Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k

Austriacki skoczek Arthur Pauli podczas pi±tkowego treningu w Bischofshofen miał groĽny upadek, skutkiem którego była kilkuminutowa utrata przytomno¶ci. Zawodnik natychmiast został przetransportowany do szpitala w Schwarzach-St.Veit, gdzie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
U 19-letniego skoczka lekarze stwierdzili wstrz±¶nienie mózgu, uraz płuc oraz liczne stłuczenia. Pauli czuje się już lepiej, jednak wci±ż odczuwa ból zwi±zany z obrażeniami. Pozostanie jeszcze kilka dni na obserwacji w szpitalu.

Sympatycznemu skoczkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
marcin12
szkoda go
(23.02.2009, 19:10)
Pulka
Nom... Szkada go... Ale wyjdzie z tego. Tak± mam nadzieję ;)
(09.06.2008, 07:41)
volkania
biedny :( ale mam nadzieje ze wroci do zdrowia
(27.05.2008, 09:28)
krecik
@on
na sportsplanet.at pisza że będ± aktualnie informowac o stanie zdrowia pauliego... także jeżeli znasz niemiecki to informacji mozesz szukac tam...
(26.05.2008, 20:58)
on
@droga redakcjo!
mam pytanie: gdzie moge przeczytac najnowsze informacje o stanu zdrowia Aruriego Paulirgo co wczoraj miał updek w Biszoschofen?
(26.05.2008, 19:15)
xxx
@Fanka
Podobno Arthur już od pocz±tku był skory do żartów,więc poczucia humoru na pewno nie straci :)
(26.05.2008, 19:02)
Fanka
No i spełniły się słowa. które napisał @ michał przy poprzednim newsie o Austriakach, że "Arthur ma co¶ niedobrego w locie :-(". Jeszcze się człowiek nie otrz±sn±ł po informacji o wypadku (samochodowym, a nie skokowym) Antonina Hajka, a już następny z naszych ulubieńców w szpitalu! Buuu!!! Miejmy nadzieję, że wyjdzie z tego, a po takiej "terapii szokowej" zacznie skakać, jak Jego kolega Morgi po Kuusamo. Życzę powrotu do zdrowia, na skocznię i do zobaczenia w Zakopcu!
A tak na marginesie: ciekawe, czy Arthur ma teraz ochotę zagl±dać do internetu, bo jest On jednym z niewielu skoczków, do których bez problemów docieraj± nasze dobre słowa otuchy pisane po polsku ;-). Zdróweczka raz jeszcze i nie trać Swojego poczucia humoru.
(26.05.2008, 12:42)
Robert
Szybkiego powrotu do zdrowia
(26.05.2008, 08:45)
Marta
Szybkiego powrotu do zdrowia
(25.05.2008, 20:34)
xxxlajnaxxx
Arthurek:( niby normalne w tym sporcie, ale czemu zdarza sie tak fajnym ludziom? lajf is brrrutal;/
(25.05.2008, 18:05)
ania pilak
artur szybko wracaj do zdrowia
i na skocznię
życzę mu tego z całego serca
ania
(25.05.2008, 14:47)
Kasiulek_96
;( ;( ;(
(25.05.2008, 11:56)
:)
korekta
Urazy i wypadki skoczków nie uniemożliwiaja im skakania. Po prostu po rehabilitacji prawie wszyscy wracaja na skocznię i sa w stanie nadal być w czołowce
(25.05.2008, 10:01)
:)
Dziewczyny nie przesadzajcie. Do urazów dochodzi w każdym sporcie, tylko sie tyle o tym nie pisze, i kibice rzadko s± ¶wiadomi tych urazów. I tak w porównaniu z innymi dyscyplinami te urazy uniemozliwiaj± skoczkowi dalsze kontynuowanie kariery a w innych dyscyplinach nie ( bo jesli nawet sa w stanie uprawiać sport to już nigdy nie będa w stanie osi±gn±ć wysokiej formy).
A Arturowi życze szybkiego powrotu na skocznie i do formy
(25.05.2008, 09:13)
gosiaczek22
Biedny Arthur...takie sa uroki skow :(
mam nadzieje,ze szybko wroci do zdrowia
zycze mu tego z calego serca.
Przynajmniej dobrze,ze kocha to co robi
sport jest wielka pasja :D
(25.05.2008, 00:46)
Ola
Wracaj do zdrowia Artur! Jak najszybciej!
(25.05.2008, 00:24)
ninja
wła¶nie tego nie lubię w skokach...
(24.05.2008, 22:41)
Jadwiga
Jezu! Mam nadzieję, że to nic poważnego!
(24.05.2008, 22:40)