Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Wicelider Pucharu ¦wiata Simon Ammann oddał najdłuższy skok podczas serii próbnej przed pierwszym konkursem skoków narciarskich w Sapporo. Szwajcar uzyskał 132,5 metra i wyraĽnie pokonał Wolfganga Loitzla (128 metrów). Trzecie miejsce zaj±ł Gregor Schlierenzauer (127,5 m), a tuż za nim uplasował się Kamil Stoch (126,5 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z pozostałych naszych reprezentantów nieĽle spisał się Stefan Hula - 120 metrów. Bardzo Ľle skakali Marcin Bachleda (84 metry) i Piotr Żyła (82,5 metra). Pokonali oni tylko jednego zawodnika - Veli-Matti Lindstroema z Finlandii (81 m).

Wyniki treningu

zawodnik

odl.
1

Simon Ammann (Szwajcaria)

132.5
2

Wolfgang Loitzl (Austria)

128.0
3

Gregor Schlierenzauer (Austria)

127.5
4

Kamil Stoch (Polska)

126.5
5

Shohei Tochimoto (Japonia)

126.0
6

Daiki Ito (Japonia)

125.0
7

Thomas Morgenstern (Austria)

123.5

Andreas Küttel (Szwajcaria)

123.5
9

Takanobu Okabe (Japonia)

123.0
10

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

120.5
11

Stefan Hula (Polska)

120.0
12

Martin Koch (Austria)

119.5
13

Sigurd Pettersen (Norwegia)

116.5
14

Andreas Wank (Niemcy)

116.0
15

Rok Urbanc (Słowenia)

114.5
16

Hiroki Yamada (Japonia)

113.0
17

Taku Takeuchi (Japonia)

109.5
18

Vegard Sklett (Norwegia)

108.5
19

Michael Neumayer (Niemcy)

107.0
20

Fumihisa Yumoto (Japonia)

104.0
21

Kai Kovaljeff (Finlandia)

103.5
22

Alexey Korolev (Kazachstan)

102.5

Yoshihiko Osanai (Japonia)

102.5
24

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

101.5
25

Julian Musiol (Niemcy)

101.0
26

Kalle Keituri (Finlandia)

100.0
27

Yuta Watase (Japonia)

98.0
28

Yukio Sakano (Japonia)

97.5
29

Matti Hautamäki (Finlandia)

97.0
30

Primoz Pikl (Słowenia)

96.0
31

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

95.5

Maximilian Mechler (Niemcy)

95.5
33

Robert Hrgota (Słowenia)

94.5

Kazuya Yoshioka (Japonia)

94.5
35

Akira Higashi (Japonia)

93.0
36

Kazuyoshi Funaki (Japonia)

88.0
37

Keita Umezaki (Japonia)

85.0
38

Marcin Bachleda (Polska)

84.0
39

Piotr Żyła (Polska)

82.5
40

Veli-Matti Lindström (Finlandia)

81.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Speec
A mnie wkurzaj± te beznadziejne komentarze ...
(03.02.2009, 18:39)
Evanna
A mnie wkurza Schlierenzauer. Grr!
(01.02.2009, 12:33)
roxnel
Wła¶nie, że Gregor ma wygrać! Wkurza mnie Amman, jego forma z pocz±tku sezonu już minęła - wła¶nie dlatego nigdy P¶ nie wygrał, bo nie ma stałej formy.
(01.02.2009, 02:30)
grze¶ sikorka
BACHELDA i ŻYŁA znów się SKOMPROMITOWALI !!!
(31.01.2009, 23:56)
Olaaa
Brawo Simi! :)
(31.01.2009, 18:00)
Skoczek120
***szaleje.
(31.01.2009, 13:49)
Skoczek120
Kamil szleje!!!
(31.01.2009, 13:49)
sss
AMAN WYGRASZ
@@@@@@@@@@@@@@@@@
(31.01.2009, 10:49)
leszek121_2008
gregor ma nie wygrać bo ma wygrać simon aman
(31.01.2009, 10:48)
bartek121@,vp,pl
simon amam ma wygrać
(31.01.2009, 10:46)
Skoczex
Brawo Simon! Rób tak dalej to odzyskasz fotel lidera P¦! Brawo!
(31.01.2009, 08:53)
sss
Amman wygrasz!!
(31.01.2009, 08:52)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦: Ammann najdalej w serii próbnej, Stoch czwarty
P¦: Ammann najdalej w serii próbnej, Stoch czwarty

P¦: Ammann najdalej w serii próbnej, Stoch czwarty

Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich