Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC

Po konkursach w Zakopanem, teraz skoczkowie przenosz± się za wielk± wodę do Vancouver. Będzie to ostateczny test skoczni, na której w przyszłym roku odbęd± się Igrzyska Olimpijskie. Po zawodach w Kanadzie zawodnicy polec± do Japonii, do Sapporo. Wiemy już na 90% kto z Polaków pojedzie do Kanady. Będzie to pi±tka: Adam Małysz, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Marcin Bachleda i Stefan Hula. W składzie zabraknie zatem dobrze spisuj±cych się ostatnio Łukasza Rutkowskiego i Rafała ¦liża. Ten pierwszy stracił szansę na wyjazd z powodu przeziębienia, drugi w ogóle nie był brany pod uwagę.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Już przed sobotnim konkursem w Zakopanem czułem się kiepsko, ale w niedzielę to był już dramat. Bardzo mi żal tego wyjazdu, bo przecież to skocznia olimpijska i fajnie byłoby j± poznać. Zdrowie jest jednak najważniejsze i nie ma sensu ryzykować, że z przeziębienia zrobi się co¶ poważniejszego" - mówi Łukasz Rutkowski. "Zrobimy wszystko, żeby zast±pił go Kamil Stoch, ale nie wiadomo, czy starczy nam czasu na załatwienie formalno¶ci. Ekipa będzie podzielona na dwie czę¶ci. Adam Małysz i trener Łukasz Kruczek polec± z Warszawy, a reszta z Wiednia. Po zawodach Adam wróci do kraju, natomiast pozostali przenios± się do Sapporo" - wyja¶nia Zbigniew Klimowski.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
bartex
Małysz Stoch i Rutkowski napewno pojad± .A kto 4 tego niewiem o to miejsce powalcz± :Hula ¦niz Bachleda .
(25.01.2009, 15:21)
alaska jumping
mateja mógł skakać był by rekord skoczni w krótko¶ci lotu
(23.01.2009, 17:27)
Skoczek120
Szkoda, że Kotek spadł z formy, a przecież jeszcze w wakacje był najlepszy. Wyjazd Adama według mnie słuszny. W końcu na tej samej skoczni za rok będ± IO, więc trzeba, póki czas, j± trochę odbadac
(21.01.2009, 22:06)
pytanie
mam pyt.prosze o odp. KIedy bedziemy mogli wystawiac 5 skoczkow do kwalifikacji?
(21.01.2009, 14:03)
KoVaL
W tej chwili w polskich skokach jest Małysz, Stoch i co dalej? My¶lę, że można jeszcze liczyć na nieobecnego w Kanadzie Łukasza opraz Piotrka Żyłę. Natomiast miejsce Bachledy jest w PK, nei jest już młody, nie miewa nawet przebłysków, Hula to też taki sam zawodnik jak i Marcin. Także ta 4 któr± wymieniłem wyżej na ni± powinno sie stawiac do tego jeszcze Maciek Kot i Krzysiek Miętus powinni być wprowadzani już.
(21.01.2009, 13:30)
daf
"Zrobimy wszystko, żeby zast±pił go Kamil Stoch (...)". Że jak? Przecież już tydzień temu postanowili przy Okr±głym Stole, że pojedzie Stoch, to sk±d te w±tpliwo¶ci. Może chodzi o Stefana Hulę?
(21.01.2009, 11:04)
kibicc
Tylko po co 5? Jak nawet 4 nie mamy na odpowiednim poziomie do wystawienia.Bachleda,Hula,¦liż wyrobniki punktuj±ce tylko w Zakopcu maj± jeĽdzić na wycieczki? Mam nadzieję ze po tych M¦J skończy sie wożenie przeblakłych seniorów i pudeltalentów a miejsca ich zajm± juniorzy z Miętusem i Kotem na czele.
(21.01.2009, 09:55)
Piotr S
Udział Marcina Bachledy chyba nic nie da. Trener liczy, że może zdobędzie kilka punktów i w Pucharze ¦wiata będzie mogło startować 5 Polaków. Chyba to jest jednak poza możliwo¶ciami Marcina. Marcin może mieć problemy z samym wej¶ciem do konkursu.
(21.01.2009, 07:58)
Piotr S
Łukaszowi należy życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
Gorzej, że Adam nie jest wyleczony. Żeby przeziębienie nie zakończyło sie powikłaniami należy leczyć łóżku, a nie brać udział w zawodach. Obawiam się,że Adam nie odniesie sukcesów w Kanadzie, a może zaszkodzić swojemu zdrowiu. To może Ľle odbić się na jego formie. Udział Adama w tych zawodach to bł±d.
(21.01.2009, 07:53)
skoku
ja bym wział za bachlede ¶liza, albo miętusa,a za zzyłe jednego z braci kot
(20.01.2009, 20:16)
prawie_jak_ekspert
Co oni tak się boj± o t± młodzież :(
(20.01.2009, 19:46)
grze¶ sikorka
Zgadzam się z poprzednikami w 100% w sprawie Marcina Bachledy, który jedzie dzięki układom z koleg± Kruczkiem !!!

Marcin miej trochę godno¶ci i zrezygnuj sam z wyjazdu do Vancouver bo jeste¶ bez formy !!!
(20.01.2009, 19:33)
mika kojonkowski
Co wy robicie polacy bierzeta słabych a dobrych niet zaco stoch nie jedzie a co do kota to niech lepiej skonczy ze skokami i za ksiazke sie wezmie bo lotnika to z niego nie bedzie tyle wam powim poloczki małysz i stoch reszta niech konczy ta kariere (:
(20.01.2009, 19:18)
lucio
Ciekawe,czy na konkursy w Vancouver i Sapporo uzbiera się 50 zawodników?

To jest szaleństwo wysyłac Bachledę do Vancouver.
(20.01.2009, 19:02)
Luzer
Bachlede wzial litosci to sie w glowie nie miesci...30 w zakopcu w 1 konkursie w 2 nawet nie wszedl do 50,ale przeciez doswiadczenie Marcina jest nam potrzebne....Co do Zyly to bym sie wachal czy on jest w tym momencie w formie na PS ale w sumie dobra niech jedzie.ALe Bachleda PO CO???Juz lepiej dac Kota moim zdaniem wieksze prawdopodobienstwo zdobycia pkt.a zreszta Kot mlody niech sie uczy,jestem oburzony tym ze jedzie Bachleda.
(20.01.2009, 18:56)
tm_faren@onet.eu
Bachleda patałach na co on tam komu
Żyła tak samo
Rutkowski i Miętuspowinni jechać
(20.01.2009, 18:26)
jakubek
po co bachlede bierze
(20.01.2009, 18:17)
Marte
Przez zwykłe przeziębienie, nie pojedzie? to chyba jest jaka¶ ¶ciema. Szkoda no bo ostatnio dobrze skakał i fajnie by było gdyby poznał skocznię Olimpijsk± bo wiele taki szans zapewne nie bedzie miał. Zawsze jaki¶ krok w przód no ale cóż.
(20.01.2009, 17:46)
zenek
Ja my¶le że zawody w Vancuwer wygra Simon Ammann,ponieważ on jest w stanie daleko skakać
(20.01.2009, 16:22)
Kicia
Ciekawe kto z Austriaków pojedzie do Kanady oraz do Japonii.
(20.01.2009, 16:03)