Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Kenneth Gangnes znów najlepiej skakał w serii treningowej. Tym razem poleciał na 135,5 metra i pokonał Lukasa Hlavę (131,5 m) i Roka Urbanca (130 m). W czołówce znaleĽli się także Sigurd Pettersen (129,5 m), Matic Kramarsic (128 m) oraz Austriacy Fettner i Thurnbichler.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Najlepszy z Polaków po raz kolejny był Kamil Stoch - 122,5 m. Dało mu to 16 lokatę. NieĽle skoczył też Dawid Kubacki, plasuj±c się na 21 miejscu (119,5 m). Stefan Hula i Andrzej Zapotoczny uzyskali po 111,5 metra i byli w pi±tj dziesi±tce.

Wyniki serii próbnej

zawodnik

odl.
1

Kenneth Gangnes (Norwegia)

135.5
2

Lukas Hlava (Czechy)

131.5
3

Rok Urbanc (Słowenia)

130.0
4

Sigurd Pettersen (Norwegia)

129.5
5

Matic Kramarsic (Słowenia)

128.0
6

Manuel Fettner (Austria)

127.5

Stefan Thurnbichler (Austria)

127.5
8

Lukas Mueller (Austria)

126.5
9

Balthasar Schneider (Austria)

126.0
10

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

125.0
11

Christian Ulmer (Niemcy)

124.5

Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia)

124.5
13

Roland Mueller (Austria)

123.5

Nikolas Fettner (Austria)

123.5
15

David Unterberger (Austria)

123.0
16

Kamil Stoch (Polska)

122.5
17

Robert Hrgota (Słowenia)

121.5
18

Anze Damjan (Słowenia)

120.5

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

120.5
20

Jan Matura (Czechy)

120.0
21

Dawid Kubacki (Polska)

119.5
22

Florian Schabereiter (Austria)

119.0

Atle Pedersen Roensen (Norwegia)

119.0

Isak Grimholm (Szwecja)

119.0
25

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

118.5
26

Ziga Mandl (Słowenia)

117.5
27

Christoph Haenel (Niemcy)

116.5

Robert Johansson (Norwegia)

116.5

Remi Francais (Szwajcaria)

116.5
30

Jurij Tepes (Słowenia)

116.0

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

116.0
32

Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)

115.5

Cestmir Kozisek (Czechy)

115.5

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

115.5

Asan Tahtahunov (Kazachstan)

115.5

Ivan Karaulov (Kazachstan)

115.5

Gregor Deschwanden (Szwajcaria)

115.5
38

Martin Cikl (Czechy)

114.5
39

Vitaliy Shumbarets (Ukraina)

114.0
40

Martin Plhal (Czechy)

113.5

Mark Krauspenhaar (Niemcy)

113.5
42

Stefan Hula (Polska)

111.5

Andrzej Zapotoczny (Polska)

111.5

Nico Hermann (Niemcy)

111.5
45

Nico Faller (Niemcy)

111.0

Sebastian Cala (Szwajcaria)

111.0
47

Carl Nordin (Szwecja)

110.5
48

Trevor Morrice (Kanada)

110.0
49

Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)

109.5
50

Jordan Taillard (Francja)

108.5

Markus Eisenbichler (Niemcy)

108.5
52

Florian Horst (Niemcy)

108.0

Adrian Schuler (Szwajcaria)

108.0
54

Christopher Lamb (USA)

106.5

Pascal Egloff (Szwajcaria)

106.5
56

Pascal Sommer (Szwajcaria)

106.0
57

Julien Dorme (Francja)

105.0
58

Marco Grigoli (Szwajcaria)

104.0

Antoine Guignard (Szwajcaria)

104.0

Stanislav Oshepkov (Rosja)

104.0
61

Alexandre Mabboux (Francja)

103.5
62

Anders Fannemel (Norwegia)

102.5
63

Blake Hughes (USA)

101.0
64

Stefan Read (Kanada)

99.0
65

Anatoliy Karpenko (Kazachstan)

97.5

Evgeni Levkin (Kazachstan)

97.5
67

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

94.0
68

Eric Mitchell (Kanada)

91.5
69

Nicholas Alexander (USA)

88.5
70

Anders Johnson (USA)

DNS

Dimitry Ipatov (Rosja)

DNS

Tomas Zmoray (Słowacja)

DNS

Oleksander Lasarovich (Ukraina)

DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
grze¶ sikorka
hula i zapotoczny sie skompromitowali !!!
(28.12.2008, 16:05)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Gangnes znów najlepszy na treningu
CoC: Gangnes znów najlepszy na treningu

CoC: Gangnes znów najlepszy na treningu

Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich