Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Z dniem dzisiejszym zaczynamy pierwszy w tym roku konkurs dla naszych czytelników. Polega on na prawidłowym wytypowaniu Mistrzów ¦wiata z Liberca. Aby wzi±ć udział w konkursie, nalezy poprawnie wypełnić formularz zamieszczony w dziale konkursowym i być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu Skokinarciarskie.pl.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Do wygrania s± gry komputerowe m.in. Torino 2006, WinterSports 2008, Championship Manager oraz polary, koszulki polo i czapki z logo firmy Viessmann. Dodatkowo kartki z autografami skoczków.

Nagrody ufundowały firmy Viessmann oraz Cenega. Konkurs trwa do 16 lutego 2009, godz. 23:59.

weĽ udział w konkursie »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
adamus774
@Andrzej Mysiak dziękuje bardzo
(29.01.2009, 15:12)
Andrzej Mysiak
@stary człowiek i może - regulamin konkursu odpowiada na Twoje pytania
(29.01.2009, 13:31)
kuba_z_1994
@Andrzej Mysiak
Dziekuje bardzo
(29.01.2009, 10:12)
stary człowiek i może
@redakcja
Do kiedy trwa konkurs? Bo dwa dni przed Libercem to znacznie łatwiej będzie wytypować zwycięzcę niz teraz. ja na przykład obstawilem go¶cia, którego teraz nikt nie obstawia, a na dwa dni przed zawodami, po treningach w Libercu, wszyscy sie rzuc± go obstawiać. Czy ma znaczenie kto pierwszy wytypował zwycięzcę? Powinno mieć.
(29.01.2009, 08:55)
Luzer
Wszystkie nagrody sa dla zwyciescy??
(28.01.2009, 19:36)
Luzer
Ciekawe czy mi sie uda ale zapewne nie:) miałem troche problemów z wytypowaniem szczególnie zastanawiałem się nad Mistrzyni± ¦wiata i Mistrzem na normalnej ale zobaczymy jak poszło:).
(28.01.2009, 19:32)
Andrzej Mysiak
@adamus774 - nic się nie stanie, je¶li nazwisko jest błędnie napisane :) poprawiamy na bież±co :)

@cobra11 - to zależy od liczby osób, które wytypuj± więcej mistrzów :)
(28.01.2009, 19:15)
adamus774
Droga redakcjo czy mogłaby¶ sprawdzić czy dobrze napisałem nazwisko gregora Schlierenzauer-a w moim zgłoszeniu . czy jak Ľle napisałem to co¶ się stanie?
(28.01.2009, 18:26)
cobra11
je¶li poprawnie wytypowałem np. 2 mistrzów, a będzie osoba króra poprawnie wytypowała wszystkich czterech to będzie dla mnie jaka¶ nagroda?
(28.01.2009, 18:11)
krwisty
A ja tam wysłałem pełn± listę życzeń ,oczywi¶cie na faworytów ,lecz jak na zło¶ć w takich imprezach podwiewa często fuksiarzom.Jak wygram koszulkę polo to wydrukuję na niej Tajner i będę miał koszulkę "polo-Tajner " bu ha ha ha ha;-)
(28.01.2009, 18:04)
Andrzej Mysiak
@kuba_z_1994 - skasowałem Twoje zgłoszenie, możesz wysłać jeszcze raz
@ja, fordern - ¶miejecie się, a takie zgłoszenie rzeczywi¶cie przyszło! Aczkolwiek to nie fordern typował Gregora na mistrza ¶wiata w¶ród kobiet :)
(28.01.2009, 17:23)
kuba_z_1994
Wysłałem ale niepełne przez przypadek.
I co teraz?
(28.01.2009, 17:09)
michał_anioł
Szkoda że Robert Mateja już nie skacze ,to byłby pewniak Number One.A co tam Wojciech Skupień porabia?Chyba kariery jeszcze nie zakończył,bo co¶ o nim cichutko
(28.01.2009, 16:59)
michał_anioł
Ja bym chciał ,żeby mistrzem Był nasz Adamek a drugi takanobu Okabe
(28.01.2009, 16:56)
ja
@fordern
oj!!! to faktycznie milo.. zwlaszcza jak bedzie mistrzem w skokach kobet :D
(28.01.2009, 16:50)
fordern
będę bardzo miły dla Gregora, dałem mu wszystkie tytuły xD
(28.01.2009, 15:57)
Andrzej Mysiak
@jasiek96 - nie, nie ma znaczenia. Zgłoszenie zostało przyjęte :)
(28.01.2009, 11:10)
jasiek96
@Redakcja
w regulaminie pisze "Zgłoszenia przyjmowane s± od 28.01.2009, godz. 00:01 do 16.02.2009, godz. 23:59". Wydaje mi się, że oddałem głos przed godzin± 00:01. Czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
(28.01.2009, 03:09)
jasiek96
@Andrzej Mysiak
Dziękuję bardzo za informację :)
(28.01.2009, 02:36)
timsza
a swoja droga wolalabym nic nie wygrac tylko zeby moje typy sie sprawdzily...
(28.01.2009, 02:11)
timsza
@wojtekiki
dzieki wielkie :)
(28.01.2009, 02:09)
wojtekiki
jest w górnej czę¶ci Menu, pod Wywiady i Opinie :)
(28.01.2009, 01:56)
timsza
ja chyba slepa jestem.. bo nie widze tego konkursu w dziale konkursowym.. jest tylko konkurs o skoczniach :/
pomocy~!!! :)
(28.01.2009, 01:00)
Andrzej Mysiak
@jasiek96 - najlepiej wszystkich. Je¶li nikt nie wytypuje wszystkich czterech, to będzie się liczyć trzech mistrzów itd. Wszystko jest opisane w regulaminie :)
(27.01.2009, 23:38)
Jasiek96
@Skoczek120
Nie, nie jeste¶ szalony. Ja też na niego postawiłem :)
(27.01.2009, 22:35)
Skoczek120
Może jestem szalony, ale postawiłem na Adama.
(27.01.2009, 22:31)
jasiek96
@Redakcja
Czy trzeba poprawnie wytypowac WSZYSTKICH mistrzów?
(27.01.2009, 22:18)