Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC

Dzi¶ po raz pierwszy w historii odbyły się treningi na skoczni w Chinach, w ramach FIS Cup. Na skoczni w Harbin (Yabuli K-90) zobaczyli¶my jednak tylko 17 skoczków z 5 krajów. Punkty maj± więc zapewnione. W trzech treningach najlepszy okazał się Japończyk Shoh Suzuki. Pierwszy skok na 90,5 metra dał mu wspóln± wygran± z rodakiem Hiroaki Watanabe. Trzeci był Yong Jik Choi z Korei. W drugiej próbie 94 metry dały przewagę nad Nico Fallerem z Niemiec i Heung Chul Choiem (obaj po 93 m). Ostatni skok to wynik 89 metrowy. Na "podium" stanęli też Chińczyk Guang Yang (88 m) i Szilvester Fulor z Rumunii (86,5 m). Niemcy zrezygnowali z ostatnich skoków.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Shoh Suzuki (Japonia)

90.5

Hiroaki Watanabe (Japonia)

90.5
3

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

89.5
4

Chil Gu Kang (Korea Pd.)

89.0
5

Hyun Ki Kim (Korea Pd.)

88.0
6

Nico Faller (Niemcy)

87.0

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

87.0
8

Maximilian Mechler (Niemcy)

86.5
9

Szilvester Kozma (Rumunia)

82.0

Zhandong Tian (Chiny)

82.0
11

Yang Li (Chiny)

79.0
12

Remmus Tudor (Rumunia)

78.0
13

Chenhui Xing (Chiny)

75.0
14

Jianxun Wang (Chiny)

74.5
15

Jianping Sun (Chiny)

70.5

Guang Yang (Chiny)

70.5
17

Szilvester Fulor (Rumunia)

65.5


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Shoh Suzuki (Japonia)

94.0
2

Nico Faller (Niemcy)

93.0

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

93.0
4

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

92.5
5

Hiroaki Watanabe (Japonia)

91.0
6

Hyun Ki Kim (Korea Pd.)

87.5
7

Maximilian Mechler (Niemcy)

87.0

Yang Li (Chiny)

87.0
9

Chil Gu Kang (Korea Pd.)

85.0
10

Szilvester Kozma (Rumunia)

84.5
11

Jianxun Wang (Chiny)

80.0
12

Zhandong Tian (Chiny)

78.0
13

Guang Yang (Chiny)

75.5
14

Remmus Tudor (Rumunia)

75.0
15

Jianping Sun (Chiny)

73.0
16

Chenhui Xing (Chiny)

72.0
17

Szilvester Fulor (Rumunia)

68.5


Wyniki 3 treningu

zawodnik

odl.
1

Shoh Suzuki (Japonia)

89.0
2

Guang Yang (Chiny)

88.0
3

Szilvester Fulor (Rumunia)

86.5
4

Zhandong Tian (Chiny)

86.0
5

Chil Gu Kang (Korea Pd.)

82.0
6

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

81.0
7

Yang Li (Chiny)

79.5

Jianping Sun (Chiny)

79.5
9

Szilvester Kozma (Rumunia)

74.5
10

Hyun Ki Kim (Korea Pd.)

72.5
11

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

72.0
12

Remmus Tudor (Rumunia)

70.5
13

Chenhui Xing (Chiny)

67.5

Jianxun Wang (Chiny)

67.5
15

Hiroaki Watanabe (Japonia)

64.5
16

Maximilian Mechler (Niemcy)

DNS

Nico Faller (Niemcy)

DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
kibic sportu
Nie jestem wstawiony, gdyż nie jestem pełnoletni. A odpowiesz mi może na pytanie o Koreańczyków? Bronisz ich? Czego bronisz? Totalnego upadku? Pytasz się mnie, dlaczego tak piszę. A nie jest to prawd±? Masz jakiekolwiek usprawiedliwienie dla Koreańczyków?
(14.01.2009, 17:32)
Bobby
kibic, czy Ty aby nie jeste¶ wstawiony i nie chcesz się pocieszyć czym¶? Małysz odejdzie to zobaczysz ,,jak mozna tak maksymalnie upa¶c" dlugo to nie potrwa
(14.01.2009, 17:05)
kibic skoków
¦miać mi się chce. Polacy mogli wystawić cały swój skład, mieliby MUROWANE punkty i to pewnie zajęliby pierwsz± 15 w cało¶ci. Ale Koreańczycy upadli! To jest dopiero wzór upadku! Pamiętam, jak Choi walczył w TCS w parze ze Stochem i walczył na wyrównanym poziomie! A Choi, Hoi i Kim jeĽdzili na P¦, kwalifikowali się do konkursów i całkiem często zdobywali punkty! Nawet nie skakali tam ogonów! To jest wzór upadku. Z pierwszej ,,30" P¦ do drugiej ,,10" FIS Cup. Oby tylko tak się nie stało z polskimi skokami, choć wcale nie jeste¶my daleko. Ale co się w Korei mogło stać? Zabronili skakać? Zlikwidowali skocznie (je¶li jakiekolwiek kiedykolwiek tam były)? Zlikwidowali zwi±zek (je¶li był)? Zabrali zawodnikom wszystkie pensje? Jak można tak maksymalnie upa¶ć?
(14.01.2009, 13:45)
jakubek
moim zdaniem bnie ma sensu tego konkursu przeprowadzac
(14.01.2009, 12:02)
PF
@pejah

To nieprawda to, co mówisz, że musi być 30. Kiedy¶ nawet na PK było 14.
(14.01.2009, 09:47)
kibicc
Imponuj±cy poziom, ciekawe jaki rozbieg był ustawiany pod tych nielotów, chyba że musieli dorabiać rozbiegi.Jakby nawet nasze największe nieloty tam startowały to by sie mogli zabić bo przeskakiwali by skocznie.Więc nasze nieloty by nie natrzaskały punktów tylko wracali z kontuzjami które mogłby by zaważyć na rozwoju ich wspaniałych karier.
(14.01.2009, 09:04)
najm±drzejszy
Trzeba było wysłać Tajnerów i Pochwałę - niech natrzaskaj± punktów !
(14.01.2009, 07:12)
Adrianos
Chińczycy maj± zapewnione 105 pkt. w klasyfikacji FIS CUP po tych zawodach, a na razie nie mieli żadnego.
(13.01.2009, 21:53)
Adrianos
Co się dzieje z Koreańczykami?
H.Choi,Y.C hoi,H.Kim,C.Kang to zawsze nawet na P¦ jeĽdzili a teraz tylko na FIS Cup.
(13.01.2009, 21:49)
jasiek96
Ciekawe ile czasu zajęły te treningi :)
(13.01.2009, 21:29)
tommm
Guang Yang najpierw przedostatni, potem 13. a w ostatnim treningu już na drugim miejscu, rozkręca się, może będzie czarnym koniem ;]

załatwię sobie szybko paszport Zimbabwe, założę tam federację narciarsk±, mianuję się prezesem, trenerem i asystentem trenera skoczków, powołam siebie do kadry, następnie polecę do Chin i... w najgorszym wypadku mam 13 punktów pucharu FIS Cup, jako pierwszy mieszkaniec mojej wsi w historii :D

a tak na poważnie to chyba jedne z najsłabiej obsadzonych zawodów w skokach w ostatnim czasie, w starszych rocznikach Lotos Cupu jest wyższy poziom
(13.01.2009, 20:59)
vdg
Szilveszter Fulop raczej a nie Fulor.
Piękne zawody się zapowiadaj±. Widzę rozwój chińskich skoków całkiem padł po odej¶ciu Gericomu skoro nawet u siebie wystawiaj± t± sam± 6-tkę co dwa lata temu na UVS w Pragelato.
(13.01.2009, 20:40)
prawie_jak_ekspert
aaaa wła¶nie jak obstawiacie który z tych mistrzów wygra te zawody??? Ja my¶lę że Nico Faller
(13.01.2009, 20:34)
staw
brakuje jeszcze bhutan i nepal :))
(13.01.2009, 20:06)
prawie_jak_ekspert
hahaha rumuni punktów nałapi± :D
(13.01.2009, 20:02)
,mnn
mogli wystawić Wietnam i Kirgistan
(13.01.2009, 20:00)
aas
ale zwycięzca 2 treningu ma markę;D
(13.01.2009, 19:56)
pejah
Ty sie grze¶ tak nie podniecaj bo te zawody nie powinny być zaliczane do FIS CUP, bo nie ma 30 skoczków !!!
(13.01.2009, 19:43)
grze¶ sikorka
no i jako¶ mało skoczków jest z chin i z koreii, a przecież też mog± 10 wystawić , a chiny nawet 17 !!!
(13.01.2009, 19:43)
grze¶ sikorka
dlaczego 10 polaków tam nie pojechało ?
(13.01.2009, 19:40)
ziomek
hehe dobrze ze chociaz maja 17 skoczkow