Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142

Znamy już skład kadry polskich skoczków, którzy skakać będą w sezonie 2008/2009. Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził kadry na okres 1.05.2008 – 30.04.2009.

Reprezentacja skoczków, której celem są igrzystak olimpijskie w Vancouver w 2010 składać się będzie z 8 zawodników:

1. Adam Małysz - KS Wisła Ustronianka
2. Kamil Stoch - LKS Poroniec Poronin
3. Piotr Żyła  - KS Wisła Ustronianka
4. Stefan Hula - SS-R LZS Sokół Szczyrk
5. Łukasz Rutkowski - TS Wisła Zakopane
6. Krzysztof Miętus - Start Krokiew Zakopane
7. Maciej Kot - Start Krokiew Zakopane
8. Marcin Bachleda - TS Wisła Zakopane


Z kadrowiczami będzie współpracować 8 osób:

1. Łukasz Kruczek - trener główny
2. Zbigniew Klimowski - I asystent
3. Robert Mateja - II asystent
4. Rafał Kot - fizjoterapeuta
5. Maciej Maciusiak - serwismen
6. Kamil Wódka - psycholog
7. Aleksander Winiarski - lekarz
8. Piotr Krężałek - biomechanik

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie fizjologiem.


Dziesięciu zawodników będzie stanowić kadrę młodzieżową skoczków:

1. Dawid Kowal - Start Krokiew Zakopane
2. Grzegorz Miętus - Start Krokiew Zakopane
3. Wojciech Gąsienica-Kotelnicki - Start Krokiew Zakopane
4. Dawid Kubacki - TS Wisła Zakopane
5. Jakub KOt - Start Krokiew Zakopane
6. Mateusz Cieślar - KS Wisła Ustronianka
7. Kamil Kowal - Start Krokiew Zakopane
8. Kamil Skrobot -TS Wisła Zakopane
9. Andrzej Zapotoczny - Start Krokiew Zakopane
10. Klemens Murańka - TS Wisła Zakopane


Współpracować będzie 5 osób:

1. Adam Celej - trener główny
2. Piotr Fijas - I asystent
3. Grzegorz Sobczyk - serwismen
4. Michał Obtułowicz - fizjoterapeuta
5. Krzysztof Sobański - trener współpracujący SMS Zakopane
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
Rekordy życiowe Polaków:
I.kadra A:
Adam Małysz: 225,0 metrów na I treningu przed konkursami w Planicy 2003 (rekord Polski).
Kamil Stoch: 210,5 metra w I serii III konkursu w Planicy 2007.
Piotr Żyła: 202,5 metra na II treningu przed konkursami w Planicy 2007.
Stefan Hula: 192,5 metra w serii próbnej przed I konkursem w Planicy 2006.
Marcin Bachleda: 178,5 meta w kwalifikacjach przed MŚL w Oberstdorfie 2008.
Maciej Kot: 134,0 metry na II treningu przed konkursami PŚ w Kuusamo 2007.
Łukasz Rutkowski: 130,5 metra w I serii II konkursu COC w Zakopanem 2006 i w serii próbnej przed I konkursem COC w Zakopanem 2008.
Krzysztof Miętus: 127,5 metra w I serii MP w marcu 2008.
II.Kadra młodzieżowa
Klemens Murańka: 126,0 metrów w I serii na MP w grudniu 2007 (nieoficjalny rekord 142 metry z treningu z początku października w Bischofshofen).
Dawid Kowal: 124,5 metra seria próbna przed COC 2008 w Trondheim.
Dawid Kubacki: 123,0 metry na treningu przed konkursami COC w Zakopanem 2008.
Jakub KOt: 121,5 metra w I serii MP w grudniu 2007.
Grzegorz Miętus: 118,5 metra w serii próbnej przed I i II konkursem COC w Zakopanem 2008.
Mateusz Cieślar: 113,5 metra w I serii MP w grudniu 2007.
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki: 113,0 metrów II seria MP w grudniu 2007.
Kamil Kowal: 112,5 metra na w II serii MP w grudniu 2007.
Andrzej Zapotoczny: 109,0 metrów w I serii MP w grudniu 2007.
Kamil Skrobot: 97,0 metrów I serii MP w październiku 2007.
(09.05.2008, 10:21)
Klimkofan
Składy pierwszy raz sensownie a nie wg koligacji rodzinnych!
no moze tylko Rafała brak.
No i Klimek (VMP)powinien być w kadrze A.--to przecież nasza jedyna nadzieja na I.O. w Vancower?
(28.04.2008, 10:27)
adamus774
rutkowski w 1składzie a hula w 2 tak powinno byc hula do domu!!!
(26.04.2008, 09:41)
krwisty
@PLANET - DOBRE HE HE HE
(25.04.2008, 18:21)
Martii
100 lat Andi Kuettel! :D:)
(25.04.2008, 16:05)
PLANET
"Z kadrowiczami będzie współpracować 8 osób:"

Korekt a,

Z kadrowiczami będzie współpracować 9 osób:

[...]
9 . Apoloniusz Tajner - NadBógWjegoWłasnymMniemaniu< br>
wzglednie AdministratorNadTrener ;)

:/

Al bo inaczej:

Współpra cujących z kadrą nadzorować, kontrolować, ustawiać i co tam jeszcze popadnie będzie..

No i teraz pytanie, jak w koncu w tym biomechanikiem bedzie...

Natomiast sklady wygladaja o dziwo OK. Inna sprawa, ze jesli ktos z kadry B wyskoczy forma, to nie wezma go i tak raczej na igrzyska ; P
(24.04.2008, 08:42)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PZN: kadry zatwierdzone
PZN: kadry zatwierdzone

PZN: kadry zatwierdzone

Kalendarium
Nejc Dezman
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich