Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Cenega i Skokinarciarskie.pl zapraszaj± wszystkich czytelników do nowego konkursu. Do wygrania 10 gier "Winter Sports 2008" ufundowanych przez firmę Cenega.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Konkurs potrwa przez kilka tygodni, w każdej edycji do wygrania będ± 2 egzemplarze gry.

Co należy zrobić?
Poprawnie wytypować zwycięzcę zawodów!

Aby dać Wam kilka dni, w 1 edycji typujemy zwycięzcę drużynowych Mistrzostw ¦wiata Juniorów!

Zgłoszenia można wysyłać już teraz aż do rozpoczęcia konkursu, który odbędzie się 29 lutego o godz. 14:00. Zgłoszenia po godz. 14 nie będ± uwzględniane.

Nagrody otrzymaj± 2 pierwsze zgłoszenia z prawidłow± odpowiedzi±, zatem nie należy zostawiać tego na ostatni± chwilę.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko od zalogowanych użytkowników naszego serwisu. W zgłoszeniu e-mailowym redakcja@skokinarciarskie.pl należy podać swój nick w serwisie, mail oraz typ np. 1. Polska.

Zgłoszenia będ± wnikliwie sprawdzane, a więc nie będ± brane pod uwagę głosowania z dwóch nicków tej samej osoby. Nie będziemy także uwzględniać zmian, które nade¶le użytkownik. A więc zanim wy¶lesz zgłoszenie, zastanów się, przeanalizuj i dopiero wtedy wy¶lij do nas zgłoszenie, ale TYLKO RAZ!

Ogłoszenie wyników 2 marca na łamach naszego serwisu.

Redakcja Skokinarciarskie.pl

O GRZE WINTER SPORTS 2008



zobacz opis gry »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
janek
nie
(03.03.2013, 20:17)
janek
super skacza na treningach na konkursach
(03.03.2013, 20:16)
Canton
No rzeczywi¶cie to jest lekki bezsens...
Wreszcie jaka¶ pierwsza korzy¶ć z tego, że jest się zarejestrowanym.
(27.02.2008, 20:26)
matys
Dwie pierwsze dobre odpowiedzi wygrywaj± - to totalny bezsens. Kto wysle odpowiedz 29 lutego na 100 % nie ma szans. Buhahahahahahah...
(27.02.2008, 19:31)
Mega-aga
???brak zdania na temat nie chcę brać w tym udziału bo nie interesuj± mnie M¦J.a je¶li bym brała udział to.....szkod agadać.Lepiej bym palca tam nie wkładała.Nie zaciekawił mnie ten konkurs ani jaka¶ gierka.
(27.02.2008, 16:38)
Hitson
No niezbyt ciekawa gierka. Znacznie lepsz± gr± jest Crysis. Od tej gry Winter Sports dużo lepsze s± też Skoki Narciarskie 2006.
(27.02.2008, 15:37)
s
Ta gra jest na kompa?
(27.02.2008, 13:19)
hehe
nie no ath17 dobry jeste¶ :P jeszcze odpowiedzi nie dostałe¶, a już taki bulwers, że no co to za konkurs :! :P
(27.02.2008, 02:22)
ath17
Do redakcji:
A jak z kosztem przesyłki ?
Redakcja opłaci czy odbiorca je¶li odbiorca to co to za konkurs.
(26.02.2008, 23:23)
krwisty
Droga szanowna redakcjo.Jak organizacyjnie ten konkurs będzie wygl±dał jak ostatni to ja się wolę w to nie mieszać.Jeszcze się okaże że 2 marca zmienicie zasady tego konkursu jak to macie w zwyczaju,wyniki podacie gdzie¶ u góry strony małymi literkami a ten termin 2 marzec rozci±gnie się jak gumka do gaci o jaki¶ tydzień lub dwa jak to bywało dawniej to na pewno wszyscy będ± zadowoleni.Ależ broń Boże ja nie zniechęcam czytelników,a nawet zachęcam do wzięcia udziału.Ja jednak nie wezmę i popatrzę sobie z boku jak to wszystko będzie wygl±dać.Może nabiorę wiekszego zaufania do waszych przyszłych zabaw.
(26.02.2008, 21:25)
uskotko
a ja my¶lałam, że zawodów w Lahti... Tam bym postawiła na Boskiego Havu ;>