Wyniki końcowe | ||
drużyna | pkt | |
1 |
TS Wisła Zakopane I |
977.3 |
2 |
KS Wisła Ustronianka I |
911.8 |
3 |
Start Krokiew Zakopane I |
899.1 |
4 |
TS Wisła Zakopane II |
790.4 |
5 |
Start Krokiew Zakopane II |
789.1 |
6 |
KS Wisła Ustronianka II |
618.8 |
7 |
AZS AWF Katowice |
600.4 |
8 |
AZS Zakopane |
586.0 |
9 |
TJ Frenstat |
251.4 |
10 |
Start Krokiew Zakopane III |
221.4 |
11 |
TS Wisła Zakopane III |
199.7 |
12 |
SSR Sokół Szczyrk |
191.3 |
13 |
KS Wisła Ustronianka III |
166.6 |
Nieoficjalne wyniki indywidualne |
Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
M.Bachleda (TS Wisła Zakopane I) |
133.5 |
119.5 |
255.9 |
2 |
J.Kot (Start Krokiew Zakopane I) |
128.5 |
121.5 |
249.5 |
3 |
P.Żyła (KS Wisła Ustronianka I) |
129.5 |
120.0 |
248.1 |
4 |
Ł.Rutkowski (TS Wisła Zakopane I) |
124.5 |
124.5 |
247.2 |
5 |
D.Kubacki (TS Wisła Zakopane II) |
130.0 |
119.5 |
246.1 |
6 |
W.Skupień (TS Wisła Zakopane I) |
123.0 |
123.5 |
241.2 |
7 |
A.Małysz (KS Wisła Ustronianka I) |
126.5 |
119.0 |
240.4 |
8 |
K.Murańka (TS Wisła Zakopane I) |
126.5 |
116.0 |
233.0 |
9 |
R.Śliż (KS Wisła Ustronianka I) |
114.5 |
126.5 |
229.8 |
10 |
M.Kot (Start Krokiew Zakopane I) |
118.5 |
121.0 |
227.1 |
11 |
G.Miętus (Start Krokiew Zakopane II) |
121.0 |
116.5 |
222.5 |
12 |
K.Kowal (Start Krokiew Zakopane I) |
124.0 |
109.0 |
215.4 |
13 |
M.Cieślar (KS Wisła Ustronianka II) |
124.0 |
105.5 |
207.1 |
|
W.Gąsienica-Kotelnicki (Start Krokiew Z-ne I) |
111.0 |
118.5 |
207.1 |
15 |
S.Hula (AZS Zakopane) |
114.5 |
114.0 |
202.8 |
16 |
K.Miętus (Start Krokiew Zakopane II) |
114.5 |
111.5 |
199.8 |
17 |
K.Długopolski (TS Wisła Zakopane II) |
113.5 |
110.5 |
194.7 |
18 |
P.Słowiok (KS Wisła Ustronianka I) |
111.5 |
111.0 |
193.5 |
19 |
T.Tajner (AZS AWF Katowice) |
109.5 |
114.5 |
193.2 |
20 |
D.Kowal (Start Krokiew Zakopane II) |
101.5 |
118.5 |
187.5 |
21 |
S.Toczek (AZS Zakopane) |
115.5 |
103.0 |
183.8 |
22 |
A.Zapotoczny (Start Krokiew Zakopane II) |
111.0 |
105.0 |
179.3 |
23 |
T.Pochwała (TS Wisła Zakopane II) |
104.0 |
110.5 |
177.1 |
24 |
K.Skrobot (TS Wisła Zakopane II) |
109.5 |
103.0 |
172.5 |
25 |
A.Kukuła (KS Wisła Ustronianka II) |
100.5 |
109.5 |
165.0 |
26 |
M.Wantulok (AZS AWF Katowice) |
99.5 |
103.0 |
152.0 |
27 |
W.Cieślar (AZS AWF Katowice) |
106.5 |
93.5 |
147.0 |
28 |
A.Cieślar (KS Wisła Ustronianka II) |
102.0 |
92.5 |
132.6 |
29 |
J.Ziobro (AZS Zakopane) |
99.5 |
92.5 |
127.1 |
30 |
A.Broda (KS Wisła Ustronianka II) |
97.5 |
87.0 |
114.1 |
31 |
J.Ciapała (AZS AWF Katowice) |
103.0 |
78.5 |
108.2 |
32 |
A.Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka III) |
103.0 |
79.9 |
|
33 |
S.Kupczak (SSR Sokół Szczyrk) |
101.0 |
76.3 |
|
34 |
R.Polinkiewicz (Start Krokiew Zakopane III) |
101.5 |
76.2 |
|
|
P.Rajnoch (TJ Frenstat) |
101.5 |
76.2 |
|
36 |
R.Kuban (TJ Frenstat) |
101.5 |
75.7 |
|
37 |
J.Przybyła (AZS Zakopane) |
83.5 |
80.0 |
72.3 |
38 |
K.Turczak (SSR Sokół Szczyrk) |
94.5 |
61.6 |
|
39 |
A.Gąsienica (TS Wisła Zakopane III) |
93.5 |
58.8 |
|
40 |
A.Szlembarski (Start Krokiew Zakopane III) |
90.0 |
53.0 |
|
41 |
M.Kadlec (TJ Frenstat) |
89.5 |
51.6 |
|
42 |
P.Szczepaniak-Krupowski (St. Krok. Z-ne III) |
88.0 |
48.4 |
|
43 |
M.Mąka (TS Wisła Zakopane III) |
89.5 |
48.1 |
|
44 |
D.Ripper (TJ Frenstat) |
88.0 |
47.9 |
|
45 |
K.Skrobot (TS Wisła Zakopane III) |
87.0 |
47.1 |
|
46 |
M.Pyclik (SSR Sokół Szczyrk) |
87.5 |
46.5 |
|
47 |
A.Kos (TS Wisła Zakopane III) |
86.5 |
45.7 |
|
48 |
T.Byrt (KS Wisła Ustronianka III) |
87.5 |
45.0 |
|
49 |
S.Biela (Start Krokiew Zakopane III) |
86.0 |
43.8 |
|
50 |
P.Czyż (KS Wisła Ustronianka III) |
84.0 |
38.7 |
|
51 |
K.Biegun (SSR Sokół Szczyrk) |
68.0 |
6.9 |
|
52 |
P.Dunajski (KS Wisła Ustronianka III) |
65.0 |
3.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |