TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Już za dwa dni rozpoczn± się Mistrzostwa ¦wiata Juniorów w słowackim Strbskim Plesie. Trenerzy wyłonili kadrę pięciu skoczków, którzy pojad± walczyć o medale dla Polski. W kadrze znaleĽli się Bracia Maciej i Jakub Kot, Grzegorz Miętus, Dawid Kubacki i Andrzej Zapotoczny. Skład wybrano po treningach na skoczni K-90 w Strbskim Plesie. Pierwsze oficjalne treningi już dzisiaj.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Program M¦J

Wtorek, 3 lutego 2009
14:00 - oficjalny trening (mężczyĽni)

¦roda, 4 lutego 2009
10:30 - oficjalny trening (kobiety)
14:00 - oficjalny trening (mężczyĽni)

Czwartek, 5 lutego 2009
11:00 - oficjalny trening (kobiety)
13:00 - seria próbna (mężczyĽni)
14:00 - konkurs mężczyzn

Pi±tek, 6 lutego 2009
09:00 - seria próbna (kobiety)
10:00 - konkurs kobiet
13:00 - seria próbna (mężczyĽni)
14:00 - konkurs mężczyzn (drużynowy)

Składy drużyn:

USA:
Andrew Bliss, Nicholas Fairall, Michael J Glasder, Anders Johnson, Christopher Lamb

Ukraina:
Yaroslav Dysko, Oleksii Khomyn, Volodymyr Veredyuk, Vasyl Zhurakivskyy

Turcja:
Faik Yuksel

Szwecja:
Fredrik Balkaasen, Sebastian Ekman, Carl Nordin, Niklas Eriksson

Szwajcaria:
Vital Anken, Pascal Egloff, Marco Grigoli, Adrian Schuler

Słowenia:
Jaka Hvala, Matic Kramarsic, Ziga Mandl, Andraz Pograjc, Peter Prevc

Rosja:
Sergey Bychkov, Georgiy Chervyakov, Ilmir Hazetdinov, Stanislav Oshepkov, Roman Trofimov

Rumunia:
Szilceszter Fulop, Szilveszter Kozma, Remus Tudor

Polska:
Jakub Kot, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Grzegorz Miętus, Andrzej Zapotoczny

Norwegia:
Andre Fredheim, Jan Fuhre, Kenneth Gangnes, Robert Johansson, Eirik Kjelstrup

Kazachstan:
Ablay Kapisbayev, Roman Kuryavski, Evgeni Levkin, Chingiz Nabiev, Alexey Pchelintsev

Japonia:
Kenshiro Ito, Yusuke Narita, Kento Sakuyama, Shoh Suzuki, Hiroaki Watanabe

Włochy:
Alessio de Crignis, Diego Dellasega, Roberto Dellasega, Michael Lunardi, Simone Morassi

Węgry:
David Cseke, Armin Csukovics, Istvan Pungor, Akos Szilagyi

Niemcy:
Pascal Bodmer, Tobias Bogner, Richard Freitag, Danny Queck, Felix Schoft

Francja:
Julien Dorme, Ronan Lamy Chappuis, Alexandre Mabboux, Nicolas Mayer, Jordan Taillard

Finlandia:
Sami Heiskanen, Mika Kauhanen, Ville Larinto, Sami Niemi, Sami Saapunki

Estonia:
Toenis Kartau, Kairo Sillaste

Czechy:
Hubert Blaha, Pavel Farkas, Cestmir Kozisek, Robert Kuban, Jiri Mazoch

Chorwacja:
Urban Zamernik

Kanada:
Eric Mitchell, Trevor Morrice

Bułgaria:
Petar Fartunov, Bogomil Bavlov, Vladimir Zografski

Białoru¶:
Aleksandr Hancharou

Austria:
Michael Hayboeck, Lukas Mueller, Manuel Poppinger, Florian Schabereiter, Thomas Thurnbichler

Słowacja:
Patrik Lichy, Matus Mistrik, Mojmir Nosal, Denis Sindler, Tomas Zmoray

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
figo122
wiecie czy będzie tutaj gdzie¶ relacja live na tej stronie
(05.02.2009, 12:44)
Smolimoli
Faworytem murowanym jest Ville Larinto natomiast o drugie i trzecie miejsce będzie zacięta walka między zawodnikami takimi jak:
Sami Niemi
Matic Kramarsic
Kenshiro Ito
Kenneth Gangnes
Maciej Kot
Roman Trofimov
Ziga Mandl
Anders Johnson
Nicholas Fairall
Thomas Thurnbichler
(04.02.2009, 13:48)
sss
No proste juz wiadomo kto wygra Larinto nie da im szans oO
(04.02.2009, 08:02)
prawie_jak_ekspert
@Adrianos
Wikipedia :)
(03.02.2009, 22:42)
grze¶ sikorka
DO REDAKCJI :

¦roda, 4 lutego 2009
10:30 - oficjalny trening (kobiety)

Czwartek, 5 lutego 2009
11:00 - oficjalny trening (kobiety)

Pi±tek, 6 lutego 2009
09:00 - seria próbna (kobiety)
10:00 - konkurs kobiet

Czy startuj± Polskie skoczkinie ?
(03.02.2009, 21:54)
pih
Krzysztof Miętus i Klimek Murańka s± o wiele lepsi niż Kubacki i Zapotoczny !!!
(03.02.2009, 21:50)
Adrianos
Sk±d znasz te nazwiska
(03.02.2009, 21:36)
prawie_jak_ekspert
Łotysze skacz± ale na razie chyba tylko w Mistrzostwach Skandynawskich czy jakos tak
Mam nawet nazwiska: Kristaps Laganovskis, Karlis Krauze i Matiss Melderis :)
(03.02.2009, 20:55)
Bobby1444
Chińczycy co¶ lej± chyba na skoki, Korea hmm...to dziwne, że ich nie ma, brakło młodych? Holandia cóż raz s± raz nie ma, Łotwa? Jeszcze nie widziałem Łotysza, szkoda :p
(03.02.2009, 20:10)
grze¶ sikorka
Po dokładnym z analizowaniu składów drużyn brakuje mi reprezentacji skoczków z Korei Południowej, Chin, Holandii oraz Łotwy !!!

A także zastanawia mnie fakt że Białoru¶ wystawiła zaledwie 1 skoczka, Estonia i Kanada zaledwie po 2 skoczków na M¦J, natomiast Bułgaria i Rumunia tylko po 3, wzieliby też jeszcze 1 i mieliby drużynę :))
(03.02.2009, 19:07)
Skoczek120
Fajnie by było, gdyby który¶ z naszych wreszcie zdobył tytuł.
(03.02.2009, 18:42)
Bobby1444
Turek i Chorwat no nieĽle, gorzej jak z którym¶ z nich przegramy :P , a tak w ogóle szkoda, że nie ma więcej ,,egzotycznych" państw może kiedy¶ ...
(03.02.2009, 18:41)
cytrynka
hmm, no nigdy nic nie wiadomo, jak z tym Larinto będzie. Osobi¶cie życzę mu jak najlepiej, ale np. w zeszłym roku murowanym faworytem miał być Karelin, a skończył na siódmym miejscu.
(03.02.2009, 18:41)
Aleksio
Larinto wygra z nim nikt z tych skoczków sie nie może równać :D
(03.02.2009, 17:48)
alfons6669
my¶lę że Larinto raczej będzie nie do pobicia
(03.02.2009, 17:21)
Maarten
Turcja:
Faik Yuksel

Ohoho, mamy drugiego po Barisie Demirci skacz±cego Turka. Vasja Bajc robi swoje :) Za jego kadencji punktowali w P¦ Hiszpanie i Holendrzy, liczę więc przynajmniej na debiut Turka w P¦.
(03.02.2009, 17:19)
schliri_10
Będzie relacja live na stronie z konkursów ?
(03.02.2009, 17:19)
?
brawo za poprawke ;p