Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Daniel Lackner (Austria) |
98.0 |
95.5 |
259.5 |
2 |
Severin Freund (Niemcy) |
98.0 |
92.5 |
252.5 |
3 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
98.5 |
93.0 |
251.0 |
4 |
Nikolas Fettner (Austria) |
96.0 |
93.5 |
247.5 |
5 |
Julian Musiol (Niemcy) |
92.5 |
92.5 |
239.5 |
6 |
Danny Queck (Niemcy) |
96.5 |
91.0 |
236.5 |
7 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
91.5 |
92.0 |
235.0 |
8 |
Andreas Strolz (Austria) |
89.0 |
93.0 |
234.5 |
9 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
91.5 |
90.0 |
233.0 |
10 |
Stefan Hayboeck (Austria) |
92.5 |
90.5 |
232.5 |
11 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
94.5 |
87.5 |
231.5 |
12 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
90.5 |
90.5 |
230.5 |
13 |
Dawid Kubacki (Polska) |
94.0 |
88.0 |
230.0 |
14 |
Anze Damjan (Słowenia) |
91.0 |
89.5 |
229.5 |
|
Fredrik Bjerkeengen (Norwegia) |
91.5 |
89.0 |
229.5 |
16 |
Johan Erikson (Szwecja) |
91.5 |
91.0 |
229.0 |
17 |
David Unterberger (Austria) |
91.0 |
90.5 |
228.5 |
18 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
96.5 |
83.0 |
224.5 |
19 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
90.5 |
88.5 |
224.0 |
20 |
Balthasar Schneider (Austria) |
93.5 |
85.0 |
222.5 |
21 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
89.0 |
88.5 |
220.5 |
22 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
91.5 |
86.0 |
219.0 |
23 |
Andreas Aren (Szwecja) |
87.0 |
88.0 |
218.0 |
24 |
Manuel Poppinger (Austria) |
88.5 |
87.0 |
216.0 |
25 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
89.5 |
86.5 |
215.0 |
26 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
88.0 |
87.0 |
214.5 |
|
Mika Kulmala (Finlandia) |
88.5 |
87.0 |
214.5 |
28 |
Erik Leine Wangen (Norwegia) |
87.0 |
83.5 |
204.5 |
29 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
87.5 |
82.0 |
201.5 |
30 |
Jakub Kot (Polska) |
86.5 |
74.5 |
181.5 |
31 |
Andre Fredheim (Norwegia) |
83.5 |
98.5 |
|
32 |
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (Polska) |
83.5 |
98.0 |
|
33 |
Borge Gelein Blikeng (Norwegia) |
83.0 |
97.0 |
|
34 |
Ossi-Pekka Valta (Finlandia) |
82.5 |
96.0 |
|
35 |
Diego Dellasega (Włochy) |
81.5 |
93.0 |
|
36 |
Ivan Sobolev (Białoruś) |
81.0 |
92.5 |
|
37 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
81.0 |
91.5 |
|
|
Maicol Lunardi (Włochy) |
81.0 |
91.5 |
|
39 |
Kamil Kowal (Polska) |
80.0 |
91.0 |
|
40 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
80.0 |
89.0 |
|
41 |
Sami Saapunki (Finlandia) |
79.5 |
88.5 |
|
42 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
77.5 |
85.0 |
|
43 |
Carl Nordin (Szwecja) |
76.0 |
80.5 |
|
44 |
Remmus Tudor (Rumunia) |
74.0 |
75.0 |
|
45 |
Josef Larsson (Szwecja) |
64.5 |
54.5 |
|
46 |
Antti Maeaettae (Finlandia) |
81.0 |
DSQ |
|
|
Szilvester Kozma (Rumunia) |
75.0 |
DSQ |
|
|
Oskar Englund (Szwecja) |
81.5 |
DSQ |
klasyfikacja generalna letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 02:49 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |