Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Adam Małysz i Łukasz Rutkowski od kilku dni mogli być pewni wyjazdu na Turniej Czterech Skoczni. Dzi¶ sztab szkoleniowy na czele z Łukaszem Kruczkiem podjęli decyzję, którzy dwaj zawodnicy uzupełni± nasz skład na tej prestiżowej imprezie.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Niestety po 1 periodzie zimowym utracili¶my jedno miejsce w Pucharze ¦wiata i dlatego w nadchodz±cym ogl±dać będziemy po czterech naszych reprezentantów w konkursach.

Wybrankami Kruczka s± Marcin Bachleda i Piotr Żyła, którzy znajduj± się, zdniem trenera, w najwyższej dyspozycji z pozostałych skoczków z kadry.

To wła¶nie ta dwójka pojedzie do Oberstdorfu. Je¶li spisz± się dobrze pozostan± w austriacko-niemieckich zawodach. Je¶li za¶ zawiod± trener nie wyklucza zmian podczas Turnieju.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
justy¶ka
Dlaczego wy jeste¶cie takimi pesymistami?!? Ja wierzę, że jeszcze w tym sezonie będziemy mogli się cieszyć ze dalekich skoków naszych zawodników!
(27.12.2008, 09:47)
andrzej
Dzięki temu trenerowi nic nie zarobimy w tym roku ani na turnieju jak on samych kolegów będzie zabierał jeszcze Tajnera tam brakuje.
(26.12.2008, 11:22)
ekrs12
nasi skoczkowie będ± w pierwszej 20 jak dobrze pójdzie
(24.12.2008, 22:58)
Basshunter
Jest nadzieja ze w kwalifikacje zalicza wszyscy polacy .Jesli Małysz bedzie w piatce w kwalifikacjach to ma szanse na dobry występ w PS chociaz malysz zlapie jeden medal moze nie
(24.12.2008, 21:51)
pepe
gre¶ sikorka masz rację
(24.12.2008, 21:06)
gre¶ sikorka
Przez system KO Małysza może nie być w 30, a pozostali Polacy to pewnie nie przejd± kwalifikacji !!!
(24.12.2008, 20:53)
ekrs6me3
małysz ma szansę na pierwsz± 10
(24.12.2008, 17:07)
pepe
dopóki nie zmieni± trenera to z polskich skoków nic niezostanie
(24.12.2008, 16:33)
PF
Wybór Kruczka OK z wyj±tkiem Marcina Bachledy.
(24.12.2008, 15:52)
Maxi kinng
Czekam z niecierpliwo¶ci± na duż± dawkę emocji wTCS niestety nie w wykonaniu naszych skoczków. Z takim składem Polacy będ± walczyć jedynie o awans do konkursu, a Małyszowi może się uda ukończyć go na pocz±tku drugiej dziesi±tki. Mam jednak nadzieję,że mnie mile zaskocz± :)
(24.12.2008, 14:21)
pestusTAG
Może i Stoch ma byc nastepca Małysza ale ja w to nie wierze .... Stoch to bedzie drugi Mateja raz mu sie uda a raz nie i taka jest prawda. A co do składu to jest to w tej chwili najlepszy na jaki nasza reprezentcje stac .
(24.12.2008, 13:50)
cobra11
A gdzie KAMIL STOCH który jest uważany za następce Adama Małysza czy naprawdę Piotr Żyła do lepszy wybór?
(24.12.2008, 13:37)
henio
Naszych stać niestety tylko na III dziesi±tkę a i to nie wszystkich!
Może w Pk bedzie lepiej
Stoch ,Bachleda ,Kubacki i Klimek powinni skakać w CoC!!!
(24.12.2008, 12:05)
Skoczek120
Witam, jestem tu nowy.

Mam nadzieje, że ten turniej będzie w końcu udany dla naszych skoczków.
(24.12.2008, 11:15)
Tomek389
Będzie podczas tego TCS system KO? Słyszałem, że maj± go znie¶ć.
(24.12.2008, 11:09)
!
@grze¶ dyletant
To Bachleda wyleciał z 55 WRL a nie Stoch! Za Stocha płaci FIS, za Hulę tez płaci FIS bo jest w 50 CRL.
Bachledy nie ma ani w 55 WRL ani w 50 CRL, dlatego to on powinien płacić za swoje starty, bo jeĽdzi na kredyt (bo to kto inny wywalczył miejsce, które on blokuje).
(24.12.2008, 10:04)
grze¶ sikorka
Stoch i Hula powinni z własnej kieszeni zapłacić do PZN za utratę 1 miejsca w Pucharze ¦wiata !!! czyli oddać tę kase któr± zwi±zek wydał na ich starty w dotychczasowych konkursach Pucharu ¦wiata !!!
(24.12.2008, 09:45)
ekrs6me3
będzie dobrze je¶li bed± jakie¶ punkty
(24.12.2008, 09:40)
Fin
Uważam że ten skład wiele nie bły¶nie na turnieju bo dużo zawodników jest w dużo lepszej dyspozycji.Ale to nic ,bo wiem że na pewno zdarzy się parę konkursów w których polacy błysn±.Szkoda że tylko w kilku.Co do doboru składu to zgadzam się bo narazie to reszta w głębokim cieniu
(24.12.2008, 09:26)
sss
Wybór dobry ale no szkoda że Stocha nie ma...
(24.12.2008, 08:55)
adamus774
stoch powinnen uczestniczyc w tcs
(24.12.2008, 08:45)
?
Stoch jedzie na PK. Ciekawe kto z dwójki Stoch Kubacki tam lepiej wypadnie?
(24.12.2008, 08:44)
adrianos95
Szkoda że Stoch jest bez formy.
A wybór dobry bo raczej nikt inny nie skoczy TCS lepiej niż Żyła i Bachleda
(24.12.2008, 08:41)
ty
oby rutek w końcu zaskoczył i pokazał na co naprawdę go stać.
(24.12.2008, 04:03)
Jasiek96
@Kto¶
Popieram.
(23.12.2008, 22:30)
Kto¶
Raczej dobry wybór.
(23.12.2008, 21:44)