Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Trener Niemieckiej kadry skoczków, Werner Schuster, ogłosił skład na zbliżaj±cy się Turniej Czterech Skoczni. Oprócz lidera Martina Schmitta, który zajmuję obecnie 6 miejsce w klasyfikacji generalnej, miejsce w kadrze znaleĽli również: Michael Uhrmann, Michael Neumayer, Stephan Hocke, Severin Freund, Felix Schoft i Andreas Wank.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wielkie szanse na wyparcie którego¶ z zawodnika z kadry A maj±: Tobias Bogner, Pascal Bodmer, Julian Musiol, Erik Simon, Danny Queck i Maximilian Mechler, którzy będ± również startować W Oberstdorfie i Garmisch Partenkirchen. Po tych bowiem konkursach, Schuster wybierze siedmioosobow± kadrę, która pojedzie z nim na pozostałe zawody Turnieju Czterech Skoczni.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
pati
ja sie bardzo ciesze ze schmitt powrocil do skakania widac ze sie liczy w kazdym konkusie i zycze mu jak najwyzszych lokat w nastepnych konkurskach
(29.12.2008, 21:43)
Skoczek120
Może też Uhrmann lub Neumayer co¶ pokaż±.
(26.12.2008, 22:31)
Skoczek130
No ciekawe, co pokaże Schmitt. Widać, że jest w dobrej formie, więc może wiele namieszać.
(26.12.2008, 22:24)
Jaro
"Opórcz lidera Martina Schmitta" heh powrót do przeszło¶ci. Nareszcie, długo kazał na siebie czekać : )
(26.12.2008, 18:10)
fankaMartina
martin oczywiscie ze jest liderem niemieckich skoków jest najwyżej w klasyfikacji i najlepiej skacze dlatego tak napisali :);)
(26.12.2008, 16:38)
Hallo
ja jako niemka to mowiem kto jest mojem liderem i to jest: Felix Schoft, Andreas Wank, Pascal Bodmer i Michael Neumayer bo ja wiem lepiej odwas kto z niemcow jest lepszy i kto nie i kto jaka forme ma
(25.12.2008, 19:54)
jaaaaaaaj
@fan
ale mnie zle zrozumiales, dla mnie to niewiarygodne, ze czekalam 5 lat i tak sie stalo, ze Martin jest tak dobry.
jestem jego 100% fanka
(25.12.2008, 14:59)
ekrs6me3
Niemcy maj± równ± czwórkę i bed± chcieli pokazać się jak najlepiej przed własn± publiczno¶ći±.Oprócz tego w składzie jest trzech młodych zawodników, którzy na tym turnieju bed± zbierać do¶wiadczenie.
(25.12.2008, 14:15)
Sadzio105
Niemcy znowu maj± wielkiego pecha, bo tym razem Spaeth ma kontuzje. Gdyby był w kadrze Niemcy mogliby walczyć o wygrane w drużynówkach.
(25.12.2008, 13:59)
Hallo
ja jako niemka ciesze sie ze uhrmann, neumayer, hocke, freund, schoft i wank sa w kadrze ale Werner Schuster nie powinien dawac Severina Freunda do kadry A bo naprawde nie ma formy jak nie ktory strony niemieckie pisza ja misle ze napewno wejszmie schuster obok uhrmanna, neumayera, hocke, freunda, schofta i wanka jeste Julian Musiol, Erik Simon i Maximilian Mechler napewno do Innsbruck i do Bischofshofen
(25.12.2008, 12:01)
TOTTI
Czuje, ze w Oberstdorfie Schmitt i Uhrmann beda walczyc o podium. Niemcy maja prawdziwy dream team, od kiedy Schuster ich przejal, znowu sie licza. Tylko brakuje czwartego skaczacego na wysokim poziomie
(25.12.2008, 10:59)
grze¶ sikorka
Wow , az tylu Niemców, ale tak naprawdę to tylko 4 z nich skacze lepiej od polaków : Schmitt,Hocke,Neumayer i Uhrmann, pozostali niemcy powinni odpa¶ć w kwalifkacjach.
Jeżeli zdarzy sie że jakikolwiek Polak będzie gorszy od pozostałych niemców to niech oddaje kase na wysłanie zawodnika na zawody Pucharu ¦wiata
(25.12.2008, 08:43)
sss
proste ze Schmitt;p
(25.12.2008, 08:36)
fan
To kto twoim zdaniem jest liderem w kadree Niemiec???
Dla mnie tylko i wyl±cznie Schmitt. Trzymam kciuki
(25.12.2008, 08:19)
jjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaj
Lider MArtin Schmitt :) blahahahah..
jakie to jest smieszne, tyle czekalam zeby go ktos tak nazwal
nie moge uwierzyc... zeby mu poszlo na turnieju..:)
(25.12.2008, 03:45)