skoczkowie ¶wiata walczyli o zwycięstwo w Lillehammer, a już dzisiaj czeka ich kolejny konkurs, tym razem na mamuciej skoczni w Vikersund. Zawody drużynowe rozpoczn± się o 16:00, a poprzedzone będ± seri± treningow±, któr± zaplanowano na 14:30.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Program zawodów w Vikersund:

14 marca 2009 (sobota)
14:30 - trening
16:00 - konkurs drużynowy

15 marca 2009 (niedziela)
12:30 - kwalifikacje
13:45 - konkurs indywidualny, finał Turnieju Skandynawskiego

W treningu weĽmie udział aż 72 zawodników z 17 krajów. W¶ród nich nie ma japońskiego weterana Takanobu Okabe, który ostatnio wygrał konkurs P¦ w Kuopio. Na podstawie treningu trenerzy poszczególnych ekip wybior± składy na dzisiejsz± drużynówkę.

Lista startowa

zawodnik

1

Andreas Stjernen (Norwegia)

2

Robert Johansson (Norwegia)

3

Thomas Lobben (Norwegia)

4

Kenneth Gangnes (Norwegia)

5

Alexandre Mabboux (Francja)

6

Stefan Thurnbichler (Austria)

7

Andrea Morassi (Włochy)

8

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

9

Alexey Korolev (Kazachstan)

10

Dimitry Ipatov (Rosja)

11

Vitaliy Shumbarets (Ukraina)

12

Anatoliy Karpenko (Kazachstan)

13

Hyun Ki Kim (Korea Pd.)

14

Andreas Aren (Szwecja)

15

Erik Simon (Niemcy)

16

Jon Aaraas (Norwegia)

17

Anders Johnson (USA)

18

Sami Niemi (Finlandia)

19

Robert Hrgota (Słowenia)

20

Christian Ulmer (Niemcy)

21

Volodymyr Boschuk (Ukraina)

22

Jussi Hautamäki (Finlandia)

23

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

24

Primoz Pikl (Słowenia)

25

Johan Erikson (Szwecja)

26

Ondrej Vaculik (Czechy)

27

Nicholas Fairall (USA)

28

Łukasz Rutkowski (Polska)

29

Martin Cikl (Czechy)

30

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

31

Pavel Karelin (Rosja)

32

Vegard Sklett (Norwegia)

33

Stefan Hula (Polska)

34

Sebastian Colloredo (Włochy)

35

Felix Schoft (Niemcy)

36

Jernej Damjan (Słowenia)

37

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

38

Kamil Stoch (Polska)

39

Ilja Rosliakov (Rosja)

40

Andreas Kofler (Austria)

41

Shohei Tochimoto (Japonia)

42

Björn Einar Romören (Norwegia)

43

Robert Kranjec (Słowenia)

44

Yuta Watase (Japonia)

45

Stephan Hocke (Niemcy)

46

Daiki Ito (Japonia)

47

Markus Eggenhofer (Austria)

48

Tom Hilde (Norwegia)

49

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

50

Fumihisa Yumoto (Japonia)

51

Kalle Keituri (Finlandia)

52

Jakub Janda (Czechy)

53

Johan Remen Evensen (Norwegia)

54

Michael Neumayer (Niemcy)

55

Noriaki Kasai (Japonia)

56

Michael Uhrmann (Niemcy)

57

Adam Małysz (Polska)

58

Emmanuel Chedal (Francja)

59

Roman Koudelka (Czechy)

60

Andreas Küttel (Szwajcaria)

61

Martin Koch (Austria)

62

Matti Hautamäki (Finlandia)

63

Anders Bardal (Norwegia)

64

Ville Larinto (Finlandia)

65

Anders Jacobsen (Norwegia)

66

Dimitry Vassiliev (Rosja)

67

Martin Schmitt (Niemcy)

68

Thomas Morgenstern (Austria)

69

Harri Olli (Finlandia)

70

Wolfgang Loitzl (Austria)

71

Simon Ammann (Szwajcaria)

72

Gregor Schlierenzauer (Austria)

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Typujemy indywidualny?
1. Olli
2. Schlierenzauer
3. Wassiliew
4. Amman
5. Koch
6. Loitzl
(15.03.2009, 08:52)
Mega-agniesia
patrze sobie ze tu prawie wszyscy kpia sobie z Polski na odleglych miejscach obstawiano.
(14.03.2009, 15:55)
mój podpis
1austria
2norwegia
3 finlanda
4niemcy
5sl owena
6 japonia
7 czechy
8 rosja
9 polska
(14.03.2009, 15:45)
krzyslo
@nietoperek
@jo
Fran cja i Kazachstan nie maj± 4 zawodników!
(14.03.2009, 15:36)
lukikorbanek
My Clasification
1.Norwegi2.Finlandia
3.Austria
4.Niemcy
5.Polska6.Czechy
7.Słowenia8.Japonia
(14.03.2009, 15:25)
nietoperek
1.Austria
2.Norwegia
3.Finlandia
4.Niemcy
5.Japonia
6.Rosja
7.Czechy
8.Polska
9. Słowenia
10.Francja
11.Kazachstan
(14.03.2009, 15:20)
jo
1. Austria
2. Norway
3. Finland
4. Japan
5. Germany
6. Czech Republic
7. Poland
8. Russia
9. Slovenia
10. France
11. Kazakhstan
(14.03.2009, 15:14)
pawel
obstawiam ze bedzie tak:
1.Austria
2.Fin landia\Norwegia
3Finlandi a\norwegia
4.niemcy
5. rosja/polska\japonia
6ros ja\polska\japonia
7rosja\ polska\japonia
8pollska\j apionia\rosja
(14.03.2009, 15:11)
kibic Adama Małysza i polskich skoczkow narciarskich
ja stawiam tak
Austria
finlandi a
norwegia
polska
niemcy
czechy
ros ja
ssłowenia
(14.03.2009, 15:10)
gorat
Może to wycofanie Okabe jest celowe? Owszem, zawal± drużynówkę, ale staruszek wypocznie i jutro powalczy o kolejne podium...
(14.03.2009, 15:06)
misiek10
Obstawiam konkurs drurzywowy:
1.Austria
2.Finlandia
3.Japonia4.Czechy
5.Niemcy
6.Polska
7.Słowenia
8.Rosja
(14.03.2009, 15:05)
Evill
A jednak się skuszę na małe obstawianko:
1 Austria
2 Finlandia
3 Rosja
4 Norwegia
5 Słowenia
6 Japonia
7 Czechy
8 Niemcy
Polska niestety 9, ale to moje obliczenia tylko, chciałbym żeby była wyżej, a realne jest nawet miejsce 5 (mało realne, ale nie nierealne)
(14.03.2009, 14:52)
...
Małysz wygra w Vikersund :)
(14.03.2009, 14:49)
Wielki kibic!!
Moja prognoza
1.Austria
2 .Finlandia-Norwegia
3.Fin landia-Norwegia
4.Niemcy< br>5.Rosjia
6.Słowenia< br>7.Polska xD
8.Czechy Tak mi sie wydaje xD
(14.03.2009, 14:44)
bydle
Nie interesuje się skokami
(14.03.2009, 14:43)
Mały Kibic
Wlasnie nie dziala ;(
(14.03.2009, 14:38)
legol
Działa wam fisowski live? ze stronki fisu?
(14.03.2009, 14:36)
bydle
Ja s±dzę że dzisiaj w konkursie drużynowym wygra Polska, a druga będaie Korea, na trzecim miejscu natomiast będzie Kazachstan. Interesuję się skokami od dwóch godzin. Dobrze obstawilem???
(14.03.2009, 14:36)
Mały
Miejsce w 6-8 jest jak najbardziej realne.
(14.03.2009, 14:30)
Pajku
Bedzie tak... Po mojej analizie:
Norwegia
A ustria
Finlandia
Nie mcy
Słowenia
Polska< br>Rosja/Japonia
(14.03.2009, 14:01)
Sadzio105
1.Norwegia - Finlandia
2.Norwegia - Finlandia
3.Austria
4.Niemcy
5.Rosja
6.J aponia
7.Czechy
8.Po lska
(14.03.2009, 13:39)
patrasq1
1.Norwegia
2.Polska
3.Austria
4.Finlandia
5.Niemcy
6.Czechy
7.Japonia
8.Rosja
(14.03.2009, 13:31)
cobra11
1. Norwegia
2. Austria
3. Finlandia
4. Niemcy
5. Rosja
6. Polska
7. Czechy
8. Japonia
(14.03.2009, 13:25)
Skoczek120
Do boju Adam, wierzymy w Ciebie!!!
(14.03.2009, 13:24)
Evill
No ja też nie mam pojęcia i nie obstawię, wielu zawodników już wyszło z formy, wielu preferuje mamuty, inni ich nie lubi±, naprawdę nie wiem.
(14.03.2009, 13:02)
lipi100
ja sam niewiem
(14.03.2009, 12:58)
Żaneta
według mnie:
Austria
Norwegia
Finlandia< br>Japonia
Polska
Rosja
xD
(14.03.2009, 12:56)
miki-fan
to wła¶nie dobrze że nie ma okabe, ja sie ciesze
(14.03.2009, 12:52)
Typujemy drużynówkę?
Austria
Finlandia
Ro sja
Norwegia
Japonia
Niemcy
Polska
Czechy
Słowenia
A wie kto¶ jakie inne drużyny będ±?
(14.03.2009, 12:49)
skoczek
czemu nie ma okabe
(14.03.2009, 12:44)
lukas909
ehh...:( nie ma okabe... to japonia ma w druzynowce przewalone;/;/
(14.03.2009, 12:43)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦: 72 skoczków w Vikersund, trening od 14:30
P¦: 72 skoczków w Vikersund, trening od 14:30

P¦: 72 skoczków w Vikersund, trening od 14:30

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich