Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Dwóch dotychczasowych zdobywców Pucharu ¦wiata oddało najdalsze skoki podczas serii próbnej przed drugim konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Martin Schmitt i Thomas Morgenstern l±dowali na 135 metrze, niewiele wyprzedzaj±c Gregora Schlierenzauera (134,5 m z krótszego rozbiegu), Fumihisę Yumoto (134 m), Simona Ammanna (133 m), Michaela Neumayera (131,5 m), Michaela Uhrmanna (131 m) i Wolfganga Loitzla (130 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Reprezentanci Polski skakali równo - Adam Małysz był 32. (118,5 m), Piotr Żyła 34. (118 m), a Kamil Stoch 36. (116,5 m). Dwaj pierwsi z wymienionych uzyskali lepsze wyniki od swoich rywali w parach (Andreas Wank - 113 m, Daiki Ito - 112,5 m). Natomiast lepiej od Kamila Stocha skoczył Ilja Rosliakov (120 m).

Konkurs rozpocznie się o 13:45.

Wyniki treningu

zawodnik

odl.
1

Martin Schmitt (Niemcy)

135.0

Thomas Morgenstern (Austria)

135.0
3

Gregor Schlierenzauer (Austria)

134.5
4

Fumihisa Yumoto (Japonia)

134.0
5

Simon Ammann (Szwajcaria)

133.0
6

Michael Neumayer (Niemcy)

131.5
7

Michael Uhrmann (Niemcy)

131.0
8

Wolfgang Loitzl (Austria)

130.0
9

Ville Larinto (Finlandia)

129.0
10

Kalle Keituri (Finlandia)

128.0
11

Martin Koch (Austria)

127.5

Emmanuel Chedal (Francja)

127.5
13

Harri Olli (Finlandia)

127.0

Anders Bardal (Norwegia)

127.0
15

Dimitry Vassiliev (Rosja)

126.5
16

Andreas Kofler (Austria)

126.0
17

Noriaki Kasai (Japonia)

125.0

Pascal Bodmer (Niemcy)

125.0

Stephan Hocke (Niemcy)

125.0

Shohei Tochimoto (Japonia)

125.0
21

Jernej Damjan (Słowenia)

124.5
22

Primoz Peterka (Słowenia)

123.0
23

Anders Jacobsen (Norwegia)

121.5
24

Jakub Janda (Czechy)

120.5
25

Felix Schoft (Niemcy)

120.0

Ilja Rosliakov (Rosja)

120.0
27

Taku Takeuchi (Japonia)

119.5

Yuta Watase (Japonia)

119.5
29

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

119.0

Tobias Bogner (Niemcy)

119.0

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

119.0
32

Adam Małysz (Polska)

118.5

Denis Kornilov (Rosja)

118.5
34

Piotr Żyła (Polska)

118.0
35

Roman Koudelka (Czechy)

117.5
36

Johan Erikson (Szwecja)

116.5

Kamil Stoch (Polska)

116.5
38

Björn Einar Romören (Norwegia)

116.0

Ondrej Vaculik (Czechy)

116.0
40

Robert Kranjec (Słowenia)

115.5
41

Andreas Aren (Szwecja)

114.5

Sebastian Colloredo (Włochy)

114.5
43

Primoz Pikl (Słowenia)

113.5
44

Andreas Wank (Niemcy)

113.0
45

Andreas Küttel (Szwajcaria)

112.5

Daiki Ito (Japonia)

112.5
47

Daniel Lackner (Austria)

112.0
48

Nicholas Fairall (USA)

109.0
49

Matti Hautamäki (Finlandia)

108.0
50

Andrea Morassi (Włochy)

99.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2009 - wszystkie artykuły
Komentarze
gosc
Malysz 118,5m,Zyla 118,0m,Stoch 116,5m
(02.01.2009, 14:36)
gosc
Malysz skoczyl 118,5m lepszy od Zyly i Stocha
(02.01.2009, 14:33)
sss
Morassi najlepszy 99 metrow:D nie no na powaznie wygra Amman...
(01.01.2009, 20:17)
emem
chyba dzisiaj Schlierenzauer wygra....
(01.01.2009, 13:48)
zaki
ale z tego co wiem Małysz jak i reszta zawodników skacz±ca po koniec skakała z niższej belki
(01.01.2009, 13:11)
markos7207
Ale nadal Adam uzyskuje najsłabsze prędko¶ci.Teraz miał 91,2 tyle co Janda , gorszy był tylko Erikson 91,0.
(01.01.2009, 13:08)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
TCS: Schmitt i Morgenstern najlepsi w serii próbnej
TCS: Schmitt i Morgenstern najlepsi w serii próbnej

TCS: Schmitt i Morgenstern najlepsi w serii próbnej

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
11:45
CoC-k Notodden
konkurs ind.
11:45
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich