Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Konferencja po zawodach drużynowych w Lahti była krótka i bardzo tre¶ciwa. Reprezentuj±cy zwycięzców Martin Koch, Tom Hilde i Kalle Keituri zdecydowanie wypowiadali się o warunkach pogodowych.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wiatr na skoczni był zmienny i mógł decydować o dwudziestometrowych różnicach w odległo¶ciach. Konkurs był trudny, skoczkowie byli zaskoczeni i jednocze¶nie zadowoleni, że w ogóle udało się go przeprowadzić, ponieważ prognozy pogody były bardzo niesprzyjaj±ce.

Martin Koch potwierdził, że drużyna Austrii jest w wysokiej formie, co jest wynikiem dobrego przygotowania do sezonu. Tom Hilde chwalił licznie zgromadzon± publiczno¶ć, która dopingowała wszystkich skoczków. Hilde podkre¶lił również, że Norwegowie zamierzaj± pokonać Austriaków podczas zawodów drużynowych w Vikersund.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Skoczek120
Powodzenia Martinie!!! Liczę na Ciebie w przyszłorocznych M¦ w lotach.
(07.03.2009, 23:06)
Evill
Skoro nawin±ł się temat skoków norweskich to mam pytanko. Wprawdzie dotyczy ono skoków pań, ale że artykuły o nich komętuje mniej ludzi, wiec zapytam tutaj. Niech mi kto¶ kto zna się na skokach kobiet (bo ja się nie znam) mi powie jaki jest styl skoków Anette Sagen, gdyż zaobserwowałem, ze regularnie dostaje ona niższe noty niż inne zawodniczki, choć skacze dalej. Czy ona rzeczywi¶cie skacze aż tak brzydko (styl Eriksona i Neumayera)?
"Nasza&q uot; (jak szumnie okre¶la SkiJumper) Żaneta jest z parti Gregora, a ja z partii Wolfganga, więc się przył±cze do krytyki, gdyż rzeczony Wolfgang obniża szanse austriaków na mamutach (choć ja od 13 lat mu wróżę że wygra wszystko co można wygrać :])
(07.03.2009, 20:48)
SkiJumper
Norwegowie w Vikersund wygraj±, a nasza @Żaneta w Libercu krakała, że Norwegowie wyjad± bez medali - więc i te jej stwierdzenie po prostu mówi±c brzydko "oleję" :)
(07.03.2009, 20:28)
Elite27.12.
hehe - błęby ;) Miało być: Rozumiem i najlEpszy ;P
(07.03.2009, 19:59)
Elite27.12.
Popieram @Sadzio105 - ze Skandynawii wywodzi się najwięcej lotników i oni maj± największe szanse na mamutach. Poza tym - chciałabym, żeby Austria została w końcu pokonana. Ich ci±głe zwycięstwa robi± się już monotonne. Eozumien - wygrywa najleoszy, ale ile można??
(07.03.2009, 19:57)
Sadzio105
@Żaneta

Na mamutach zdecydowanie Skandynawowie detronizuj± resztę ( w tym Austrię). W Norwegii każdy skoczek okazuje się lotnikiem, Finlandia też zawsze bardzo dobrze się prezentuj±, a u Austriaków?? Powiedz mi kto poza Kochem (ewentualnie Schlierenzauerem) aktualnie jest lotnikiem w Austrii?
(07.03.2009, 19:44)
Żaneta
Haha... Norwegia nie pokona Austrii. Nie maj± szans
(07.03.2009, 19:41)
Dianne
Jak dla mnie dzisiejszy konkurs miałby zupełnie inne zakończenie gdyby nie zmienne warunki, ale jak wiadomo w tym sporcie bardzo dużo zależy od pogody. Z kolei co do samych wyników to Austria niech sobie ma mistrzostwa itd. ale strasznie bym chciała żeby to jednak Amman zdobył Puchar ¦wiata ; ))
(07.03.2009, 19:32)
Aleksio
Chciałbym własnie zeby Norwegia pokonała Austrie w Vikersund w druż. konkursie :D