Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Dzi¶ odbył się konkurs FIS Cup w Chinach na skoczni Yabuli K-90. Z powodu zmiennej pogody rozegrano tylko jedn± serię. Wyniki nie zaskoczyły. Podobnie, jak we wczorajszych treningach, najdalej poleciał Japończyk Shoh Suzuki. 98 metrów dało mu jednopunktow± przewagę nad Maximilianem Mechlerem (95,5 m). Trzecie miejsce zaj±ł Nico Faller (89 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1pkt
1

Shoh Suzuki (Japonia)

98.0
125.5
2

Maximilian Mechler (Niemcy)

95.5
124.5
3

Nico Faller (Niemcy)

89.0
110.5
4

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

88.0
108.5
5

Hiroaki Watanabe (Japonia)

85.5
102.0
6

Yang Li (Chiny)

84.5
96.0
7

Hyun Ki Kim (Korea Pd.)

82.0
94.5
8

Zhandong Tian (Chiny)

82.5
92.5
9

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

81.5
92.0
10

Chil Gu Kang (Korea Pd.)

79.5
87.0
11

Szilvester Kozma (Rumunia)

76.5
78.5
12

Guang Yang (Chiny)

75.5
78.0
13

Jianxun Wang (Chiny)

72.5
73.0
14

Jianping Sun (Chiny)

71.0
67.0
15

Remmus Tudor (Rumunia)

71.5
66.0
16

Szilvester Fulop (Rumunia)

69.5
65.5
17

Chenhui Xing (Chiny)

60.5
41.5

klasyfikacja FIS Cup »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Skoczek120
Szkoda, że nasze ziomki nie startuj±. Mam nadzieje, że nie odbije się to zbytnio na klasyfikacji.
(15.01.2009, 17:32)
Twojastarawyjadazmiski
W języku japońskim suzuki oznacza wazon. :) I rzeczywi¶cie jest to popularne nazwisko.
(15.01.2009, 10:46)
kibic skoków
Skład byłby OK, gdyby wci¶nięto tam Maćka Kota. Generalnie się z nim BARDZO zgadzam. Bardzo, bardzo dobrze, że s± młodzi: Miętus, Rutkowski, Kuba Kot, Kubacki. To mi się bardzo podoba. Tylko brakuje mi tu Maćka Kota, który na TCS w Bischofshofen skakał bardzo poprawnie i omal nie wskoczył do drugiej serii! Pewnie będzie w składzie na drugi konkurs. Ale tak jak było tu wcze¶niej napisane, Maciek Kot powinien być w pierwszym składzie, a broń Boże w rezerwie nie może być Pochwały!!! On kompromituje Polskę na cał± skalę! Zamiast Pochwały jestem na 100% pewien, że powinni być Grzesio Miętus, Klimek Murańka, Dawid Kowal, Andrzej Zapotoczny i Kamil Kowal.
(15.01.2009, 09:39)
Adrianos
@zdzis-bialy-mis
On ma nazwisko jak auto, bo kto¶ kto nazwał te auto byc może miał nazwisko Suzuki, a to je popularne nazwisko w Japonii (tak mi się wydaję bo często je słyszę)
(15.01.2009, 08:56)
zdzis-bialy-mis
haha nazwisko jak auto! ale glupie!!!
(15.01.2009, 02:01)
jasiek96
To już 3 Rumuńców ma punkty :)
(14.01.2009, 23:12)
??
Pochwała,to już największe nieporozumienie w tym składzie.Jak się przerzucił na kombinacje,to niech tam zostaje,a nie zajmuje miejsca innym!
(14.01.2009, 22:33)
staw
I znów mamy niezły SKANDAL !!! Kruczek jednak jest daremny, gdyż, nie uwzględnił w tej "10" Klimka Murańkę oraz Maćka Kota zamiast Huli i ¦liża, natomiast jako dwaj rezerwowi powinni być Zapotoczny i Grzegorz Miętus !!!

PS. precz z kruczkiem, ¶liżem, hul± i pochwał± !!!
(14.01.2009, 22:20)
grze¶ sikorka
Z listy przesłanej wcze¶niej przez Austrię wykre¶lono Andreasa Koflera, Thomasa Morgensterna i Martina Kocha. Po zmianie kraj ten reprezentować będ±: Gregor Schlierenzauer, Wolfgang Loitzl, Markus Eggenhofer, Daniel Lackner i Manuel Fettner.
(14.01.2009, 22:17)
pejah
Po ¶rodowym wewnętrznym sprawdzianie polskich skoczków na Wielkiej Krokwi trener polskiej kadry Łukasz Kruczek podj±ł decyzję, jacy skoczkowie będ± rywalizować w nadchodz±cych konkursach Pucharu ¦wiata w Zakopanem. Do czwartkowych kwalifikacji przyst±pi dziesięciu skoczków: Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula, Marcin Bachleda, Łukasz Rutkowski, Jakub Kot, Krzysztof Miętus, Piotr Żyła, Rafał ¦liż i Dawid Kubacki. W odwodzie pozostaj± jeszcze dwaj skoczkowie - Maciek Kot i Tomasz Pochwała, którzy mog± znaleĽć się w kadrze na niedzielny konkurs.
Największ± niespodziank± w składzie zdaje się być obecno¶ć Jakuba Kota w miejsce swego młodszego brata, Macieja, który - zdaniem trenerów - wracał ostatnio do dobrej formy. Kibice mog± być też zdziwieni obecno¶ci± Tomasza Pochwały i Rafał ¦liża, którzy nie należ± obecnie do żadnej z kadr. Dla wszystkich rozczarowaniem zapewne będzie brak Klemensa Murańki !!!
(14.01.2009, 22:16)
kibicc
Redakcja ¶pi? Składy Polaków s± podane a redakcja na urlop sie udała?
(14.01.2009, 22:06)
KoVaL
A tymczasem podano skład Polaków na Zakopane. Bez Maćka Kota...Wg mnie nr.4 po Adamie, Stochu i Żyłce
(14.01.2009, 21:51)
lilo42
ubustwiam Zhandong Tiana 8!!!
(14.01.2009, 21:19)
Bartt
Wow! Wielki powrót Zhandong Tiana. Wygrał nawet z Heung Chul Choiem!
(14.01.2009, 20:25)
marmi
Co do wysyłania Polaków, to taka wyprawa do Chin niemało kosztuje, a w FIS Cup nie ma limitów, które trzeba byłoby zdobywać itp., generalnie poszczególne kraje startuj± tylko w wybranych zawodach, nie widzę tu problemu.
Co do Kulm, to bardzo dobrze, że Polacy tam nie pojechali, skoro najlepsi z nich nie s± w formie, to skoki na mamucie pogłębiaj± tylko błędy, było o tym tr±bione w zeszłym roku! Tym bardziej inni nie powinni jechać, przecież s± jeszcze słabsi... Miałoby to sens tylko gdyby mogli skakać ze znacznie wyższej belki, aby oswoić się z tak± skoczni±.
(14.01.2009, 19:20)
chlopczysko
Suzuki musiał wygrać bo miał najlepszy silnik:))))
(14.01.2009, 18:41)
rumunia
u nas
(14.01.2009, 18:25)
,mnn
czemu nie było zawodników z afryki
(14.01.2009, 18:20)
2 Rumunów w P¦
@Walker
Rumunów sponsoruje OMW i dlatego jeżdż± po całym ¶wiecie a teraz 2 z nich ma juz prawo startu w P¦, chociaz nasze dzieci ich leja po 20 metrów na K-90 ;). Ot taka "sprawiedliwo¶ć" punkytów FIS.
(14.01.2009, 18:06)
Adrianos
Pomy¶lec że kiedy¶ Mechler stał na podium P¦.
(14.01.2009, 17:45)
Walker
Wspaniały konkurs!!!
Brakowało tylko Węgrów!
Nawiasem mówi±c, federacja rumuńska musi byc w niezłej kondycji finansowej skoro posyła swych "skoczków" na drugi koniec ¶wiata!
Brawa dla jej prezesa, który potrafił zgromadzic odpowiednie ¶rodki na tę wycieczkę.
(14.01.2009, 16:56)
CC GNB
szkoda tylko mechlera
(14.01.2009, 16:03)
kibic skoków
No tak, teraz przesadziłem. Może nie Murańkę, ale np.: Miętusa, Kowala, może Rutkowskiego. Byłoby OK.
(14.01.2009, 16:00)
olek
"Rozumiem, że mieli się przygotowywać, ale żeby wysłać tam chociaż młodzież! Murańkę, Kowala, Miętusa, Kubackiego"

cz łowieku pomy¶l.. jak mogli by murańke wyslać na skocznie K185m ?
(14.01.2009, 15:40)
Adrianos
Mam nadzieję że albo za rok przyjedzie więcej skoczków (przynajmniej ze 40), albo to ostatnie zawody w Chinach.
(14.01.2009, 15:19)
El' Loco
I dlatego w Harbinie powinny odbywać się Puchary ¦wiata<lol>
(14.01.2009, 15:08)
kibic skoków
I dlaczego Polacy tam nie jechali? Mieliby pewne punkty! Przesunęliby się w klasyfikacji generalnej! To wredota, brak szacunku dla kibiców i marnotractwo! No bo pewne punkty! Dla wszystkich!!! A bior±c pod uwagę ,,wirtuozerski" skład zawodów pewnie zajęliby pierwsze 17 miejsc. To byłby mecz Polska- Reszta ¦wiata. Ale dlaczego? Tak samo nie rozumiem GRZECHU MARNOTRACTWA, jaki popełniono na ostatnim P¦ w Bad Mitterndorf. Tam było 34 skoczków. Gdyby Polacy przyjechali, mieliby zapewniony udział w konkursie i GIGANTYCZNˇ szansę na punkty. Rozumiem, że mieli się przygotowywać, ale żeby wysłać tam chociaż młodzież! Murańkę, Kowala, Miętusa, Kubackiego... To marnota! Tak samo jak to, że na I period P¦ Polakom przysługiwał limit 5 zawodników. Na każde zawody jechało 4. Dlaczego? A może ten jeden zdobyłby punkty! A kibice chc± ogl±dać polskich skoczków! Naprawdę, jest to GRZECH MARNOTRACTWA i nie rozumiem, jak można się tak zachować. Niedługo z własnej woli wycofaj± się zupełnie z P¦! Skanal!!!
(14.01.2009, 13:37)
jakubek
a Polacy jak sie stoczyli......... nawet w tej 17 ich nie ma:)
(14.01.2009, 12:04)
kibicc
Mechler to sie dopiero stoczył.Ten zawodnik potrafił kiedy¶ punktować regularnie w P¦ i nawet stan±ć raz na podium.A teraz nawet w fis cupie z miernotami przegrywa.¦mieszne te zawody.
(14.01.2009, 11:57)
PF
Ale Koreańczycy się stoczyli. Kiedy¶ kwalifikowali się do P¦, a teraz...
(14.01.2009, 11:01)
daf
Niemcy siln± ekipę posłali :).
(14.01.2009, 10:08)