Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Za nami emocje zwi±zane z P¦ w Whistler. Następny przystanek to japońskie Sapporo. Norwegowie wybieraj± się do Kraju Kwitn±cej Wi¶ni w okrojonym składzie. Mika Kojonkoski powołał tylko czterech swoich podopiecznych. Na Okurayamie wyst±pi±: Roar Ljoekelsoey, Sigurd Pettersen, Kim Rene Elverum Sorsell i Vegard Sklett, który dobrze spisywał się w Pucharze Kontynentalnym. Zabraknie zatem całej kadry A, która my¶li już o Mistrzostwach ¦wiata w Libercu.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Na Mistrzostwa pojedzie pi±tka zawodników z kadry A: Anders Jacobsen, Anders Bardal, Tom Hilde, Bjoern Einar Romoeren i Johan Remen Evensen.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Polonus
Pewnie, że w Sapporo zabraknie najlepszych Norwegów. Najlepsi Norwegowie przeciez w ichnim sejmie siedz±.
Tak jak i najlepsi Polacy przesiaduj± na Wiejskiej:)
(29.01.2009, 08:47)
michał_anioł
A kiedy pojawi się Lars Bystoel ?
(28.01.2009, 16:41)
Fanka
@ daf
Nie Oni mi, tylko ja - Im.
(28.01.2009, 15:32)
daf
@Fanka
Co oni Ci zrobili ???
(28.01.2009, 15:26)
Fanka
@ Skoczek120
Ja nie pisałam o skoczkach w najlepszej formie. Ja pisałam o Norwegach, których uważam za najlepszych spo¶ród dotychczas skacz±cych (po zakończeniu kariery przez Daniela i Henninga - Którzy s± w ogóle poza jakimkolwiek zasięgiem). A po tym, co się wydarzyło w Zakopanem, to trudno, żebym Im nie kibicowała. Jak cudne s± wspomnienia...
(28.01.2009, 13:40)
go¶ć
mnie to już zaczyna powoli wkurzać te zwycięstwa austriaków! Tylko ten schliri, wolfi i simi. Raz tylko trafiło się temu yumoto. W tym sezonie skoki s± po prostu nuuudne. Łatwo obstawić podium m¶, i łatwo zgadn±ć kto wygra drużynówkę...
(28.01.2009, 13:31)
kibicc
I pewnie na lotach w Oberstdorfie będzie tak samo, nikt z naszych nie pojedzie bo będ± MP i treningi na M¦.Czy to celowa zagrywka czy poprostu głupota z tymi mistrzostwami Polski.Takie odpuszczanie lotów do niczego też dobrego nie doprowadzi.Mamy dużo skakania na mamutach w tym sezonie.Pod koniec sezonu ostatnie konkursy to na skoczniach mamucich.W ci±gu już ponad 2ch lat nie było żadnego debiutanta z naszych na tych obiektach.Rutkowski tam zadebiutuje jak będzie chyba już dziadkiem.A młodsi od niego już potrafi± szybować ponad 200 m a jego co¶ nie dopuszczaj± bo a to MP a to Zakpane a to co¶ tam ci±gle.Ciekawe czy w marcu będize znów jaki¶ genialny wymysł żeby nie pu¶cic naszych na mamuty.Znaj±c życie wy¶l± tam tylko Małysza,Stocha i może Hulę i tyle jak to było w zeszłym roku.Chyba że reaktywuj± naszego pewniaka z przeszło¶ci Mateje.Bo Rutkowski i reszta wci±ż będa za młodzi na mamuty.Jako 4 na wycieczke pojedzie grubszy facio z w±sem jak rok temu i będzie wszystko po staremu.Oby nie.I jeszcze jedno.Już nawet Szaranowicz to wypomina za każdym razem, s± przecież Kubacki,Jakub Kot czy wieczny junior Dawid Kowal.Rówie¶nicy ich mogli zadebiutować to czemu nasi nie mog±.To już nie s± dzieci żeby ich włocyzć po 90metrowych obiektach.
(28.01.2009, 13:16)
Skoczek120
Fanka- tylko że Sigurd i Roar s± w nie najlepszej formie. Obecnie liderami ekipy s± Jacobsen i Bardal.
(28.01.2009, 12:09)
daf
@stary człowiek i może
Tym bardziej, że jak się póĽniej okazało o punkty było tam wyj±tkowo łatwo - skoro nawet Amerykanin uciułał ich co¶ około 10.
Z drugiej strony - przynajmniej na Zakopane przygotowali się nieĽle...
(28.01.2009, 10:32)
stary człowiek i może
Norwegowie nie skacz± w tym roku wiele lepiej od Polaków. czym jednak rózni się Mika Kojonkoski od Krucznera? Jak nie wysyła na P¦ kadry A to daje szansę na występ innym. A nie tak jak my w Kulm. Swoich nie wysłać, ale innym też nie dać.
(28.01.2009, 09:18)
Fanka
Jakich najlepszych Norwegów brakuje w Sapporo? Przecież jad± Roar i Sigurd! Powodzenia i dziękuję za Zakopane :-).
(28.01.2009, 08:06)
mm
tak całe konkursy na tvp1. w sobote o 9:00 a w nocy z soboty na niedziele o 3 nad ranem
(27.01.2009, 22:40)
Skoczek120
Je¶li nieobecno¶c pomoże w zdobyciu optymalnej formy Adasia, to jest to najlepsza decyzja, jak± podjęli.
(27.01.2009, 22:29)
Martina S
takiej decyzji po ich ostatnich wyczynach można było się spodziewać
(27.01.2009, 21:36)
kondzio1993
Małysz nie jedzie na Sapporo
(27.01.2009, 20:42)
kondzio1993
kwalifikacji w ogóle może nie być, czasami startowało tam tylko 40 skoczków
(27.01.2009, 20:39)
zenek
no ciekawe czy adam już trenuje mam nadzieję że w M¦ zajmiie jakies dobre miejsce mam nadzieję że może stan±ć na podium mam nadzieje że K 90 też będzie i że Adam na tej skoczni wygra a tak apropo on jedzie do sapporo??
(27.01.2009, 20:01)
Annika
podobno TVP1 konkurs transmitiwac będzie o 8.50...kwalifikacje pewnie na Eurosporcie tylko...
(27.01.2009, 19:12)
Sakano
Kiedy znane będ± pozostałe składy na Sapporo?
(27.01.2009, 18:41)
Zaku
aha i jak macie jakie¶ SKŁADY na Sapporo to dawać oczywi¶cie!

aha zna kto¶ plan, tzn o ktorej czasu polskiego kwalifikacje do tych sobotnich, porannych zawodow? i o ktorej one sa? pokaze TVP w cało¶ci konkurs, albo EUROSPORT?
(27.01.2009, 18:37)
Zaku
Sklett będzie dobry, w tym albo w przyszłym sezonie - zobaczycie!
(27.01.2009, 18:35)
,mnn
mi się wydaje M¦ wygra loizlt
(27.01.2009, 18:15)
grencel
no i że trenuj± dobrze przynajmniej będ± dobrzy na mistrzostwa !!!
(27.01.2009, 17:40)