Wyniki konkursu | |||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |
1 |
Janne Happonen (Finlandia) |
134.5 |
142.6 |
2 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
132.0 |
137.6 |
3 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
132.0 |
136.6 |
4 |
Tom Hilde (Norwegia) |
132.5 |
136.0 |
5 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
129.5 |
133.1 |
6 |
Anders Bardal (Norwegia) |
129.5 |
132.6 |
7 |
Adam Małysz (Polska) |
128.0 |
130.9 |
8 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
128.5 |
130.8 |
9 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
128.0 |
130.4 |
10 |
Andreas Kofler (Austria) |
126.0 |
125.8 |
11 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
128.5 |
125.3 |
12 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
124.5 |
124.1 |
13 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
125.5 |
123.9 |
14 |
Georg Späth (Niemcy) |
123.5 |
121.8 |
|
Lars Bystoel (Norwegia) |
123.5 |
121.8 |
16 |
Emanuel Chedal (Francja) |
124.0 |
121.2 |
17 |
Manuel Fettner (Austria) |
123.0 |
119.9 |
18 |
Roman Koudelka (Czechy) |
122.5 |
119.5 |
19 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
122.5 |
119.0 |
20 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
121.5 |
117.2 |
|
Primoz Peterka (Słowenia) |
121.5 |
117.2 |
22 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
120.5 |
114.9 |
23 |
Kamil Stoch (Polska) |
120.0 |
114.5 |
24 |
Martin Koch (Austria) |
120.0 |
113.0 |
25 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
119.0 |
112.7 |
26 |
Daiki Ito (Japonia) |
119.0 |
112.2 |
27 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
119.5 |
111.6 |
28 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
118.5 |
111.3 |
29 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
118.0 |
109.9 |
30 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
117.0 |
107.6 |
31 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
116.5 |
107.2 |
32 |
Johan Erikson (Szwecja) |
116.5 |
105.2 |
33 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
115.5 |
102.4 |
34 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
114.0 |
102.2 |
35 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
114.5 |
101.1 |
36 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
113.5 |
100.8 |
37 |
Jakub Janda (Czechy) |
113.0 |
99.9 |
38 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
112.5 |
97.5 |
39 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
111.5 |
96.2 |
40 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
111.0 |
95.8 |
|
Andreas Aren (Szwecja) |
111.0 |
95.8 |
42 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
111.0 |
94.8 |
43 |
Antonin Hajek (Czechy) |
109.0 |
91.2 |
44 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
105.5 |
84.4 |
45 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
104.5 |
84.1 |
46 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
105.0 |
84.0 |
47 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
95.5 |
64.4 |
48 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
96.5 |
62.7 |
49 |
Piotr Żyła (Polska) |
90.0 |
50.5 |
50 |
Maciej Kot (Polska) |
71.0 |
13.3 |
51 |
Arthur Pauli (Austria) |
59.0 |
klasyfikacja generalna Pucharu Świata »
klasyfikacja generalna Turnieju Skandynawskiego »
wirtualna klasyfikacja Światowej Listy Rankingowej (WRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |