Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC

Richard Freitag z Niemiec wygrał pierwszy w tym roku konkurs FIS Cup i tylko o pół punktu wyprzedził naszego reprezentanta - Jakuba Kota. Na trzecim stopniu podium wspólnie stanęli Peter Prevc ze Słowenii i Grzegorz Miętus.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z Polaków punkty zdobyli też Dawid Kowal (18 miejsce), Wojciech G±sienica-Kotelnicki (25 pozycja), Mateusz Cie¶lar (26-ty) oraz Jan Ziobro (29 lokata). Blisko szczę¶cia był także Kamil Skrobot, który awansował do II serii, ale zaj±ł 31 miejsce.

Jutro kolejny konkurs FIS Cup w Czechach.

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Richard Freitag (Niemcy)

98.0
99.0
264.5
2

Jakub Kot (Polska)

97.5
98.5
264.0
3

Peter Prevc (Słowenia)

97.5
97.0
260.5

Grzegorz Miętus (Polska)

96.5
98.0
260.5
5

Luka Leban (Słowenia)

98.0
98.0
256.0
6

Jaka Hvala (Słowenia)

94.5
97.5
253.0
7

Tomaz Naglic (Słowenia)

95.0
98.0
252.5
8

Andraz Pograjc (Słowenia)

93.5
98.0
252.0
9

Mark Krauspenhaar (Niemcy)

93.0
97.0
250.0
10

Jiri Mazoch (Czechy)

93.5
96.0
249.0
11

Luka Brnot (Słowenia)

96.5
94.0
248.0
12

Felix Brodauf (Niemcy)

94.0
94.5
244.0
13

Klemen Omladic (Słowenia)

93.5
94.0
243.5
14

Primoz Roglic (Słowenia)

94.5
93.0
242.5
15

Volodymyr Boschuk (Ukraina)

93.0
92.5
239.5
16

Ziga Mandl (Słowenia)

92.5
92.5
238.0
17

Mike Glasder (USA)

92.0
93.0
236.0
18

Oleksander Lasarovich (Ukraina)

93.5
94.5
235.5

Dawid Kowal (Polska)

90.5
92.5
235.5
20

Rozelje Zagar (Słowenia)

92.0
91.5
233.5

Vitaliy Shumbarets (Ukraina)

92.0
93.0
233.5

Robert Kuban (Czechy)

91.5
92.0
233.5
23

Nicholas Alexander (USA)

91.0
92.5
231.5
24

Martin Plhal (Czechy)

90.5
91.0
230.5
25

Wojciech G±sienica-Kotelnicki (Polska)

90.0
91.0
227.0
26

Mateusz Cie¶lar (Polska)

89.5
91.0
226.5
27

Mats Piho (Estonia)

88.5
90.0
222.0
28

Andrew Bliss (USA)

89.0
89.0
220.5
29

Jan Ziobro (Polska)

90.0
88.5
217.0
30

Blake Hughes (USA)

89.5
86.0
214.5
         
31

Kamil Skrobot (Polska)

88.5
85.5
212.0
32

Kacper Skrobot (Polska)

88.5
108.0
33

Pavel Farkas (Czechy)

88.0
107.0
34

Andre Wolfram (Niemcy)

87.5
106.5

Artur Kukuła (Polska)

87.5
106.5

Kamil Kowal (Polska)

87.5
106.5
37

Milos Kadlec (Czechy)

86.5
104.0
38

Vladimir Struhar (Czechy)

85.0
102.0
39

Peter Frenette (USA)

83.5
97.0

Hubert Blaha (Czechy)

83.0
97.0
41

Yaroslav Dysko (Ukraina)

83.5
96.5
42

Matus Mistrik (Słowacja)

83.0
96.0
43

Vaclav Storek (Czechy)

83.0
95.5

Siim-Tanel Sammelselg (Estonia)

82.5
95.5
45

Denis Sindler (Słowacja)

82.5
94.5
46

Kairo Sillaste (Estonia)

82.5
94.0
47

Toenis Kartau (Estonia)

81.5
93.5
48

Rudolf Jerabek (Czechy)

82.5
93.0

Patrik Lichy (Słowacja)

83.0
93.0
50

Aleksandr Hancharou (Białoru¶)

81.0
91.5

Tomas Friedrich (Czechy)

81.0
91.5
52

Lukas Berger (Czechy)

80.5
90.0
53

Jiri Struhar (Czechy)

81.0
89.5

Vitaliy Kalinitchenko (Ukraina)

80.0
89.5
55

Mojmir Nosal (Słowacja)

79.0
87.5
56

Aliaksei Muravitski (Białoru¶)

78.5
86.0
57

Martin Sutor (Słowacja)

77.5
84.0
58

Brian Wallace (USA)

76.0
80.5
59

Vit Hacek (Czechy)

75.5
79.0
60

Jakub Kresalek (Czechy)

75.0
77.5
61

Pavel Rajnoch (Czechy)

73.5
74.5
62

Radim Berka (Czechy)

72.0
71.5
63

Krzysztof Kowalczyk (USA)

72.0
71.0
64

Yauheny Mytskaniuk (Białoru¶)

69.5
62.5
65

Dawid Ripper (Czechy)

67.5
59.0
66

Illimar Paern (Estonia)

68.5
57.0

klasyfikacja FIS Cup »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
Skoczek120
Brawa dla polaków w czołówce!!! Reszta...
(11.01.2009, 13:20)
pejah
no i jako¶ cała 10 zawodników ze Słowenii zapunktowała !!!
(10.01.2009, 23:57)
pejah
jacy¶ amerykanie, ukraińcy .... a nawet estończyk punktowali a aż czterech polaków nie !!! WSTYD !!!
(10.01.2009, 23:41)
grze¶ sikorka
bracia Skrobot, Kukuła i kamil kowal FATALNIE !!!
WSTYD !!!
(10.01.2009, 23:38)
tommm
"63 Krzysztof Kowalczyk (USA)"
trzymam za niego kciuki, a może za niedługo będziemy mieć o jednego Polaka więcej w P¦ ;]
(10.01.2009, 22:49)
kibic
Klimek jest w składzie na P¦ Zakopane (www.tzn.com.pl)
(10.01.2009, 20:55)
mamut
@kibicc
A Ty ¶lepy jeste¶, że nie wiesz,że ich nikt na mamuta wysłac nie chce?
Przeciez mogli startowac przynajmniej jako przedskoczkowie, ale PZN ich olał! Tak zaczynaj± skoczkowie z innych krajów.
(10.01.2009, 19:00)
maestro
Może wzi±ć klimka na Zakopane?
(10.01.2009, 17:02)
kibicc
A równie¶nicy Jakuba Kota skacz± na mamutach.Choćby Niemcy juniorzy a nasi s± tylko mocni na k90.Jak przyjdzie większa skocznia to już bula.To tylko pokazuje jak daleko jeste¶my i niedorostamy nawet Niemcow w szkoleniu juniorów.
(10.01.2009, 15:07)
sss
bravO!!!
(10.01.2009, 14:13)
ddd
to jaka 10 w Zakopcu wystartuje?
Małysz, Stoch, M.Kot, Bachleda, Hula, Rutkowski, Żyła, Zapotoczny, K.Miętus, Kubacki?, może Murańka, J.Kot ?
szkoda Miętusa Grze¶ka rzeczywi¶cie...
(10.01.2009, 13:55)
brawo
Brawo Kuba i Grzesiek!
I wielki żal, że Grzesiek nie startował jednak na PK w Japonii i nie ma punktów PK upoważniaj±cych do startu w PS w Zakopanem...
(10.01.2009, 13:50)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Kot i Miętus na podium!
FIS Cup: Kot i Miętus na podium!

FIS Cup: Kot i Miętus na podium!

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:45
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
11:45
CoC-k Notodden
konkurs ind.
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs druż. M
15 grudnia 2019 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich