Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Dzi¶ w cieniu Pucharu ¦wiata skoczkowie rywalizuj± na skoczni K-105 w Vikersund w ramach Pucharu Kontynentalnego. W pierwszym treningu najlepszy okazał się Ole Marius Ingvaldsen, który uzyskał 114 metrów. Tuż za nim znalazł się nasz reprezentant - Krzysztof Miętus - 113,5 metra. NieĽle spisali się także Piotr Żyła (10 miejsce i 110,5 metra) oraz Jakub Kot (16 pozycja i 108,5 metra).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W drugiej serii treningowej najlepszy wynik osi±gn±ł Pascal Bodmer - 119 metrów. Drugie miejsce zaj±ł Manuel Fettner (115,5 m), a trzeci± pozycję wspólnie zajęli Daniel Lackner, Kenneth Gangnes i Thomas Lobben (po 113 metrów). Jakub Kot był 18-ty, Andrzej Zapotoczny 25-ty, a Rafał ¦liż 34-ty. Wielu skoczków odpu¶ciło sobie trening. W¶ród nich byli Piotr Żyła i Krzysztof Miętus.

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia)

114.0
2

Krzysztof Miętus (Polska)

113.5
3

Christian Ulmer (Niemcy)

113.0
4

Jussi Hautamäki (Finlandia)

112.5
5

Kenneth Gangnes (Norwegia)

112.0
6

Sigurd Pettersen (Norwegia)

111.5

Jon Aaraas (Norwegia)

111.5

Thomas Lobben (Norwegia)

111.5
9

Kai Kovaljeff (Finlandia)

111.0
10

Pascal Bodmer (Niemcy)

110.5

Piotr Żyła (Polska)

110.5
12

Michael Hayboeck (Austria)

109.5

Andreas Vilberg (Norwegia)

109.5
14

Robert Hrgota (Słowenia)

109.0

Christopher Lamb (USA)

109.0
16

Jakub Kot (Polska)

108.5
17

Olli Pekkala (Finlandia)

108.0

Atle Pedersen Roensen (Norwegia)

108.0
19

Stephan Hocke (Niemcy)

107.5
20

Danny Queck (Niemcy)

107.0
21

Maximilian Mechler (Niemcy)

106.5

Arttu Lappi (Finlandia)

106.5

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

106.5
24

Andraz Pograjc (Słowenia)

106.0

Fredrik Bjerkeengen (Norwegia)

106.0
26

Robert Johansson (Norwegia)

105.5
27

Tobias Bogner (Niemcy)

104.5

Anders Fannemel (Norwegia)

104.5
29

Anze Damjan (Słowenia)

104.0

Primoz Roglic (Słowenia)

104.0
31

Julian Musiol (Niemcy)

103.5

Roman Trofimov (Rosja)

103.5

Anders Johnson (USA)

103.5

Isak Grimholm (Szwecja)

103.5

Andreas Stjernen (Norwegia)

103.5

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

103.5
37

Eric Renmaelmo (Norwegia)

103.0
38

Andrzej Zapotoczny (Polska)

102.5
39

Rafał ¦liż (Polska)

102.0

Radik Zhaparov (Kazachstan)

102.0

Christoffer Nygaard (Norwegia)

102.0
42

Carl Nordin (Szwecja)

101.5

Nicholas Fairall (USA)

101.5
44

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

100.5
45

Fredrik Balkasen (Szwecja)

99.0
46

Vegard Sklett (Norwegia)

98.0
47

Gregor Deschwanden (Szwajcaria)

97.5

Remi Francais (Szwajcaria)

97.5
49

Niklas Eriksson (Szwecja)

96.5

Adrian Schuler (Szwajcaria)

96.5
51

Antoine Guignard (Szwajcaria)

92.5

Stanislav Oshepkov (Rosja)

92.5
53

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

92.0
54

Georgiy Chervyakov (Rosja)

83.5
55

Daniel Lackner (Austria)

DNS

Manuel Fettner (Austria)

DNS

Florian Schabereiter (Austria)

DNS

Balthasar Schneider (Austria)

DNS

Lukas Hlava (Czechy)

DNS

David Unterberger (Austria)

DNS

Cestmir Kozisek (Czechy)

DNS

Martin Cikl (Czechy)

DNS

Borek Sedlak (Czechy)

DNS

Rok Urbanc (Słowenia)

DNS

Roland Mueller (Austria)

DNS

Stefan Hayboeck (Austria)

DNS

Nicholas Alexander (USA)

DNS


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Pascal Bodmer (Niemcy)

119.0
2

Manuel Fettner (Austria)

115.5
3

Daniel Lackner (Austria)

113.0

Kenneth Gangnes (Norwegia)

113.0

Thomas Lobben (Norwegia)

113.0
6

Stephan Hocke (Niemcy)

112.5

Tobias Bogner (Niemcy)

112.5

Robert Hrgota (Słowenia)

112.5
9

Julian Musiol (Niemcy)

111.0
10

Sigurd Pettersen (Norwegia)

110.5

Kai Kovaljeff (Finlandia)

110.5
12

Maximilian Mechler (Niemcy)

109.5

Christian Ulmer (Niemcy)

109.5
14

Jon Aaraas (Norwegia)

109.0
15

Anze Damjan (Słowenia)

108.5

Fredrik Bjerkeengen (Norwegia)

108.5

Atle Pedersen Roensen (Norwegia)

108.5
18

Arttu Lappi (Finlandia)

108.0

Jakub Kot (Polska)

108.0

Jussi Hautamäki (Finlandia)

108.0
21

Anders Fannemel (Norwegia)

107.0
22

Vegard Sklett (Norwegia)

106.5

Danny Queck (Niemcy)

106.5

Robert Johansson (Norwegia)

106.5
25

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

106.0

Andrzej Zapotoczny (Polska)

106.0
27

Christoffer Nygaard (Norwegia)

105.5
28

Eric Renmaelmo (Norwegia)

105.0
29

Andreas Vilberg (Norwegia)

104.5

Andreas Stjernen (Norwegia)

104.5
31

Carl Nordin (Szwecja)

104.0

Radik Zhaparov (Kazachstan)

104.0
33

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

103.5
34

Rafał ¦liż (Polska)

103.0

Christopher Lamb (USA)

103.0
36

Roman Trofimov (Rosja)

102.5
37

Olli Pekkala (Finlandia)

101.5

Primoz Roglic (Słowenia)

101.5
39

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

101.0
40

Fredrik Balkasen (Szwecja)

100.0

Isak Grimholm (Szwecja)

100.0
42

Antoine Guignard (Szwajcaria)

98.0

Nicholas Fairall (USA)

98.0

Stanislav Oshepkov (Rosja)

98.0
45

Gregor Deschwanden (Szwajcaria)

96.5

Anders Johnson (USA)

96.5

Remi Francais (Szwajcaria)

96.5
48

Niklas Eriksson (Szwecja)

92.5
49

Georgiy Chervyakov (Rosja)

89.5
50

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

86.5
51

Florian Schabereiter (Austria)

DNS

Balthasar Schneider (Austria)

DNS

Lukas Hlava (Czechy)

DNS

David Unterberger (Austria)

DNS

Cestmir Kozisek (Czechy)

DNS

Piotr Żyła (Polska)

DNS

Martin Cikl (Czechy)

DNS

Michael Hayboeck (Austria)

DNS

Borek Sedlak (Czechy)

DNS

Rok Urbanc (Słowenia)

DNS

Roland Mueller (Austria)

DNS

Stefan Hayboeck (Austria)

DNS

Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia)

DNS

Andraz Pograjc (Słowenia)

DNS

Krzysztof Miętus (Polska)

DNS

Nicholas Alexander (USA)

DNS

Adrian Schuler (Szwajcaria)

DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Vikersund: Miętus drugi na treningu!
CoC Vikersund: Miętus drugi na treningu!

CoC Vikersund: Miętus drugi na treningu!

Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich