Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Trener Alexander Pointner wybrał zespół, który będzie reprezentować Austrię w Engelbergu. W Szwajcarii jego podopieczni wyst±pi± w składzie: Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern, Martin Koch, Wolfgang Loitzl, Manuel Fettner, Markus Eggenhofer oraz Andreas Kofler.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Fettner został powołany do kadry na zawody Pucharu ¦wiata, ponieważ prezentował równ± i dobr± formę podczas zawodów Pucharu Kontynentalnego. Kofler wraca po przerwie spowodowanej operacj± zęba.

Austriacy wczoraj polecieli do Engelbergu, który będzie ostatnim przystankiem skoczków przed Turniejem Czterech Skoczni.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
krwisty
@Kofler prędzej "nadkolano":-)))))
(19.12.2008, 19:48)
Kofler
@krwisty
Może usunie dyndadełko ;)
(19.12.2008, 16:01)
amaa015
operacyjne usunięcie zęba czyli tzw.dłutowanie,polega na usunięciu zęba niewyznietego,czyli takiego który sam nie może sie "wydostac"-przez nacięcie dziasla<jak Ktos juz poniżej zauwazyl> i usunięciu go z ko¶ci..najczęsciej dotyczy to 8semek.Biedny Kofi..nic przyjemnego:)
(19.12.2008, 09:45)
andbal
Fettner czy Lackner ? Zapewne jest tu przytoczona wypowiedĽ Pointner bo równ± i dobr± formę to w PK zaprezentował Lackner który zaj±ł 5, 3, 2 i 6 miejsce w skandynawskich zawodach PK. Fettner raczej opada bo jego miejsca to: 3, 7, 16 i 14. To już coraz lepiej prezentuje sie Unterberger - odpoweidnio zaj±ł miejsca:17, 10, 5 i 3. No ale to już Pointner ich wyników nie zauważa.
(19.12.2008, 09:12)
SKI
Ósemki często usuwa się chirurgicznie. Je¶li chory z±b nie wystaje zbytnio ponad dzi±sło, wtedy trzeba je naci±ć, by zrobić ekstrakcję.
(19.12.2008, 08:49)
minq
Fettner Kofler hmm
(19.12.2008, 08:02)
zoza
operacja wyrywanie zęba?
(19.12.2008, 06:50)
krwisty
No jak mu ta ósemka z gniła czy w inny sposób dawała w ko¶ć to się nie dziwię że usuwał.A może brakowało mu gdzie indziej jakiego¶ żęba i sobie j± autotransplantował?Jest jeszcze jedna opcja,może Kofler chce zmniejszyć wagę ciała by lepiej skakać i pozbywa się zbędnych narz±dów.Aż strach pomy¶leć co będzie potem?Następne ósemki,a może ¶lepa kiszka?;-)))))))))))
(19.12.2008, 06:32)
daf
To teraz wyrwanie zęba nazywa się "OPERACJˇ"?
(19.12.2008, 05:36)
Katarzyna Iskierka
Andreas Kofler miał usuwanego zęba m±dro¶ci :)
(18.12.2008, 22:25)
KOTEK
austriacy na dol
(18.12.2008, 22:15)
?
A Kofler nie trenował z Polakami w Ramsau?
(18.12.2008, 21:09)
??
Operacja zęba? A to ciekawe..