Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Reprezentantka USA Lindsey Van zwyciężyła w drugim z konkursów Pucharu Kontynentalnego kobiet, rozgrywanych w niemieckim Baiersbronn. Amerykanka po pierwszej serii była dopiero ósma (83 metry), jednak zdecydowanie najlepszy skok w finale (88,5 metra) dał jej wygran±. Dzięki temu Van objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Na pozostałych miejscach podium stanęły Norweżki - druga była Anette Sagen (87 i 84,5 m), a trzecia Line Jahr (84 i 85,5 m).

Po pierwszej serii prowadziła Daniela Iraschko. Austriaczka uzyskała ¶wietn± odległo¶ć 93,5 metra. Niestety, drugi skok był jednym z najgorszych wyników rundy - zaledwie 65 metrów. Iraschko spadła więc dopiero na dwunaste miejsce.

Wyniki końcowe 1 konkurs

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Daniela Iraschko (Austria)

86.5
88.5
238.0
2

Lindsey Van (USA)

87.0
88.0
236.5
3

Anette Sagen (Norwegia)

86.5
88.5
234.5
4

Magdalena Schnurr (Niemcy)

85.0
87.5
232.5
5

Alissa Johnson (USA)

80.5
85.5
216.5
6

Line Jahr (Norwegia)

85.5
80.0
215.0
7

Jenna Mohr (Niemcy)

82.0
82.5
211.5

Helena Olsson Smeby (Norwegia)

81.5
84.5
211.5
9

Ulrike Graessler (Niemcy)

81.0
83.5
210.0
10

Jacqueline Seifriedsberger (Austria)

85.5
81.0
209.5
11

Atsuko Tanaka (Kanada)

78.0
85.0
208.5
12

Nata De Leeuw (Kanada)

81.5
79.5
205.0

Anna Häfele (Niemcy)

81.5
80.0
205.0
14

Ramona Straub (Niemcy)

82.0
79.0
203.0
15

Lisa Demetz (Włochy)

82.5
77.5
201.0
16

Melanie Faisst (Niemcy)

78.5
81.0
198.5
17

Coline Mattel (Francja)

82.0
75.0
194.5
18

Michaela Dolezalova (Czechy)

78.5
76.0
187.5
19

Jessica Jerome (USA)

77.0
76.5
186.0
20

Sabrina Windmueller (Szwajcaria)

75.5
75.5
179.5
21

Svenja Woerth (Niemcy)

74.5
76.0
179.0
22

Bigna Windmueller (Szwajcaria)

73.0
76.5
176.5
23

Elena Runggaldier (Włochy)

76.0
72.5
176.0
24

Carina Vogt (Niemcy)

74.5
75.0
175.5
25

Evelyn Insam (Włochy)

74.0
74.5
174.5
26

Wendy Vuik (Holandia)

72.5
73.5
167.5
27

Barbara Stuffer (Włochy)

70.5
69.5
155.0
28

Franziska Schubert (Niemcy)

73.0
68.0
154.0

Silje Sprakehaug (Norwegia)

70.0
70.0
154.0
30

Caroline Espiau (Francja)

71.0
67.0
149.5
         
31

Katharina Keil (Austria)

69.5
75.5
32

Simona Senoner (Włochy)

68.0
71.5
33

Vladena Pustkova (Czechy)

65.5
64.5

Roberta D'Agostina (Włochy)

65.0
64.5
35

Sarah Poeppel (Niemcy)

65.0
61.0
36

Jenny Loeffler (Niemcy)

63.0
56.5
37

Nadine Kostner (Włochy)

58.5
52.5
38

Lucie Mikova (Czechy)

DSQ
DSQ

Lea Wallewein (Niemcy)

DSQ
DSQ


Wyniki końcowe 2 konkurs

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Lindsey Van (USA)

83.0
88.5
229.0
2

Anette Sagen (Norwegia)

87.0
84.5
226.0
3

Line Jahr (Norwegia)

84.0
85.5
223.5
4

Jenna Mohr (Niemcy)

81.5
85.5
219.0
5

Evelyn Insam (Włochy)

87.0
80.0
216.0
6

Svenja Woerth (Niemcy)

83.0
84.0
215.5
7

Helena Olsson Smeby (Norwegia)

85.0
82.0
215.0
8

Jacqueline Seifriedsberger (Austria)

81.5
83.0
212.0
9

Ulrike Graessler (Niemcy)

80.5
85.0
210.5
10

Anna Häfele (Niemcy)

78.5
84.0
207.0
11

Nata De Leeuw (Kanada)

76.5
85.0
205.0
12

Ramona Straub (Niemcy)

85.0
74.0
197.5

Daniela Iraschko (Austria)

93.5
65.0
197.5
14

Coline Mattel (Francja)

78.5
79.0
194.0
15

Jessica Jerome (USA)

78.5
77.5
192.5
16

Magdalena Schnurr (Niemcy)

89.5
68.0
192.0
17

Alissa Johnson (USA)

75.0
79.0
187.0
18

Carina Vogt (Niemcy)

73.0
80.5
184.0
19

Bigna Windmueller (Szwajcaria)

74.5
77.0
181.0
20

Atsuko Tanaka (Kanada)

78.5
72.5
180.5
21

Katharina Keil (Austria)

76.5
75.5
177.0
22

Lisa Demetz (Włochy)

73.0
76.5
175.5
23

Melanie Faisst (Niemcy)

75.5
72.5
171.5
24

Wendy Vuik (Holandia)

74.5
72.0
169.0
25

Michaela Dolezalova (Czechy)

69.0
75.0
163.0

Sabrina Windmueller (Szwajcaria)

80.5
65.0
163.0
27

Barbara Stuffer (Włochy)

75.5
67.5
161.0
28

Lea Wallewein (Niemcy)

70.5
70.0
148.0
29

Caroline Espiau (Francja)

73.5
63.5
143.5
30

Roberta D'Agostina (Włochy)

67.0
54.5
109.0
         
31

Nadine Kostner (Włochy)

66.5
69.5
32

Sarah Poeppel (Niemcy)

65.5
64.5
33

Elena Runggaldier (Włochy)

66.0
64.0
34

Lucie Mikova (Czechy)

62.0
58.5
35

Vladena Pustkova (Czechy)

59.5
54.0
36

Jenny Loeffler (Niemcy)

60.5
53.0

Simona Senoner (Włochy)

59.0
53.0
38

Silje Sprakehaug (Norwegia)

58.5
52.5
39

Franziska Schubert (Niemcy)

57.5
45.5

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
skoczek 23
super!
(19.01.2009, 19:49)
Skoczek120
Brawo!
(19.01.2009, 14:17)
radek
a mi się pomyliła ona z Lindsey Vonn (startuje w narciarstwie alpejskim bdb zawodniczka)
(19.01.2009, 11:45)
jasiek96
Gratulacje!
(19.01.2009, 04:18)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC kobiet: Lindsey Van now± liderk± cyklu
CoC kobiet: Lindsey Van now± liderk± cyklu

CoC kobiet: Lindsey Van now± liderk± cyklu

Kalendarium
Maja Vtic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Roman Kuryavskiy (1991)
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich