Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
125.5 |
134.0 |
268.6 |
2 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
125.5 |
132.5 |
259.9 |
3 |
Henning Stensrud (Norwegia) |
122.5 |
130.5 |
251.4 |
4 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
124.0 |
128.0 |
251.1 |
5 |
Felix Schoft (Niemcy) |
122.5 |
119.5 |
229.6 |
6 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
115.0 |
127.0 |
229.1 |
7 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
115.5 |
124.5 |
229.0 |
8 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
123.0 |
119.5 |
228.0 |
9 |
Andreas Strolz (Austria) |
118.0 |
122.5 |
227.9 |
10 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
120.5 |
120.5 |
227.8 |
11 |
Erik Leine Wangen (Norwegia) |
120.0 |
120.5 |
224.4 |
12 |
Martin Cikl (Czechy) |
116.5 |
121.5 |
222.9 |
13 |
Nikolas Fettner (Austria) |
116.0 |
122.0 |
220.9 |
14 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
117.0 |
119.5 |
216.7 |
15 |
Roland Mueller (Austria) |
112.0 |
122.5 |
215.1 |
16 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
114.0 |
119.5 |
212.8 |
17 |
Daniel Lackner (Austria) |
114.5 |
118.0 |
209.0 |
18 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
113.5 |
118.0 |
206.7 |
19 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
111.0 |
118.5 |
204.6 |
20 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
113.5 |
116.5 |
204.5 |
21 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
114.5 |
116.0 |
203.9 |
22 |
Lukas Hlava (Czechy) |
111.0 |
117.0 |
202.4 |
23 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
115.0 |
114.0 |
201.2 |
24 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
116.5 |
110.5 |
200.1 |
25 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
111.5 |
114.0 |
199.4 |
26 |
Terje Hilde (Norwegia) |
112.5 |
111.0 |
192.8 |
27 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
111.0 |
111.0 |
190.6 |
28 |
Stefan Hula (Polska) |
111.5 |
111.0 |
190.5 |
29 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
112.0 |
111.5 |
189.8 |
30 |
Dawid Kowal (Polska) |
112.5 |
109.0 |
189.7 |
31 |
Severin Freund (Niemcy) |
111.0 |
111.0 |
188.1 |
32 |
Rok Mandl (Słowenia) |
111.0 |
94.3 |
|
33 |
Lukas Kuban (Czechy) |
110.0 |
93.0 |
|
34 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
110.5 |
92.9 |
|
35 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
109.5 |
92.1 |
|
36 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
110.0 |
91.5 |
|
37 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
109.0 |
89.7 |
|
38 |
Roman Trofimov (Rosja) |
108.5 |
89.3 |
|
39 |
Ole Ingvaldsen (Norwegia) |
108.5 |
88.3 |
|
40 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
107.5 |
87.0 |
|
41 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
108.5 |
86.3 |
|
42 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
106.0 |
84.8 |
|
43 |
Carl Nordin (Szwecja) |
106.5 |
83.7 |
|
44 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
104.5 |
82.6 |
|
45 |
Benedikt Wider (Niemcy) |
105.0 |
82.5 |
|
46 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
105.5 |
82.4 |
|
47 |
Illimar Paern (Estonia) |
104.0 |
79.2 |
|
48 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
101.0 |
75.3 |
|
49 |
Tord-Markusen Hammer (Norwegia) |
98.0 |
69.9 |
|
50 |
Jens Salumäe (Estonia) |
98.0 |
68.4 |
|
51 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
97.0 |
66.1 |
|
52 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
95.5 |
59.4 |
|
53 |
Martin Plhal (Czechy) |
93.0 |
53.4 |
|
54 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
85.0 |
39.0 |
|
55 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
81.5 |
36.7 |
|
56 |
Alexander Mitz (Szwecja) |
81.5 |
32.2 |
|
57 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
109.5 |
DSQ |
|
|
Toenis Kartau (Estonia) |
83.0 |
DSQ |
|
|
Andre Fredheim (Norwegia) |
111.0 |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |