Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Po długim i wyczerpuj±cym sezonie Gregor Schlierenzauer nie próżnuje. Pod koniec kwietnia zdał egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym razem.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Już na drugi dzień po egzaminie Gregor otrzymał nagrodę od sponsora reprezentacji Austrii, firmy Citroen Schoellauf - nowiuteńki samochód z własnym autografem. Jest to Citroen C-Crosser, wart około 34 000 euro.

Po odebraniu samochodu Schlieri powiedział: "Nareszcie jestem zmotoryzowany." ¦wieżo upieczonemu kierowcy życzymy szerokiej drogi.


Foto: www.gregorschlierenzauer.com
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
monisia
szerokiej drogi i gumowych drzew!!!

a czy xxx nie uważa, że ona jest trochę za młoda na jego dziewczynę???
(31.05.2008, 20:40)
Żaneta
Doł±czam się do Was i również życzę szerokiej drogi.
(24.05.2008, 13:19)
necik
Gregor nie ma jeszcze dziewczyny. Teraz jest na etapie podziwiania piękna Heidi Klum ;)
(20.05.2008, 08:51)
go¶ć
To nie jego dziewczyna ! to jest córka sponsora ..:)
(16.05.2008, 12:49)
xxx
@necik
Ale Gregor ma dziewczynę...
(14.05.2008, 22:58)
antonia
@necik
no cos ty !!!
ta dziewczynka ma12 / 13 lat no gora 14 !!
obstawiam ze to corka sponsora lub kogos takiego .
(08.05.2008, 18:19)
paula.lion
np ja??
Subcio!!
(08.05.2008, 16:37)
necik
ciekawe, czy ta dziewczyna obok to jego... mógłby sobie w końcu kogo¶ znależć... ;)
(08.05.2008, 10:05)
kasiunia
Bardzo faja focia.
(06.05.2008, 15:39)
Martina S
brawo pasuje do ciebie Gregorku to autko szerokiej drogi i uprzejmych kierowców
(05.05.2008, 13:07)
Fanka
@ fanka
Jak to nieważne infor? Zaraz Cię fanki Gregora zakrzycz±, że każde info dotycz±ce Schlieriego jest superważne.
Szerokiej drogi i bezpiecznej jazdy! Niech wie¶ci z Czech będ± dla Niego przestrog± :-(.
(05.05.2008, 08:57)
klawunio
ale którego kwietnia?niewazne !!! Brawo Gregor! !! huuuuuurra!!
(04.05.2008, 15:07)
Cuki_94
Lepiej póĽno, niż wcale, prawda? :)

Powodzenia w przyszłym sezonie :))
(04.05.2008, 14:40)
fanka
No wła¶nie co z tego, że póĽniej dodali? Nie jest to jako¶ szczególnie ważne info;)
(02.05.2008, 15:31)
kasia fanka Małysza
Adam wierze w Ciebie!!
(02.05.2008, 11:25)
obserwator
I co z tego ze pozniej dodali ? Pali sie czy co.W sezonie ogorkowym takie newsu moga sie pojawiac i miesiac po fakcie.
(01.05.2008, 21:00)
fankaa skokow
Ale wy jestescie szybcy.Juz to bylo z dwa lub trzy tyg. temu.
(01.05.2008, 20:47)
Zula
Info na czasie ... Ale może lepiej póĽno niż wcale ...