Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
126.5 |
127.2 |
2 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
124.0 |
123.7 |
3 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
125.0 |
123.0 |
4 |
Harri Olli (Finlandia) |
123.5 |
120.3 |
5 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
124.0 |
119.7 |
6 |
Ville Larinto (Finlandia) |
121.0 |
115.3 |
7 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
122.0 |
115.1 |
8 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
120.5 |
114.4 |
9 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
119.0 |
112.2 |
10 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
121.0 |
110.3 |
11 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
117.5 |
108.5 |
12 |
Borek Sedlak (Czechy) |
118.0 |
107.9 |
13 |
Tom Hilde (Norwegia) |
117.0 |
107.1 |
14 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
116.5 |
105.7 |
15 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
116.5 |
105.2 |
|
Anders Jacobsen (Norwegia) |
116.5 |
105.2 |
17 |
Martin Cikl (Czechy) |
116.0 |
104.3 |
18 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
115.5 |
103.9 |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
115.5 |
103.9 |
20 |
Maciej Kot (Polska) |
115.0 |
102.5 |
21 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
114.5 |
102.1 |
22 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
114.0 |
100.2 |
|
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
114.0 |
100.2 |
24 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
113.5 |
99.3 |
25 |
Yuta Watase (Japonia) |
112.5 |
98.5 |
26 |
Roman Trofimov (Rosja) |
112.5 |
98.0 |
27 |
Jan Matura (Czechy) |
112.0 |
97.6 |
28 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
112.0 |
97.1 |
29 |
Marcin Bachleda (Polska) |
111.5 |
96.7 |
30 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
112.0 |
95.6 |
31 |
Stefan Hula (Polska) |
111.0 |
95.3 |
32 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
111.0 |
94.3 |
|
Sami Niemi (Finlandia) |
111.0 |
94.3 |
34 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
110.5 |
93.9 |
35 |
Anders Bardal (Norwegia) |
111.0 |
93.8 |
36 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
110.5 |
93.4 |
37 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
110.5 |
92.9 |
38 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
110.0 |
92.0 |
39 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
109.0 |
91.7 |
40 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
109.5 |
90.1 |
41 |
Denis Kornilov (Rosja) |
108.5 |
89.3 |
42 |
Johan Erikson (Szwecja) |
108.5 |
88.3 |
43 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
107.5 |
87.0 |
44 |
Stefan Read (Kanada) |
105.5 |
83.9 |
45 |
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
105.5 |
82.9 |
|
Jernej Damjan (Słowenia) |
105.5 |
82.9 |
47 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
102.5 |
77.5 |
48 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
102.0 |
77.1 |
49 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
102.5 |
76.5 |
50 |
Gregory Baxter (Kanada) |
102.0 |
76.1 |
51 |
Carl Nordin (Szwecja) |
89.0 |
50.7 |
52 |
Nicolas Mayer (Francja) |
84.5 |
37.6 |
53 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
119.0 |
|
|
David Lazzaroni (Francja) |
110.5 |
|
|
Emanuel Chedal (Francja) |
120.5 |
|
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
113.5 |
|
|
Roman Koudelka (Czechy) |
122.5 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
124.0 |
|
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
120.0 |
|
|
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
128.0 |
|
|
Georg Späth (Niemcy) |
121.5 |
|
|
Andreas Kofler (Austria) |
117.5 |
|
63 |
Roland Mueller (Austria) |
116.5 |
DSQ |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |