Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Jakub Janda (Czechy) |
131.5 |
129.3 |
2 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
130.5 |
127.5 |
3 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
133.0 |
126.5 |
4 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
129.5 |
124.7 |
5 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
129.0 |
123.3 |
6 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
128.0 |
123.0 |
7 |
Roman Koudelka (Czechy) |
126.0 |
118.4 |
8 |
Adam Małysz (Polska) |
125.5 |
118.0 |
9 |
Emanuel Chedal (Francja) |
126.0 |
117.9 |
10 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
125.0 |
117.1 |
11 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
126.0 |
116.9 |
12 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
125.0 |
116.1 |
|
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
125.0 |
116.1 |
14 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
125.5 |
115.5 |
15 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
124.5 |
115.2 |
16 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
124.0 |
114.8 |
17 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
124.0 |
114.3 |
18 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
124.0 |
113.8 |
19 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
123.5 |
113.4 |
20 |
Daiki Ito (Japonia) |
122.0 |
110.2 |
21 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
122.5 |
110.1 |
22 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
121.5 |
108.8 |
23 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
122.0 |
108.2 |
24 |
Andreas Kofler (Austria) |
121.0 |
107.9 |
25 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
120.5 |
106.5 |
26 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
120.0 |
105.1 |
27 |
Pavel Karelin (Rosja) |
119.5 |
104.7 |
|
Jure Sinkovec (Słowenia) |
119.5 |
104.7 |
29 |
Andreas Wank (Niemcy) |
119.0 |
103.8 |
30 |
Denis Kornilov (Rosja) |
120.0 |
103.1 |
31 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
118.5 |
102.4 |
32 |
Kamil Stoch (Polska) |
118.0 |
102.0 |
33 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
118.5 |
101.9 |
34 |
Jan Matura (Czechy) |
116.5 |
99.3 |
35 |
Marcin Bachleda (Polska) |
116.0 |
98.9 |
36 |
Yuta Watase (Japonia) |
116.0 |
98.4 |
37 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
115.5 |
96.5 |
38 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
116.0 |
96.4 |
39 |
Severin Freund (Niemcy) |
116.5 |
96.3 |
40 |
Felix Schoft (Niemcy) |
113.0 |
91.5 |
41 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
112.5 |
90.1 |
42 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
120.0 |
84.6 |
43 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
109.0 |
83.3 |
44 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
107.0 |
78.7 |
45 |
Erik Simon (Niemcy) |
105.5 |
69.0 |
46 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
126.0 |
|
|
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
126.0 |
|
|
Martin Koch (Austria) |
133.0 |
|
|
Anders Jacobsen (Norwegia) |
117.0 |
|
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
134.0 |
|
|
Anders Bardal (Norwegia) |
131.5 |
|
|
Ville Larinto (Finlandia) |
127.5 |
|
|
Wolfgang Loitzl (Austria) |
130.5 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
137.5 |
|
|
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
123.5 |
|
56 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
DNS |
DNS |
57 |
Harri Olli (Finlandia) |
131.0 |
DSQ |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |