Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Pisali¶my o tym, że w Oslo powstan± rzeĽby zwycięzców Pucharu ¦wiata na Holmenkollen. Nie jest to koniec zaszczytów dla skoczków - Norwegowie postanowili uhonorować także Janne Ahonena. Fin, który kilka miesięcy temu zakończył sportow± karierę, otrzyma od Norweskiego Zwi±zku Narciarskiego bilet na rejs po norweskich fiordach.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Clas Brede Braathen, szef skoków w Norges Skiforbund, ujawnia bliższe szczegóły rejsu: "Wiemy, że Janne nie zawsze był zadowolony z werdyktów i ocen norweskich sędziów, lecz ta podróż z pewno¶ci± osłodzi mu złe wspomnienia. Bilet na cruise na trasie Tromsoe-Kirkenes-Tromsoe dla całej rodziny jest ważny wła¶ciwie bezterminowo, lecz liczymy, że Janne wykorzysta go najpóĽniej w 2018 roku".

Warto wspomnieć, że Tromsoe w 2018 roku ma w planach zorganizowanie igrzysk olimpijskich. "Jeżeli Janne zdecyduje się na pobyt w Tromsoe w tym czasie, oczywi¶cie będzie specjalnym go¶ciem" dodaje Braathen.

Pocz±tkowo Norwegowie chcieli podarować Ahonenowi medal lub statuetkę, ale zrezygnowali z tego pomysłu, ponieważ Janne ma już pokaĽn± kolekcję medali i najróżniejszych innych trofeów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
pepsiwódka
Janne wróć
(01.11.2008, 15:31)
krwisty
2018???Toż to za 10 lat!!! Za ten czas zgubi lub przypadkowo zniszczy ten bilet i tyle sobie popływa.Lepiej dla Janka by jak najszybciej wykorzystał nagrodę bo za 10 lat to i linie mog± splajtować.:-)
(01.11.2008, 09:50)
uskotko
i bardzo dobrze, że zakończył. Niech się nareszcie rodzin± zajmie, a nie lata - w różnych znaczeniach tego słowa...
(31.10.2008, 18:43)
daf
@grzeeechu
Oni daj± niskie noty wszystkim jak leci, z wyj±tkiem ziomali, więc niewiele ryzyuje ten, kto mówi że Ahonen zmiewał od nich zaniżone noty... A co do ryzyka - no może tylko kubeł pomyj od Fanki ;)
(31.10.2008, 13:40)
grzeeechu
Adam też nigdy nie był ulubieńcem norweskich sędziów więc oprócz pomnika w Oslo też powinien sobie polatać za darmo norweskimi liniami lotniczymi :-) I to nawet dookola swiata. Zreszt± jako¶ nie kojarze aby norwescy sędziowie dawali Ahonenowi niskie noty :-/
(30.10.2008, 20:30)
Fanka
@ necik i inni tęskni±cy za Janne :-)
Dlatego naprawdę cieszę się, że udało mi się być w Lahti na uroczystym zakończeniu przez Niego kariery.
(30.10.2008, 16:02)
necik
Ech, fajnie, ze go honoruj±, ale to i tak nie zmieni faktu, ze nie zobaczymy Janne na skoczni nad czym bardzo ubolewam :/
(30.10.2008, 15:06)
Fanka
Fajnie by było spotkać Janne podczas tego rejsu. A skoro było mi dane odbyć lot, maj±c na pokładzie samolotu czterokrotnego Mistrza ¶wiata i czterokrotnego Zdobywcę P¦ - to wszystko jest możliwe ;-). Przewodnikiem po Tromsoe powinien być Daniel, nie uważacie? Stamt±d pochodzi i na pewno zna wiele ciekawych miejsc.
I wszystko miło - tylko szkoda, że po zakończeniu kariery przez Janne (chlip, chlip).
(30.10.2008, 14:56)
Pulka
Albo może zabytkowy szalet, cały ze złota :P
(30.10.2008, 14:07)
Pulka
@uskotko
Dobre :D !
(30.10.2008, 14:06)
uskotko
dwór z okresu Wikingów ;>
(29.10.2008, 19:50)
MM
Ciekawe co po zakonczonej karierze, powinien otrzymac Malysz od Norwegów, przecież on zwyciężal tam az 5 razy, nosi miano króla, bo sami tak go nazwali,
więc chyba taki rejs w przypadku Malysza nie wchodzi w grę :)
Ale jaki¶ zamek ? I to nie byle jaki?
(29.10.2008, 18:09)
uskotko
Clas Brede Bråthen jest jak zawsze optymista...