Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Zwycięzca dzisiejszych kwalifikacji Wolfgang Loitzl wystartuje jako ostatni w jutrzejszym konkursie w Oberstdorfie, inauguruj±cym 57. Turniej Czterech Skoczni. Austriak nie będzie miał trudnego zadania na drodze do awansu do finałowej rundy - jego przeciwnikiem w parze będzie Julian Musiol.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z bólem serca trzeba stwierdzić, że większych trudno¶ci z pokonaniem konkurenta nie powinien mieć Gregor Schlierenzauer - Austriak zmierzy się z Piotrem Żył±. Z kolei lider Pucharu ¦wiata Simon Ammann za przeciwnika będzie miał Severina Freunda.

Najlepszy z Polaków w kwalifikacjach Adam Małysz będzie startować w parze z Romanem Koudelk±. Do ciekawszych par należy zaliczyć jeszcze pary: Hilde-Janda, Niemi-Jacobsen. Trzeba jednak przyznać, że w większo¶ci przypadków wyniki pojedynku s± raczej przes±dzone, ze względu na zróżnicowany poziom prezentowany przez skoczków w poszczególnych dwójkach.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:30, poprzedzony będzie seri± próbn± o 15:00.

Lista startowa

zawodnik

1

Robert Kranjec (Słowenia)

2

Dimitry Vassiliev (Rosja)

3

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

4

Andreas Kofler (Austria)

5

Adam Małysz (Polska)

6

Roman Koudelka (Czechy)

7

Tom Hilde (Norwegia)

8

Jakub Janda (Czechy)

9

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

10

Daiki Ito (Japonia)

11

Fumihisa Yumoto (Japonia)

12

Johan Remen Evensen (Norwegia)

13

Yuta Watase (Japonia)

14

Matti Hautamäki (Finlandia)

15

Shohei Tochimoto (Japonia)

16

Markus Eggenhofer (Austria)

17

Denis Kornilov (Rosja)

18

Emmanuel Chedal (Francja)

19

Sami Niemi (Finlandia)

20

Anders Jacobsen (Norwegia)

21

Borek Sedlak (Czechy)

22

Kalle Keituri (Finlandia)

23

Ilja Rosliakov (Rosja)

24

Noriaki Kasai (Japonia)

25

Mitja Meznar (Słowenia)

26

Michael Uhrmann (Niemcy)

27

Felix Schoft (Niemcy)

28

Harri Olli (Finlandia)

29

Johan Erikson (Szwecja)

30

Michael Neumayer (Niemcy)

31

Ondrej Vaculik (Czechy)

32

Stephan Hocke (Niemcy)

33

Andreas Wank (Niemcy)

34

Anders Bardal (Norwegia)

35

Alexey Korolev (Kazachstan)

36

Andreas Küttel (Szwajcaria)

37

Daniel Lackner (Austria)

38

Martin Koch (Austria)

39

Jernej Damjan (Słowenia)

40

Martin Schmitt (Niemcy)

41

Primoz Peterka (Słowenia)

42

Ville Larinto (Finlandia)

43

Primoz Pikl (Słowenia)

44

Thomas Morgenstern (Austria)

45

Severin Freund (Niemcy)

46

Simon Ammann (Szwajcaria)

47

Piotr Żyła (Polska)

48

Gregor Schlierenzauer (Austria)

49

Julian Musiol (Niemcy)

50

Wolfgang Loitzl (Austria)

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
Lucky Luser
1.Schlierenzauer
2.Koudel ka
3.Janda
4.Eggenho fer
5.Neumayer
(31.12.2008, 11:52)
PF
Według mnie (choć takie prognozy s± ryzykowne):

1. Vasiliev
2. Kofler
3. Małysz
4. Hilde
5. Ito
6. Evensen
7. Hautamaeki
8. Eggenhofer
9. Chedal
10. Niemi
11. Keituri
12. Kasai
13. Uhrmann
14. Schoft
15. Neumayer
16. Hocke
17. Bardal
18. Kuttel
19. Koch
20. Schmitt
21. Larinto
22. Morgenstern
23. Amman
24. Schlirenzauer
25. Loitzl

Lucky losers:
1. Damian
2. Rosiliakov
3. Kornilov
4. Ljokelsoey
5. Janda
(29.12.2008, 15:48)
michu10
Pierwsza trujka w konkursie według mnie
1.Wolfgang Loitzl
2.Ville Larinto
3.Simon Ammann
(29.12.2008, 15:24)
Daiki Ito
A według mnie w konkursie będ±:
1.Vasiliev
2.K ofler
3.Małysz
4.Jan da
5.Ito
6.Yumoto
7.Watase
8.Tochimoto9.Chedal
10.Niemi
11.Keituri
12.Kasai
13.Uhrmann
14.Olli
15.Neumayer
16.Hocke
17.Bardal
1 8.Kuttel
19.Koch
20. Schmitt
21.larinto
2 2.Morgenstern
23.Amman
24.Schlirenzauer
25.Lo itzl
(29.12.2008, 14:54)
?
@cobra
Niesprawiedliwy? Ty by¶ chciała, by Morgenstern wyeliminował Schlierenzauera z konkursu? To by było chyba głupie. A tak najsilniejsi rywalizuja z najsłabszymi a ¶redniacy razem i można wyłonić naprawde najlepszych do 30. 25 z pojedynków plus 5 przegranych ale z najdalszymi skokami i najwyższymi notami. Tu nie ma przypadku, lepsi skoczkowie i tak wejd±.
(29.12.2008, 12:52)
gierobak
A według mnie w konkursie będ±:
1.Vasiliev
2.K ofler
3.Małysz
4.Jan da
5.Ljokelsoey
6.Ev ensen
7.Hautameki
8. Eggenhofer
9.Chedal
10.Niemi
11.Keituri
12.Kasai
13.Uhrmann
14.Olli
15.Neumayer
16.Hocke
17.Bardal
1 8.Kuttel
19.Koch
20. Schmitt
21.larinto
2 2.Morgenstern
23.Amman
24.Schlirenzauer
25.Lo itzl
____________________ ____________
26.Tochimoto
27.Jacobsen
28.Yumo to
29.Hilde
30.Damja n

Przy odrobinie szczę¶cia może będzie Żyła.

(29.12.2008, 12:00)
penc
moim zdaniem
1Robert Kranjec
2Andreas Kofler
3Roman Koudelka
4Jakub Janda
5Daiki Ito
6Fumihisha Yumoto
7Matti Hautameki
8shohei tochimoto
9emanuel Chedal
10Anders Jacobsen
11Kalle Keituri
12Noriaki Kasai
13Michael Uhrman
14Harri Olli
15Michael Neumayer
16Stephan Hocke
17Anders Bardal
18Andreas Kuettel
19Martin Koch
20Jernej Damjan
21Primoz Peterka
22Thomas Morgenstern
23Simmon Ammann
24Grego Schlirenzauer
25Wolfgang Loitzl
plus: Dmitre Vassiliev, Roar Liokelsoey, Tom Hilde, Denis Kornilow, Johan Eriksonn

niestety w 30 nie ma u mnie Adasia i piotrka
(29.12.2008, 11:42)
piogog
Moje typy na zwycięstów par
1. Robert Kranjec
2.Andreas Kofler
3.Adam Małysz
4.Tom Hilde
5.Daiki Ito
6.Johan Remen Evensen
7.Matti Hautameki
8.Shohei Tochimoto
9.Smmanuel Chedal
10.Sami Niemi
11.Kalle Keituri
12.Noriaki Kasai
13.Michael Uhrmann
14.Harri Olli
15.Michael Neumayer
16.Stephan Hocke
17.Anders Bardal
18.Andreas Kuttel
19.Martin Koch
20.Martin Schmitt
21.Ville Larinto
22.Thomas Morgenstern
23.Simon Amman
24.Gregor Schlierenzauer
25.Wolfgan g Loitzl
Pięciu szczę¶liwych to
Dimitry Vassiliev, Roar Ljoekelsoey, Andreas Wank, Jernej Damjan, Piotr Żyła
(29.12.2008, 10:15)
p.sz
Małysz ma szanse powalczyc z najlepszymi o pierwsza 10 wystarczy poprawic najazd do progu i zmienic sylwetke w locie chyba widzieliscie 18 miejsce i 14 to jest jakies pocieszenie skromne ale jest mniwjmy tez nadieje ze zyla skoczy na miare swoich mozliwosci
(29.12.2008, 09:50)
cobra11
ten system gdzie zawodnicy startuj± w parach jest bardzo niesprawiedliwy. Słabi zawodnicy powinni rywalizowac ze słabymi, a ci lepsi z lepszymi. Przecież to od razu wiadomo że ci słabi nie maj± szans. na przykład Piotr Żyła przecież Schlierenzauer nawet się nie wysili on powinien startowac z Loitzlem albo Ammanem a Żyła z Musiolem. Zupełnie nie rozumiem kto i dlaczego tak ustala pary do konkursu :(
(29.12.2008, 08:27)
sss
hah obawy s± bo koudelka moze byc lepszy od Malysza:/
(29.12.2008, 08:06)
kibic
z bolem serca to ja mam obawe czy wogole malysz wejdzie do 30 a postawilem u bukmacherow ze bedzie od 1-15
(28.12.2008, 23:31)
N.N.
Z bólem serca to ja ogl±dałam skok Romoerena...
(28.12.2008, 21:36)
michał
no ja mam nadzieje ze wygra Simon Amman ,ale jestem za polakiem no moze Adam Małysz tam odnajdzie swoja najlepszom forme jasko prezentowal kilka lat temu
(28.12.2008, 20:55)
mosirkrosno19
Moje typy na zwycięzców par i 5 szczę¶liwych:

1.Vas siliev
2.Sevoie
3.Ko udelka
4.Janda
5.Ljo ekelsoey
6.Evensen
7 .Hautamaki
8.Tochimoto
9.Chedal
10.Jacobsen11.Keituri
12.Kasai13.Uhrmann
14.Olli
15.Neumayer
16.Hocke17.Bardal
18.Kuttel19.Koch
20.Schmitt
21.Larinto
22.Morgenst ern
23.Ammann
24.Sch lierenzauer
25.Loitzl

5 szczę¶liwych:Yumoto,Hilde,Wata se,Eggenhofer,Małysz
(28.12.2008, 20:49)
jurzi
Ludzie Małysz nie ma szans na pierwsza dziesiatke przy aktualnej dyspozycji i nie mówcie bo Shmitt skacze aktualnie od niego o niebo lepiej co widac po wynikach... Ale nikt tylko małysz małysz i małysz. dajcie mu spokoj on juz swoje zrobił teraz czas na innych a takich m±drali jak kruczek powini wogole do kadry nie dopuszczac, kazdy moze dwa razy skoczyc po buli i sie potem wymadrzac jako trener tyle ze w jego wypadku to ***** a nie trener
(28.12.2008, 20:49)
Maestro
@grze¶

odczep się ty od matei,
(28.12.2008, 20:44)
Lenin
mam nadzieję, że po tym turnieju zwolni± naszych dwóch wspaniałych orłów nielotów, marnuj±cych publiczne pieni±dze jako pseudo-trenerzy naszej kadry...widocznie Lepistoe komu¶ bardzo przeszkadzal...i takie s± skutki...
Grzesiu...nie Małysz jest od tego, żeby ustalać kto ma być trenerem. Od tego jest PZN i ludzie, którzy bior± za to naprawdę ciężkie pieni±dze...a jest tragicznie, najlepiej pokazała to drużynówka w Kuusamo, gdzie gdyby¶my nie mieli w drużynie Adama to byliby¶my nawet za juniorami z ukrainy, którzy nie maj± nawet skoczni do trenowania...
Adam...nie przejmuj się i rób po prostu to na co cię stać...dla mnie zawsze będziesz mistrzem i zawsze będę chętnie cię ogl±dał, czy to na żywo, czy w tv...
(28.12.2008, 20:27)
timsza
ja mysle ze schmitt tez sie w pierwszej pietnastce pojawi
(28.12.2008, 19:50)
grze¶ sikorka
ja jakbym był tak wielkim skoczkiem jak adam małysz to chciałbym mieć jak najlepszego trenera czyli Adamowi potrzebny jest Mika Kojonkoski !!!
(28.12.2008, 19:49)
grze¶ sikorka
jakby Małysz miał jaja to byłby przeciwny temu by jaki¶ kruczek bez wiedzy i osi±gnięć go trenował w duecie z wielkim skoczkiem nieudacznikiem jakim był mateja ............... a z tego co wiadomo to małysz jest zadowolony z tej współpracy , to jednak co¶ jest nie tak !!!
(28.12.2008, 19:48)
zaki
ale niektórzy s± za przeproszeniem .... jak Małysz był w szczytowej formie to każdy tylko o nim gadał, teraz jak przychodzi co do czego, Adam jest w gorszej formie to go wytykacie.. Sami pokazujecie swój poziom.. Człowieka poznaje się w biedzie..
(28.12.2008, 19:41)
Maarten
Kruczek nie był nigdy w karierze PIERWSZYM TRENEREM! Czy w kadrze B, czy A, zawsze był ASYSTENTEM. Jak spodziewać się dobrych wyników po podopiecznych od trenera, który nie ma żadnych sukcesów jako trener, a jako zawodnik przez 6 sezonów startów w P¦ punktował 4 (słownie: cztery) razy! Sorry Łukasz, ale idĽ się uczyć trenerki, a potem próbuj swoich sił na wielkich wodach.
(28.12.2008, 19:41)
katrin
powodzenia dla piotra:)trudno będzie pokonać schlierenzauera:)))))))))))))) )))
(28.12.2008, 19:35)
grze¶ sikorka
MAŁYSZ ODPADNIE !!! KOUDELKA wygra z Małyszem !!!
(28.12.2008, 19:34)
TOTTI
Ja tak obstawiam zwyciezcow:
1.Vassiliev, 2.Kofler, 3.Małysz, 4.Janda, 5. Ljoekelsoey, 6.Evensen, 7.Hautamaeki, 8.Eggenhofer, 9.Kornilov, 10.Jacobsen, 11.Keituri, 12.Rosliakov, 13.Uhrmann, 14.Olli, 15.Neumayer, 16.Hocke, 17.Bardal, 18. Kuettel, 19.Koch, 20.Schmitt, 21.Larinto, 22.Morgenstern, 23.Ammann, 24.Schlierenzauer, 25.Loitzl
(28.12.2008, 19:27)
Damian
Schlierenzauer będzie zwycięzc± T4S :)
(28.12.2008, 19:26)
marmi
Słusznie prawisz Glon. Natomiast Żyła musiałby oddać skok życia aby wej¶ć jako LL, Małysz ma natomiast na to szanse i tym pozostaje nam się emocjonować :(
(28.12.2008, 19:22)
Glon
Małysz ma niewielkie szanse. Teraz będziemy się emocjonować, czy wejdzie do 30. Kruczek out! Dajcie Szturca!
(28.12.2008, 19:17)
Basshunter
Vasilliev,Sevole,Małysz,Janda, ljoekelsoey,Evensen,Hautamaeki ,Eggenhofer,Chedal,jacobsen,se dlak,kasai,uhrmann,olli,neumay er,hocke,bardal,kuettel,lackne r albo koch,schmitt,larinto,morgi,amm ann,schlierenzauer i loitzl
(28.12.2008, 19:03)
jasiek96
Do boju, Małysz! Możesz wygrac z Koudelk±! A jak nie, to licz, że biędziesz LL! Żyła, uszy do góry! Skoncentruj się! Raz-raz!
(28.12.2008, 18:55)
prawie_jak_ekspert
ja tak obstawiam zwyciezcow:
1.Vassiliev2.Descombes
3.Małysz< br>4.Janda
5.Ljokelsoey
6.Evensen
7.Hautama eki
8.Eggenhoffer
9. Chedal
10.Jacobsen
1 1.Keituri
12.Kasai
1 3.Meznar
14.Olli
15. Moze Erikson
16.Vaculik
D alej nie trzeba :)
(28.12.2008, 18:35)
tommm
Małysz niestety musi liczyć na to, że zostanie lucky loserem. Koudelka na razie nie skacze rewelacyjnie, ale przeważnie 2-4m dalej od Małysza i rzadko zdarzaj± mu się wpadki.
(28.12.2008, 18:32)
ekrs6me3
Żyła nie ma szans a Małysz może wygrać