TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Zakończyły się zawody o indywidualne Mistrzostwo ¦wiata Juniorów w Strbskim Plesie. Zawody wygrał Austriak Lukas Mueller i jest dziesi±tym zawodnikiem z tego kraju z tym zaszczytnym tytułem.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Obok Austriaka na podium stan±ł Maciej Kot, trzecie miejsce zaj±ł główny faworyt do zwycięstwa - Ville Larinto.

Pozostali Polacy nie spisali się najlepiej. Grzegorz Miętus zmie¶cił się w czołowej 20-ce, a Kubacki i Zapotoczny nie weszli nawet do II serii. Usprawiedliwieniem dla naszych skoczków mog± być zmienne warunki wietrzne, które przeszkadzały w rozgrywaniu zawodów.

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Lukas Mueller (Austria)

93.0
98.0
253.0
2

Maciej Kot (Polska)

92.5
96.5
249.0
3

Ville Larinto (Finlandia)

90.0
97.0
246.0
4

Pascal Bodmer (Niemcy)

91.0
96.5
244.5
5

Cestmir Kozisek (Czechy)

91.0
94.0
239.5
6

Peter Prevc (Słowenia)

93.0
91.5
239.0
7

Michael Hayboeck (Austria)

94.0
90.0
238.0
8

Roberto Dellasega (Włochy)

91.0
93.0
236.0
9

Danny Queck (Niemcy)

92.0
92.0
235.5
10

Andre Fredheim (Norwegia)

88.0
95.5
234.0
11

Tobias Bogner (Niemcy)

90.5
90.5
231.5
12

Thomas Thurnbichler (Austria)

89.5
91.5
230.0
13

Alessio de Crignis (Włochy)

90.0
92.5
228.5
14

Michael J Glasder (USA)

90.5
90.5
228.0

Florian Schabereiter (Austria)

92.0
91.5
228.0
16

Anders Johnson (USA)

90.0
90.5
226.5

Felix Schoft (Niemcy)

89.5
91.0
226.5
18

Ziga Mandl (Słowenia)

89.0
91.0
226.0
19

Sami Niemi (Finlandia)

89.5
90.5
224.5
20

Grzegorz Miętus (Polska)

90.0
88.5
223.5

Kenshiro Ito (Japonia)

90.0
90.5
223.5

Kenneth Gangnes (Norwegia)

89.5
89.0
223.5
23

Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)

89.0
91.5
223.0
24

Fredrik Balkasen (Szwecja)

88.0
89.5
221.5
25

Matic Kramarsic (Słowenia)

88.0
89.5
220.0

Kento Sakuyama (Japonia)

90.0
87.5
220.0
27

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

88.5
88.0
218.5
28

Pascal Egloff (Szwajcaria)

88.0
88.5
218.0
29

Robert Johansson (Norwegia)

89.0
86.0
214.0
30

Stanislav Oshepkov (Rosja)

88.0
DSQ
109.0
     
31

Andrzej Zapotoczny (Polska)

87.5
107.5

Andraz Pograjc (Słowenia)

88.0
107.5
33

Dawid Kubacki (Polska)

87.0
106.0

Tomas Zmoray (Słowacja)

87.0
106.0
35

Nicolas Mayer (Francja)

86.0
104.0
36

Nicholas Fairall (USA)

85.5
103.0
37

Adrian Schuler (Szwajcaria)

85.0
102.5
38

Mika Kauhanen (Finlandia)

85.5
102.0
39

Diego Dellasega (Włochy)

86.0
101.5
40

Robert Kuban (Czechy)

85.0
100.0

Hiroaki Watanabe (Japonia)

84.5
100.0
42

Hubert Blaha (Czechy)

84.0
99.0
43

Jordan Taillard (Francja)

83.5
98.0

Szilvester Kozma (Rumunia)

84.0
98.0
45

Vital Anken (Szwajcaria)

83.0
97.0

Evgeni Levkin (Kazachstan)

83.0
97.0
47

Alexandre Mabboux (Francja)

82.5
96.0
48

Marco Grigoli (Szwajcaria)

82.0
95.0
49

Ronan Chappuis Lamy (Francja)

81.5
94.0
50

Jiri Mazoch (Czechy)

81.5
93.5

Michael Lunardi (Włochy)

82.0
93.5
52

Georgiy Chervyakov (Rosja)

80.0
91.0

Sami Saapunki (Finlandia)

80.0
91.0

Trevor Morrice (Kanada)

80.0
91.0
55

Bogomil Pavlov (Bułgaria)

80.0
90.0
56

Matus Mistrik (Słowacja)

79.5
89.0

Carl Nordin (Szwecja)

84.0
89.0
58

Vladimir Zografski (Bułgaria)

79.5
88.5
59

Denis Sindler (Słowacja)

79.0
87.5
60

Ilmir Hazetdinov (Rosja)

78.5
86.5
61

Christopher Lamb (USA)

78.5
86.0
62

Sebastian Ekman (Szwecja)

78.0
85.5

Niklas Eriksson (Szwecja)

78.0
85.5
64

Eric Mitchell (Kanada)

78.0
85.0

Aleksandr Hancharou (Białoru¶)

78.0
85.0
66

Yusuke Narita (Japonia)

78.0
84.5
67

Petar Fartunov (Bułgaria)

76.5
82.0
68

Volodymyr Veredyuk (Ukraina)

75.0
78.0
69

Toenis Kartau (Estonia)

71.0
70.0
70

Kairo Sillaste (Estonia)

71.0
69.0
71

Chingiz Nabiev (Kazachstan)

70.0
66.5
72

Remmus Tudor (Rumunia)

70.0
65.5
73

Roman Kuryavskiv (Kazachstan)

68.0
62.5
74

Urban Zamernik (Chorwacja)

69.0
60.5
75

Szilvester Fulop (Rumunia)

66.0
58.5
76

Armin Csukovics (Węgry)

59.0
37.5
77

Istvan Pungor (Węgry)

56.0
30.0
78

Akos Szilagyi (Węgry)

52.0
22.0
79

David Cseke (Węgry)

50.0
19.0
80

Alexey Pchelintsev (Kazachstan)

DSQ
DSQ

Faik Yuksel (Turcja)

DSQ
DSQ

Yaroslav Dysko (Ukraina)

DSQ
DSQ

Patrik Lichy (Słowacja)

DSQ
DSQ
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Nale¶nik z jabłkami
Bravo maciu¶ żal mi tylko Grze¶ka i Andrzeja i Dawida
Za rok może Polska zdobędzie złoto indywidualnie i drużynowo
Jeszcze raz brava
(06.02.2009, 13:48)
Nale¶nik z jabłkami
Bravo maciu¶ Ľżal mi tylko Grze¶ka i Andrzeja i Dawida
Za rok może Polska zdobędzie złoto indywidualnie i drużynowo
Jeszcze raz brava
(06.02.2009, 13:46)
Fanka
Maciek, bravissimo! Niech Twój sukces będzie dobr± prognoz± dla nas przed Libercem :-) !

@Skoczek120
A czy Mistrz ¦wiata Juniorów sprzed 3 lat to był wtedy taki słynny? A teraz jest liderem P¦ i ma parę innych "nieznacz±cych" sukcesów na koncie (np. M¦ w Lotach w debiucie).

Ps. Czy Lukas to brat Rolanda?
(06.02.2009, 11:45)
obserwator
Wegrzy zaszaleli.Maja rowna druzyne.
(06.02.2009, 10:35)
wolfi
PETYCJA:
Drogi Apoloniuszu NadTrenerzeTajnerze!
Nie zmarnujcie nam Maćka jak dali¶cie zmarnowac Mateusza! Pilnujcie Go, chuchajcie i dmuchajcie ;-) co by Ku chwale Ojczyzny wyrusł na dzielnego skoczka, następcę Króla Adama!
A jak nie to My kibice Wam pokazemy to i owo - i powiemy co nieco - a znamy sporo chwytów judo i jeszcze więcej ciekawych słów - więc bójcie się kolejny talent zmarnować!
(06.02.2009, 07:40)
mylo
najlepsze jest to, ze Larinto tutaj za naszym, a w P¦ i tak zawsze dalej zachodzi
(05.02.2009, 23:17)
mico245
Węgry my¶lę będ± na pierwszym miejscu... od końca. Maciek jest młody i będzie nam w przyszło¶ci skakać jak no może teraz Larinto w P¦. Dla mnie kadra jest jasna Małysz Stoch Rutkowski i dać Kotowi :)
(05.02.2009, 23:09)
Jadwiga
@Skoczek120
Nie pisz tak lekceważ±co o Lukasie Muellerze. On w przyszłym sezonie może wyrosn±ć na zawodnika godnego udziału w P¦.
(05.02.2009, 22:58)
KoVaL
No brawo Maciek! Drzemie w tym chłopaku potencjał, już od dawna tak twierdzę, ale przej¶cie z juniora do seniorskiego skakania na najwyzszym poziomie czasem jest naprawdę trudne, oby Maciek nie zmarnował się, tylko robił stałe postępy. Jest tu kilku zawodników, którzy już w tym sezonie pojawiali się na P¦ i większo¶ć raczej zawiodła. Np taki Felix Schoft, młody Niemiec, moim zdaniem ma chłopak z tych Niemców co sie teraz pojawili w P¦ młodych, największe papiery na skakanie, a tutaj dopiero 16. Albo Sami Niemi, sporo się o nim mówiło jako o młodym talenciaku, a tu dopiero 19, a w P¦ jak się pojawiał to także nic nie prezentował ciekawego. Grzesiek Miętus to 16-latek, więc po nim cudów się nei spodziewałem, przyzwoity jego występ. Zapotoczneu nie wiele brakło do 30-tki, ale to i tak bardzo przecietny, żeby nie powiedzieć słaby występ. A Kubacki no niestety, ale ten chłopak wydaje mi się, że nie zrobi większej kariery niż np Kruczek, czyli szary przeciętniak. W drużynie nie będzie łatwo o medal. S± Austriacy, Niemcy, Finowie, nieĽle Słoweńcy cała czwórka w 30-tce. Jak zdobywali¶my srebro, to zupełnie inaczej skakali M.Rutkowski, Stoch, Hula i Kowal niż teraz chocby Zapotoczny czy Kubacki. No i nie mogę przeboleć czemu nie ma za Kube Kota lub Kubackiuego , Krzy¶ka Miętusa, przecież on jest lepszy, gołym okiem to widać.
(05.02.2009, 22:29)
Jasiek96
Gratulacje Maciek!
(05.02.2009, 21:19)
marmi
¦wietnie Kot, dwóch naszych miało pecha, że nie weszli do 30... Zaskakuj±co słabo Larinto, ale lepiej skakać ¶wietnie na dużych skoczniach niż ¶rednich :)
Zauważcie, jak słabo wypadli Japończycy, gorzej niż np. Włosi czy Amerykanie, nie dziwota że w P¦ skacz± "emeryci". Poza tym Węgrzy 4 ostatnie miejsca - drużynówki raczej nie zawojuj± :-) Swoj± drog± ciekawe gdzie oni trenuj±?
(05.02.2009, 21:11)
zaki
nie ma porównania m-dzy M¦ Juniorów a Pucharem ¦wiata. pamiętacie jak Mateusz Rutkowski pokonał Morgiego? A teraz co? Tak samo ostatnio drugi braciszek Rutkowski też był wysoko na M¦ Juniorów a teraz jako¶ nie walczy o trofea w P¦.
(05.02.2009, 20:40)
Beata
skoczyl w Vancouver 149m a nie 147 a jest w klasyfikacji ps w albo 6 albo 7 bravooo Maciek oby tak dalej moze jest to 3 dobry zawodnik w naszej kadrze a moze juz na miestrzpstwa swiata bedziemy miec taka w miare druzyne?? kto wie,,,,...zopbaczymy:)_
(05.02.2009, 20:27)
Bobby1444
Grzeeech....sorry Maciek, czy Larinto jest 6-sty w P¦? :]
(05.02.2009, 20:00)
Skoczek120
Brawo Maciek!!! Mam nadzieje, ze to niejedyny medal w twej karierze (zarówno w seniorach, jak i juniorach. Ville dopiero trzeci, a spodziewałem się jego triumfu. Wygrał jaki¶ nieznany Austriak, ale takie przypadki się zdarzaj±.
(05.02.2009, 19:44)
sebason
Brawo Brawo Maciek Tak Dalej
(05.02.2009, 19:33)
grzeeech
Teraz widać ile było warte 147 metrów Ville Larinto w Vancouver. Miał mega farta do warunków i tyle. Jakby był w takiej ekstraformie to powinien tutaj wygrać M¦J z przewag± conajmniej tak± jak Adam na Miyanamori. No bo rywale byli raczej gorsi niż ci w Kanadzie.
(05.02.2009, 19:19)
Dawcios4
Tak dalej Maciek!
(05.02.2009, 18:32)
pepe
SkiJumper ty juniorzy to nie zawsze Austriacy wygrywaj± ja nie wiem to niemów
(05.02.2009, 18:32)
lucio
pewnie za rok Mueller będzie w czołówce pucharu ¶wiata
(05.02.2009, 18:15)
misiu
No jest bardzo dobrze 4,5 punktów więcej i by było zwycięstwo no ale jest bardzo dobrze i się z tego trzeba cieszyć BRAWO !
(05.02.2009, 17:48)
cobra11
Brawo, chociaż mogło byc lepiej to jest bardzo,bardzo dobrze. 2 miesjce to naprawde duży sukces. najzabawniejsze jest to że teraz Kot pokonał Larinto, a jak by mieli się spotkac w konkursie P¦ na np. k-120 to Kot nie ma szans. Teraz to skacz± dobrze a w P¦ klapa.
(05.02.2009, 17:36)
SkiJumper
czyli w drużynówce nie możemy liczyć na zbyt wiele ... wygraj± Austriacy - jak zawsze.
(05.02.2009, 17:34)
tomas
ładnie gratulacje, ciekawe czy teraz zacznie skakać w P¦ i regularnie w miarę regularnie chociaż punktować
(05.02.2009, 17:14)
Bobby1444
Kubacki to stary byk, z niego orła nie będzie nie ma co mieć nadziei w naszych skokach, tylko Stoch mógłby co¶ osi±gn±ć bo jest porz±dnym zawodnikiem, tylko zbyt często traci formę na długie okresy, ale gdy j± ma to skacze bardzo dobrze, a gdy forme ma Marcin Bachleda...to...hmmm...okay. Drugim takim skoczkiem może być Maciek, ale musi byc odpowiednio poprowadzony, a patrz±c co sie u nas dzieje to..oby mu nie zmarnowali kariery, jeszcze można powiedzieć Murańka...taaak, ale na razie to dziecko, więc trudno cokolwiek przewidzieć, szkoda, że nie mamy tylu talentów ile Austriacy, Niemcy, Finowie itp.
(05.02.2009, 16:58)
chlopczysko
Lepszy srebny medal Macka, niż naszych 4 w 30. Maciek odniósł duży sukces i serdecznie gratuluje, a reszta, no cóż taki Kubacki już w Zakopanem pokazał jak nie radzić sobie ze stresem, zawsze byłem zwolennikiem by zabrać K. Miętusa!
(05.02.2009, 16:51)
Anna Pietrzak
@itsyrk
Kuba skakał tylko w treningach, po których Celej musiał wybrac czwórkę na zawody. Kot odpadł
(05.02.2009, 16:49)
itsyrk
no gratuluje Maciek.. No my¶lałem ze larinto bez większych problemów wygra zawody.
A gdzie Kuba??
(05.02.2009, 16:41)
emem
co jst z larinto trema go zjadla czy c?
(05.02.2009, 16:36)
sss
DObrze maciek ale chcialem zeby Larinto wygral...
(05.02.2009, 16:32)
Bobby1444
Maciej gratulacje! :) , a co do innych to taaak taaak jasne szukajmy usprawiedliwienia haha , Celej get out, młodzicy, którzy teraz skacz± tak przeciętnie Małyszami nie będ± nie ma co się łudzić, dajcie nam porzadny kształc±cy dobrych zawodników sztab! Niech nasi wreszcie zaczn± skakać na K-120!
(05.02.2009, 16:26)
Aleksio
Brawo Maciek Dobra Robota !!!
(05.02.2009, 16:25)
BzyK
brawo brawo wierzyłem że będzie podium :P
(05.02.2009, 16:24)
Kedat
Brawo Maciek Kot! Czy warunki przeszkadzały tylko naszym pozostałym skoczkom, czy innym tez?
(05.02.2009, 16:24)
Maro
¦wietnie! Gratulacje!
(05.02.2009, 16:23)
ja
BRAWO