Wyniki z soboty | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Manuel Fettner (Austria) |
102.5 |
103.0 |
263.5 |
2 |
Nikolas Fettner (Austria) |
102.5 |
102.5 |
261.0 |
3 |
Nico Hermann (Niemcy) |
102.5 |
99.5 |
255.0 |
4 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
98.0 |
99.5 |
244.5 |
5 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
98.0 |
100.5 |
244.0 |
6 |
Andreas Strolz (Austria) |
99.0 |
96.5 |
241.5 |
7 |
Roman Trofimov (Rosja) |
97.5 |
97.0 |
237.5 |
8 |
Jan Maylaender (Niemcy) |
95.5 |
98.5 |
236.0 |
9 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
99.0 |
94.5 |
235.5 |
10 |
Stephen Leyhe (Niemcy) |
98.0 |
95.0 |
234.5 |
11 |
Eric Frenzel (Niemcy) |
99.5 |
92.5 |
232.0 |
|
Pius Paschke (Niemcy) |
95.5 |
96.5 |
232.0 |
|
Christoph Haenel (Niemcy) |
97.0 |
95.5 |
232.0 |
14 |
Manuel Poppinger (Austria) |
97.0 |
94.5 |
231.0 |
15 |
Danny Queck (Niemcy) |
97.0 |
94.5 |
230.0 |
16 |
Andre Wesch (Niemcy) |
96.5 |
94.0 |
229.0 |
17 |
Richard Freitag (Niemcy) |
93.5 |
92.5 |
217.5 |
18 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
92.5 |
91.5 |
211.5 |
19 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
93.5 |
90.5 |
208.5 |
20 |
Martin Plhal (Czechy) |
92.0 |
91.0 |
207.5 |
21 |
Buck Bailey (USA) |
95.0 |
86.0 |
201.5 |
22 |
Stefan Lang (Niemcy) |
87.5 |
90.0 |
197.5 |
23 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
88.5 |
87.0 |
192.5 |
24 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
88.5 |
86.0 |
191.5 |
25 |
Robert Kuban (Czechy) |
90.0 |
82.0 |
186.5 |
26 |
Hubert Blaha (Czechy) |
87.0 |
84.5 |
183.0 |
27 |
Nicholas Alexander (USA) |
89.0 |
81.0 |
180.5 |
28 |
Steven Regenbogen (Niemcy) |
88.5 |
81.0 |
176.5 |
29 |
Johnny Lyons (USA) |
88.5 |
67.5 |
143.5 |
30 |
Benedikt Wider (Niemcy) |
95.0 |
DSQ |
114.0 |
31 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
86.5 |
93.0 |
|
|
Vladimir Struhar (Czechy) |
86.5 |
93.0 |
|
33 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
86.5 |
92.5 |
|
34 |
Maicol Lunardi (Włochy) |
83.5 |
87.0 |
|
35 |
Pavel Farkas (Czechy) |
81.5 |
82.5 |
|
36 |
Thomas de Wit (Holandia) |
81.5 |
82.0 |
|
37 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
81.5 |
81.5 |
|
38 |
Diego Dellasega (Włochy) |
81.0 |
80.5 |
|
39 |
Adrian Brueck (Niemcy) |
80.5 |
80.0 |
|
40 |
Daniel Weiss (Niemcy) |
80.0 |
79.5 |
|
41 |
Sergey Bychkov (Rosja) |
79.5 |
77.0 |
|
42 |
Andrei Balazs (Rumunia) |
78.5 |
75.5 |
|
43 |
Simone Morassi (Włochy) |
79.0 |
73.0 |
|
44 |
Martin Holland-Nell (Niemcy) |
77.0 |
72.0 |
|
45 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
75.5 |
69.0 |
|
|
Martin Sutor (Słowacja) |
75.5 |
69.0 |
|
47 |
Remmus Tudor (Rumunia) |
73.0 |
64.0 |
|
48 |
Lukas Berger (Czechy) |
70.0 |
56.0 |
|
49 |
Szilvester Fulor (Rumunia) |
71.0 |
55.5 |
|
50 |
Sabin Corbos (Rumunia) |
60.5 |
37.5 |
|
51 |
Yuriy Samsonov (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Daniel Kuehn (Niemcy) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Silard Gal (Rumunia) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Vasil Ivanov (Bułgaria) |
DSQ |
DSQ |
Wyniki z niedzieli | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Nikolas Fettner (Austria) |
103.0 |
101.5 |
259.5 |
2 |
Manuel Fettner (Austria) |
100.0 |
103.5 |
258.5 |
3 |
Andreas Strolz (Austria) |
102.0 |
97.5 |
250.0 |
4 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
101.5 |
98.0 |
249.5 |
5 |
Roman Trofimov (Rosja) |
100.0 |
99.0 |
248.5 |
6 |
Nico Hermann (Niemcy) |
98.0 |
100.5 |
248.0 |
7 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
99.0 |
100.0 |
246.5 |
8 |
Manuel Poppinger (Austria) |
100.0 |
98.0 |
244.5 |
9 |
Danny Queck (Niemcy) |
99.0 |
98.0 |
243.5 |
10 |
Benedikt Wider (Niemcy) |
97.5 |
94.5 |
232.0 |
11 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
97.0 |
94.5 |
231.5 |
12 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
96.0 |
94.5 |
228.0 |
13 |
Andre Wesch (Niemcy) |
96.5 |
93.5 |
226.5 |
14 |
Jan Maylaender (Niemcy) |
96.5 |
92.0 |
223.5 |
15 |
Richard Freitag (Niemcy) |
95.5 |
93.0 |
223.0 |
16 |
Pius Paschke (Niemcy) |
96.5 |
90.5 |
221.0 |
17 |
Johnny Lyons (USA) |
97.5 |
88.5 |
217.5 |
18 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
93.0 |
93.5 |
216.5 |
19 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
94.0 |
89.0 |
209.0 |
20 |
Martin Plhal (Czechy) |
89.5 |
91.0 |
202.0 |
21 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
94.0 |
87.5 |
201.0 |
22 |
Simone Morassi (Włochy) |
89.5 |
89.5 |
199.0 |
23 |
Stefan Lang (Niemcy) |
93.0 |
86.0 |
197.5 |
24 |
Robert Kuban (Czechy) |
92.0 |
85.5 |
197.0 |
25 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
90.5 |
85.0 |
192.0 |
26 |
Hubert Blaha (Czechy) |
89.5 |
85.0 |
189.5 |
27 |
Maicol Lunardi (Włochy) |
88.0 |
83.5 |
183.5 |
28 |
Sergey Bychkov (Rosja) |
92.5 |
78.5 |
181.0 |
29 |
Stephen Leyhe (Niemcy) |
95.0 |
75.5 |
178.0 |
30 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
87.0 |
80.5 |
173.5 |
31 |
Diego Dellasega (Włochy) |
87.0 |
94.0 |
|
|
Buck Bailey (USA) |
87.0 |
94.0 |
|
33 |
Pavel Farkas (Czechy) |
86.0 |
92.0 |
|
34 |
Vladimir Struhar (Czechy) |
85.5 |
90.5 |
|
35 |
Daniel Kuehn (Niemcy) |
83.0 |
85.5 |
|
|
Szilvester Kozma (Rumunia) |
83.0 |
85.5 |
|
37 |
Martin Holland-Nell (Niemcy) |
82.5 |
84.5 |
|
|
Andrei Balazs (Rumunia) |
82.5 |
84.5 |
|
39 |
Steven Regenbogen (Niemcy) |
81.5 |
82.0 |
|
40 |
Thomas de Wit (Holandia) |
79.5 |
77.0 |
|
41 |
Martin Sutor (Słowacja) |
79.0 |
76.0 |
|
|
Remmus Tudor (Rumunia) |
80.0 |
76.0 |
|
43 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
77.5 |
74.5 |
|
44 |
Adrian Brueck (Niemcy) |
78.0 |
74.0 |
|
45 |
Daniel Weiss (Niemcy) |
77.0 |
72.0 |
|
46 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
76.5 |
71.0 |
|
47 |
Szilvester Fulor (Rumunia) |
74.5 |
66.0 |
|
48 |
Nicholas Alexander (USA) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Vasil Ivanov (Bułgaria) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Lukas Berger (Czechy) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Yuriy Samsonov (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |