Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Dzi¶ na skoczni w Pragelato odbyły się treningi przed zawodami o Puchar Kontynentalny. Polacy pojechali w odmłodzonym składzie. We Włoszech pojawili się Grzegorz Miętus, Dawid Kubacki, Andrzej Zapotoczny i Klemes Murańka.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Odbyły się dwie serie treningowe. Pierwsza z 22 belki, druga z 24. W tej drugiej wzięło udział jednak tylko 43 z 61 zgłoszonych zawodników.

Pierwsza odsłona to najlepsze skoki czołówki CoC. Lukas Hlava uzyskał 127 metrów, tuż za nim był Daniel Lackner (126,5 m), a trzecie miejsce zaj±ł Manuel Fettner (121,5 m). NieĽle skakali też Michael Hayboeck i Matic Kramarsic. Najlepszy z Polaków, Grzegorz Miętus zaj±ł 11 lokatę ze skokiem na 114 metr.

W drugiej próbie Polakom poszło o wiele lepiej. Może jednak dlatego, że ze skoków zrezygnowali Słoweńcy, Czesi, Włosi, Szwajcarzy oraz kilku innych skoczków. Wygran± odnotował Manuel Fettner (127,5 m), drugi był Miętus (125,5 m), a trzeci Rune Velta z Norwegii (124 m). Dawid Kubacki zaj±ł 4 miejsce (120,5 m), Andrzej Zapotoczny był ósmy (119,5 m), a Klimek Murańka 15-ty (115 m).

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Lukas Hlava (Czechy)

127.0
2

Daniel Lackner (Austria)

126.5
3

Manuel Fettner (Austria)

121.5
4

Michael Hayboeck (Austria)

118.0
5

Matic Kramarsic (Słowenia)

117.5
6

Vegard Swensen (Norwegia)

117.0
7

Peter Prevc (Słowenia)

116.5

Severin Freund (Niemcy)

116.5
9

Adrian Schuler (Szwajcaria)

115.0
10

David Unterberger (Austria)

114.5
11

Grzegorz Miętus (Polska)

114.0

Alessio de Crignis (Włochy)

114.0
13

Richard Freitag (Niemcy)

113.5

Roberto Dellasega (Włochy)

113.5
15

Borek Sedlak (Czechy)

112.5
16

Marco Grigoli (Szwajcaria)

111.5

Pierre Emanuel Robe (Francja)

111.5

Yang Li (Chiny)

111.5

Alexey Vostretsov (Rosja)

111.5
20

Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)

110.0
21

Rok Urbanc (Słowenia)

108.5

Anze Damjan (Słowenia)

108.5

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

108.5
24

Nico Hermann (Niemcy)

108.0

Mitja Meznar (Słowenia)

108.0
26

Danny Queck (Niemcy)

107.5

Jan Fuhre (Norwegia)

107.5
28

Julien Dorme (Francja)

107.0
29

Thomas Thurnbichler (Austria)

106.5

Michael J Glasder (USA)

106.5
31

Dmitry Sporynin (Rosja)

106.0
32

Balthasar Schneider (Austria)

105.5

Andrzej Zapotoczny (Polska)

105.5

Nicholas Alexander (USA)

105.5
35

Roland Mueller (Austria)

105.0

Jan Matura (Czechy)

105.0

Antoine Guignard (Szwajcaria)

105.0
38

Dawid Kubacki (Polska)

104.5
39

Jordan Taillard (Francja)

103.5
40

Atle Pedersen Roensen (Norwegia)

103.0

Nico Polichronidis (Niemcy)

103.0
42

Diego Dellasega (Włochy)

102.5

Stanislav Oshepkov (Rosja)

102.5
44

Julian Musiol (Niemcy)

102.0

Andreas Vilberg (Norwegia)

102.0
46

Florian Horst (Niemcy)

101.0

Simone Morassi (Włochy)

101.0
48

Klemens Murańka (Polska)

100.5
49

Michael Lunardi (Włochy)

100.0
50

Rune Velta (Norwegia)

98.0
51

Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia)

97.5
52

Pascal Egloff (Szwajcaria)

96.0
53

Nicolas Mayer (Francja)

95.0
54

Andreas Strolz (Austria)

94.5

Christopher Lamb (USA)

94.5
56

Cestmir Kozisek (Czechy)

91.5
57

Guang Yang (Chiny)

87.0
58

Eric Renmaelmo (Norwegia)

84.5
59

Petar Fartunov (Bułgaria)

84.0

Jianping Sun (Chiny)

84.0
61

Zhandong Tian (Chiny)

80.0


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Manuel Fettner (Austria)

127.5
2

Grzegorz Miętus (Polska)

125.5
3

Rune Velta (Norwegia)

124.0
4

Atle Pedersen Roensen (Norwegia)

120.5

Dawid Kubacki (Polska)

120.5
6

David Unterberger (Austria)

120.0

Roland Mueller (Austria)

120.0
8

Andrzej Zapotoczny (Polska)

119.5
9

Daniel Lackner (Austria)

117.0

Danny Queck (Niemcy)

117.0
11

Vegard Swensen (Norwegia)

116.5

Jan Fuhre (Norwegia)

116.5
13

Balthasar Schneider (Austria)

115.5

Eric Renmaelmo (Norwegia)

115.5
15

Klemens Murańka (Polska)

115.0

Nico Polichronidis (Niemcy)

115.0
17

Alexey Vostretsov (Rosja)

114.5
18

Nico Hermann (Niemcy)

114.0
19

Michael Hayboeck (Austria)

113.5

Nicolas Mayer (Francja)

113.5
21

Severin Freund (Niemcy)

112.5
22

Nicholas Alexander (USA)

111.5
23

Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia)

111.0
24

Michael Lunardi (Włochy)

110.5
25

Andreas Strolz (Austria)

110.0
26

Dmitry Sporynin (Rosja)

109.5
27

Richard Freitag (Niemcy)

109.0
28

Christopher Lamb (USA)

107.5
29

Thomas Thurnbichler (Austria)

105.5
30

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

103.5
31

Zhandong Tian (Chiny)

103.0
32

Jordan Taillard (Francja)

100.5
33

Andreas Vilberg (Norwegia)

99.0

Simone Morassi (Włochy)

99.0
35

Pierre Emanuel Robe (Francja)

98.5
36

Florian Horst (Niemcy)

97.0
37

Julien Dorme (Francja)

96.0
38

Stanislav Oshepkov (Rosja)

93.5
39

Yang Li (Chiny)

91.5
40

Petar Fartunov (Bułgaria)

89.0
41

Jianping Sun (Chiny)

86.0
42

Guang Yang (Chiny)

82.0
43

Michael J Glasder (USA)

46.0
44

Lukas Hlava (Czechy)

DNS

Rok Urbanc (Słowenia)

DNS

Julian Musiol (Niemcy)

DNS

Borek Sedlak (Czechy)

DNS

Matic Kramarsic (Słowenia)

DNS

Jan Matura (Czechy)

DNS

Anze Damjan (Słowenia)

DNS

Cestmir Kozisek (Czechy)

DNS

Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)

DNS

Peter Prevc (Słowenia)

DNS

Roberto Dellasega (Włochy)

DNS

Alessio de Crignis (Włochy)

DNS

Pascal Egloff (Szwajcaria)

DNS

Diego Dellasega (Włochy)

DNS

Adrian Schuler (Szwajcaria)

DNS

Antoine Guignard (Szwajcaria)

DNS

Mitja Meznar (Słowenia)

DNS

Marco Grigoli (Szwajcaria)

DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
skijeff
Chłopaki s± rocznik: G.Miętus 1993, A.Zapotoczny 1991, D.Kubacki 1990, K.Murańka 1994, co daje ¶redni± wieku 17 lat.
(14.03.2009, 00:53)
pepe
ustał udało im się a w konkursie jak zawsze słabo
(13.03.2009, 22:47)
waa
Glasder 46m? nieprawdopodobne , ustał?
(13.03.2009, 20:51)
Adrianos
W pierwszym treningu chińczyk na 16 miejscu, szacun.
(13.03.2009, 19:29)
Skoczek120
Brawa!!! Oby tak w konkursie!!!
(13.03.2009, 19:15)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Dobre skoki Polaków na treningach
CoC: Dobre skoki Polaków na treningach

CoC: Dobre skoki Polaków na treningach

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich