Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Anette Sagen (Norwegia) |
71.0 |
71.0 |
260.8 |
2 |
Izumi Yamada (Japonia) |
71.0 |
71.0 |
260.3 |
3 |
Maja Vtic (Słowenia) |
71.0 |
70.5 |
258.1 |
4 |
Jacqueline Seifriedsberger (Austria) |
70.0 |
70.0 |
256.0 |
5 |
Bigna Windmueller (Szwajcaria) |
69.0 |
71.0 |
254.5 |
6 |
Ayumi Watase (Japonia) |
69.5 |
70.5 |
253.5 |
7 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
71.5 |
70.0 |
252.6 |
|
Magdalena Schnurr (Niemcy) |
69.5 |
69.5 |
252.6 |
9 |
Alissa Johnson (USA) |
68.5 |
70.0 |
248.4 |
10 |
Lisa Demetz (Włochy) |
69.5 |
68.5 |
245.2 |
11 |
Atsuko Tanaka (Kanada) |
67.0 |
69.0 |
244.9 |
12 |
Nata De Leeuw (Kanada) |
67.5 |
69.5 |
244.8 |
13 |
Yuuki Itoh (Japonia) |
67.5 |
69.0 |
244.1 |
14 |
Caroline Espiau (Francja) |
68.5 |
68.0 |
242.6 |
15 |
Elena Runggaldier (Włochy) |
66.5 |
68.5 |
241.0 |
16 |
Avery Ardovino (USA) |
67.5 |
69.0 |
240.1 |
17 |
Rieko Kanai (Japonia) |
67.5 |
67.5 |
237.0 |
18 |
Line Jahr (Norwegia) |
66.0 |
67.5 |
236.9 |
19 |
Malika Schuepbach (Szwajcaria) |
68.5 |
67.0 |
236.7 |
20 |
Anna Häfele (Niemcy) |
66.5 |
67.0 |
234.9 |
21 |
Sabrina Windmueller (Szwajcaria) |
67.5 |
67.0 |
234.8 |
22 |
Katie Willis (Kanada) |
65.5 |
68.0 |
234.4 |
23 |
Carina Vogt (Niemcy) |
67.5 |
67.0 |
233.8 |
24 |
Juliane Seyfahrt (Niemcy) |
66.0 |
66.0 |
232.3 |
25 |
Jenna Mohr (Niemcy) |
66.0 |
67.5 |
230.9 |
26 |
Melanie Faisst (Niemcy) |
66.0 |
65.5 |
223.6 |
27 |
Wendy Vuik (Holandia) |
65.5 |
65.5 |
223.4 |
28 |
Evelyn Insam (Włochy) |
64.5 |
65.5 |
223.0 |
29 |
Manja Pograjc (Słowenia) |
65.5 |
65.0 |
222.7 |
30 |
Barbara Stuffer (Włochy) |
65.5 |
62.0 |
214.5 |
31 |
Lara Thomae (Holandia) |
65.0 |
110.5 |
|
32 |
Abby Hughes (USA) |
64.5 |
109.8 |
|
33 |
Simona Senoner (Włochy) |
64.5 |
108.3 |
|
34 |
Maren Lundby (Norwegia) |
64.0 |
108.1 |
|
35 |
Silje Sprakehaug (Norwegia) |
64.0 |
107.6 |
|
36 |
Verena Pock (Austria) |
63.5 |
107.4 |
|
37 |
Gyda Enger (Norwegia) |
63.0 |
107.2 |
|
38 |
Eva Logar (Słowenia) |
62.5 |
105.0 |
|
39 |
Salome Fuchs (Szwajcaria) |
62.0 |
104.3 |
|
40 |
Anja Tepes (Słowenia) |
61.5 |
102.6 |
|
41 |
Anna Kienzer (Austria) |
61.0 |
99.9 |
|
42 |
Karin Friberg (USA) |
61.0 |
97.4 |
|
43 |
Coline Mattel (Francja) |
60.0 |
97.0 |
|
44 |
Maria Zotova (Rosja) |
60.0 |
96.0 |
|
45 |
Zoya Lynch (Kanada) |
59.0 |
94.1 |
|
46 |
Michaela Dolezalova (Czechy) |
58.0 |
93.2 |
|
47 |
Spela Rogelj (Słowenia) |
60.0 |
93.0 |
|
48 |
Vladena Pustkova (Czechy) |
58.5 |
90.4 |
|
49 |
Julia Clair (Francja) |
57.5 |
86.5 |
|
50 |
Coralie Taillard (Francja) |
57.0 |
84.8 |
|
51 |
Synne Steen Hansen (Norwegia) |
55.0 |
82.5 |
|
52 |
Nadine Kostner (Włochy) |
54.0 |
82.1 |
|
53 |
Lucie Mikova (Czechy) |
51.0 |
72.9 |
|
54 |
Linda Johansson (Norwegia) |
51.5 |
72.6 |
|
55 |
Cornelia Roider (Austria) |
DSQ |
||
|
Taylor Henrich (Kanada) |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego kobiet »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |