Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Oprócz chłopców, dzi¶ na ¦redniej Krokwi trenowały także dziewczęta. W pierwszym treningu przed M¦J najdalej poszybowała Juliane Seyfahrt z Niemiec - 80,5 metra. Tuż za ni± znalazła się Nata de Leeuw, a trzecia była Bigna Windmueller ze Szwajcarii. Joanna Gawron zajęła 39 miejsce w¶ród... 39 startuj±cych.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W drugiej odsłonie 80,5 metra uzyskała Lisa Demetz z Włoch i wyprzedziła Malanie Faisst z Niemiec (79 m) i Maję Vtic, która wspólnie z Nat± de Leeuw zajęła 3 miejsce (78,5 m). W czołówce były także Juliane Seyfahrt, Simona Senoner i Katja Pozun. Polka ponownie zajęła ostatnie miejsca, skacz±c 46,5 metra.

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Juliane Seyfahrt (Niemcy)

80.5
2

Nata De Leeuw (Kanada)

78.5
3

Bigna Windmueller (Szwajcaria)

76.5
4

Anna Häfele (Niemcy)

75.5
5

Evelyn Insam (Włochy)

73.5

Lisa Demetz (Włochy)

73.5
7

Avery Ardovino (USA)

73.0

Lisa Rexhäuser (Niemcy)

73.0
9

Maja Vtic (Słowenia)

72.5

Melanie Faisst (Niemcy)

72.5
11

Caroline Espiau (Francja)

72.0
12

Katie Willis (Kanada)

71.5
13

Simona Senoner (Włochy)

71.0
14

Manja Pograjc (Słowenia)

68.5
15

Elena Runggaldier (Włochy)

68.0
16

Eva Logar (Słowenia)

67.5
17

Julia Kykkaenen (Finlandia)

66.5

Vladena Pustkova (Czechy)

66.5
19

Silje Sprakehaug (Norwegia)

66.0
20

Katja Pozun (Słowenia)

65.5

Carina Vogt (Niemcy)

65.5

Atsuko Tanaka (Kanada)

65.5
23

Karin Friberg (USA)

65.0

Yuuki Itoh (Japonia)

65.0
25

Ayuka Takeda (Japonia)

64.5

Zoya Lynch (Kanada)

64.5
27

Salome Fuchs (Szwajcaria)

64.0
28

Barbara Stuffer (Włochy)

62.5
29

Lara Thomae (Holandia)

62.0
30

Wendy Vuik (Holandia)

61.5
31

Gyda Enger (Norwegia)

61.0

Coline Mattel (Francja)

61.0
33

Sarah Hendrickson (USA)

60.5

Brenna Ellis (USA)

60.5
35

Maren Lundby (Norwegia)

60.0

Live Frisak (Norwegia)

60.0
37

Lucie Mikova (Czechy)

59.5
38

Michaela Dolezalova (Czechy)

56.5
39

Joanna Gawron (Polska)

44.0
40

Coralie Taillard (Francja)

DNS

Jacqueline Seifriedsberger (Austria)

DNS


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Lisa Demetz (Włochy)

80.5
2

Melanie Faisst (Niemcy)

79.0
3

Maja Vtic (Słowenia)

78.5

Nata De Leeuw (Kanada)

78.5
5

Juliane Seyfahrt (Niemcy)

77.5
6

Simona Senoner (Włochy)

76.5
7

Katja Pozun (Słowenia)

76.0

Eva Logar (Słowenia)

76.0

Anna Häfele (Niemcy)

76.0
10

Bigna Windmueller (Szwajcaria)

75.5
11

Manja Pograjc (Słowenia)

74.0

Evelyn Insam (Włochy)

74.0
13

Atsuko Tanaka (Kanada)

72.5
14

Yuuki Itoh (Japonia)

72.0
15

Sarah Hendrickson (USA)

71.5

Salome Fuchs (Szwajcaria)

71.5
17

Silje Sprakehaug (Norwegia)

70.5
18

Lisa Rexhäuser (Niemcy)

69.5
19

Gyda Enger (Norwegia)

69.0
20

Elena Runggaldier (Włochy)

68.5
21

Katie Willis (Kanada)

68.0
22

Caroline Espiau (Francja)

67.5
23

Avery Ardovino (USA)

67.0

Lara Thomae (Holandia)

67.0

Carina Vogt (Niemcy)

67.0

Julia Kykkaenen (Finlandia)

67.0
27

Karin Friberg (USA)

65.5

Wendy Vuik (Holandia)

65.5
29

Vladena Pustkova (Czechy)

64.0

Zoya Lynch (Kanada)

64.0
31

Ayuka Takeda (Japonia)

63.0
32

Michaela Dolezalova (Czechy)

62.5
33

Live Frisak (Norwegia)

60.0
34

Lucie Mikova (Czechy)

59.0
35

Barbara Stuffer (Włochy)

58.5
36

Maren Lundby (Norwegia)

57.5
37

Brenna Ellis (USA)

56.5
38

Coline Mattel (Francja)

50.5
39

Joanna Gawron (Polska)

46.5
40

Coralie Taillard (Francja)

DNS

Jacqueline Seifriedsberger (Austria)

DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
sasso
jaka ładna
(28.02.2008, 14:01)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J: Seyfahrt i Demetz wygrywaj± treningi
M¦J: Seyfahrt i Demetz wygrywaj± treningi

M¦J: Seyfahrt i Demetz wygrywaj± treningi

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich