Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Skoczek czeski, Antonin Hajek, uległ w miniony wtorek poważnemu wypadkowi samochodowemu. Jego obrażenia nie zagrażaj± życiu, ale konieczna była operacja miednicy. Obecnie Hajek przebywa w szpitalu w Libercu.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Bezpo¶redni± przyczyn± wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędko¶ć. Hajek jechał sam. Jego samochód został całkowicie zniszczony.

Wypadek całkowicie przekre¶la szanse 21-letniego Czecha na udział w cyklu Letniej Grand Prix.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
paula.lion
szkoda niuniusia
NO pewnie szybko bedziesz zdrowy i bedziesz skakac
Janek mial duuzo gorzej..
(16.05.2008, 16:07)
necik
Ojejku, szkoda mi Hajka. Ale jest silny, wyjdzie z tego ;) Janek Mazoch miał gorzej a znów skacze więc i tym razem musi być dobrze ;)
(12.05.2008, 08:45)
Fanka
@ Szczurek87
To może najpierw zastanów się, a dopiero potem pisz? Taka moja dobra rada ;-). A ciekawa jestem, jak reagowała¶, kiedy kilka lat temu pewna polska znana sportsmenka spowodowała wypadek ze skutkiem ¦MIERTELNYM dla pasażera? Współczuła¶, czy potrafila¶ trzeĽwo ocenić sytuację?
Ja też mam nadzieję, że Antonin wróci do zdrowia i w przyszłym sezonie odwiedzi Zakopane. Ale co się nacierpi, to niestety Jego :-(.
(07.05.2008, 14:03)
Kama fanka Bernara
Dobrze że mu się nic poważnego nie stało:)
(07.05.2008, 11:21)
Ewelcia
Mi jednak jest go żal... Bo mogło się to skończyć jeszcze gorzej, a poza tym zawsze Antonina lubiłam... Ale on jest silny, wszystko będzie OK :)
(06.05.2008, 21:22)
Szczurek87
Bez przesady z t± rozpacz± nad biednym Hajkiem... przecież czlowiek jad±cy zbyt szybko musi się liczyć z konsekwencjami. Jestem niemal pewna, ze nie współczuliby¶cie mu gdyby był zwykłym człowiekiem. PRZECIEŻ ULEGŁ WYPADKOWI NA WŁASNE ŻYCZENIE. ps. jeżeli wypadek nie był spowodowany jego win±, to odwołuję to, co napisałam.
(06.05.2008, 15:11)
volkania
;;( ja tez placze i zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia Antonin trzymaj sie wyjdziesz z tego
(06.05.2008, 10:32)
zwykly
Nie chce nikogo wprowadzać w bł±d co do detali, bo nie pamietam dokładnie, ale czytałem, że Janne Ahonen w wieku 18 albo 19 lat jechał swoim motocyklem gdzie¶ w Skandynawii 180 albo 190 km/h i został zatrzymany przez policje i dostał mandat. To bylo juz dawno i jak widać, psychike ma w porzadku;) W dyskusji odno¶nie niebezpiecznych sportów jak skoki narciarskie czy szybka jazda (czymkolwiek) wolę cytowac bajkę, jaka pamietam z dzieciństwa: ,,Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała. Ale gdyby nie skakała to by smutne życie miała.'' Tak samo z Hajkiem. To samo z naszym Klimkiem, niech skacze na głębok± wodę na główke, w każdych okoliczno¶ciach, skoro chce i lubi. Widać, że umie to robić. A Hajek niech wraca do zdrowia i na skocznie nowym samochodem:)
(05.05.2008, 21:14)
AGA
;( ;( ;(