Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Manuel Fettner wygrał drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Ramsau. Reprezentant gospodarzy uzyskał 96,5 i 96 metrów i o 3,5 punktu wyprzedził wczorajszego zwycięzcę - Wolfganga Loitzla (95,5 i 96 metrów). Na trzecim stopniu podium stan±ł kolejny Austriak - Bastian Kaltenboeck. Tuż za "pudłem" wyl±dował Henning Stensrud. Kolejne miejsca należały do Lukasa Hlavy, Stefana Thurnbichlera i Thomasa Lobbena. W dziesi±tce zmie¶cili się także Jakub Janda i młodszy brat zwycięzcy - Nikolas Fettner.

Dobre, 11 miejsce, zaj±ł Marcin Bachleda, który oddał dwa równe skoki na 91,5 metra. W zawodach punktował także Rafał ¦liż, zajmuj±c jednak dopiero 27 miejsce. Niestety do finałowej serii nie weszli Robert Mateja (35 miejsce) i Tomisła Tajner, który zaj±ł 49 miejsce w¶ród 53 sklasyfikowanych zawodników.

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Manuel Fettner (Austria)

96.5
96.0
257.5
2

Wolfgang Loitzl (Austria)

95.5
96.0
254.0
3

Bastian Kaltenböck (Austria)

94.5
95.5
250.0
4

Henning Stensrud (Norwegia)

95.5
92.0
244.5
5

Lukas Hlava (Czechy)

93.0
92.0
240.5
6

Stefan Thurnbichler (Austria)

91.0
92.5
237.0
7

Thomas Lobben (Norwegia)

91.5
93.0
236.5
8

Jakub Janda (Czechy)

92.0
90.5
235.5

Nikolas Fettner (Austria)

93.0
90.5
235.5
10

Daniel Lackner (Austria)

91.0
91.5
234.0
11

Marcin Bachleda (Polska)

91.5
91.5
233.5
12

Sigurd Pettersen (Norwegia)

90.5
91.5
233.0
13

Martin Höllwarth (Austria)

90.5
92.0
231.5
14

Manuel Poppinger (Austria)

90.5
92.0
231.0

Jure Bogataj (Słowenia)

91.5
91.5
231.0
16

Lars Bystoel (Norwegia)

90.0
92.0
230.5
17

Markus Eggenhofer (Austria)

89.5
91.5
230.0
18

Andreas Strolz (Austria)

89.0
91.0
227.5
19

Felix Schoft (Niemcy)

90.0
89.0
225.0
20

Martin Cikl (Czechy)

89.0
90.0
224.0
21

Thomas Thurnbichler (Austria)

90.5
88.0
223.5
22

Stefan Kaiser (Austria)

88.5
89.5
222.0

Ole Ingvaldsen (Norwegia)

89.5
89.0
222.0

Andreas Wank (Niemcy)

90.0
88.0
222.0
25

Primoz Zupan (Słowenia)

87.5
89.5
219.0
26

Mitja Meznar (Słowenia)

89.0
87.5
218.0
27

Rafał ¦liż (Polska)

87.5
89.0
217.5
28

Ondrej Vaculik (Czechy)

88.0
88.0
214.5
29

Rok Urbanc (Słowenia)

88.0
87.0
212.5
30

Severin Freund (Niemcy)

88.0
86.5
211.5
         
31

Primoz Pikl (Słowenia)

86.5
105.0

Rok Mandl (Słowenia)

86.5
105.0

Balthasar Schneider (Austria)

86.5
105.0
34

Cestmir Kozisek (Czechy)

86.5
104.0
35

Robert Mateja (Polska)

85.5
102.5
36

Nejc Frank (Słowenia)

85.0
101.5
37

Jan Mazoch (Czechy)

85.0
101.0
38

Pascal Bodmer (Niemcy)

84.5
100.0
39

Vladimir Zogravski (Bułgaria)

84.0
99.0

David Unterberger (Austria)

84.0
99.0
41

Nicholas Alexander (USA)

84.0
98.5
42

Anze Damjan (Słowenia)

83.0
96.5
43

Terje Hilde (Norwegia)

83.0
96.0
44

Christoph Haenel (Niemcy)

81.0
93.0
45

Marco Beltrame (Włochy)

81.0
91.5
46

David Fallmann (Austria)

80.0
90.0
47

Petar Fartunov (Bułgaria)

80.0
89.5
48

Jiri Mazoch (Czechy)

79.0
86.0
49

Tomisław Tajner (Polska)

77.0
83.0
50

Evgeni Levkin (Kazachstan)

75.5
78.0
51

Thomas de Wit (Holandia)

72.0
72.0
52

Alexey Pchelintsev (Kazachstan)

70.0
63.0
53

Denes Pungor (Węgry)

65.0
54.0
54

Anatoliy Karpenko (Kazachstan)

DSQ
DSQ

Daniel Katzian (Austria)

DSQ
DSQ

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków klasyczny
@Maniolo
Co ma piernik do wiatraka, sk±d wiesz że byłby złym trenerem? Bo ja nie mam zielonego pojęcia. Nawet jego kuzyn Wojtek nieĽle sobie radzi jako trener.
(25.02.2008, 22:13)
Maniolo
I tak nieporozumieniem jest T.Tajnerek.Po co on wogóle kontynuuje karierę?
To nie to,że jestem wobec niego zło¶liwy,ale jego wyniki dowodz±,że z każdym sezonem jest coraz słabszy.Nic więcej już jako zawodnik nie osi±gnie.Może więc,sprawdziłby się w polskich skokach w innym charakterze,np.jako serwisman,raczej nie jako trener dzieciaków,bo sam niewiele więcej potrafi.Z reszt± jego kolega Pochwała także.
(25.02.2008, 18:20)
mamut
Do Skandynawii i do Planicy zabierać 5 skoczków a Kruczka po prostu zostawić w domu, bo nie wiafdomo po co on jeĽdzi na zawody. Lepistoe macha chor±giewk±, Klimowski robi imitacje a Kruczek sie obcyngala. Lepisj zabierać zapasowego zawodnika niz zapasowego trenera!
Skoczkowie Małysz, Stoch, Żyła, Hula i Rutkowski Ł. Łukasza szczególnie na mamuta trzeba zabrać, jego brat miał talent do latania a Łukasz już ma 20 lat i nikt nie potrafił do teraz sprawdzić czy nadaje sie na loty czy nie. Do kiedy bed± go traktowac jak dziecko? Przeciez jest tylko orok młodszy od Żyły i Stocha!
(25.02.2008, 15:58)
Hitson
Rutkowski, Kot czy Miętus powinni skakać w PK. Na P¦ do Skandynawii powinien jechać tylko Adam Małysz. A Stoch powinien potrenować i potem pojechać na loty do Planicy.
(25.02.2008, 14:57)
beznikowiec
Dzieci jada do Lahti, to jak maja w PK skakać?
(25.02.2008, 13:54)
Klimkofan
Do skandyndynawii tylko Małysz ew. + Bachleda ,reszta tj Stoch, Żyła, Hula,¦liż ew.Mareja aby sie odbudować i walczyć o duze pkty niech skacz± w PK!
Juniorzy którzy nie wystartuj± w M¦J tj T.Byrt,G.Miętus, K.Murańka i K.Kowal powinni też startować w PK albo w FC.
(25.02.2008, 12:48)
fan skoków
@NIELOTY DO pk NA STAŁE
Na stronach takich jak ONET czy WP jest miejsce dla ciebie, tam komentuj± ludzie na twoim poziomie.
(25.02.2008, 11:35)
MzZ
witam wszystkich piszę tu pierwszy raz... Nie wiem jak to jest,że w PK tacy skoczkowie ja R. ¦liż, S. Hula, czy M. Bachleda potrafi± wskoczyć nawet do pierwszej dziesi±tki, a w P¦ maja problem z kwalifikacj± do konkursu... Wydaje mi sie że na P¦ do Skandynawii powinni polecioeć A. Małysz, M. Kot, Ł. Rutkowski i k. Miętus..., ewe. Stoch, choć my¶le że powinien on odpocz±ć i spokojnie poskakac w treningach niż meczyć sie z awaqnsem do 50 - tki. Pozdrawiam...
(24.02.2008, 17:05)
Groch
Bachleda powinien skakać PK bo dobrze mu tan idzie. Zgadzam się z tym , że Rutkowski powinien skakać w P¦
(24.02.2008, 15:15)
maja88
A jednak dzisiaj Loitzl drugi.
Zgadzam się, że Rutkowskiego powinni wysłać na P¦.
(24.02.2008, 12:14)
obserwator
Jedynie racje to masz z Rutkowskim zeby jemu dac szanse w PS, ale w strone Bachledy to poprostu napisales zeby mu dowalic i tyle.Tak jak Mateja byl kiedys kozlem ofiarnym malolatow i wyzywany od nielotow to teraz Bachleda ktory jest jednym z lepszych Polakow na PK.I Zamierzam go tylko bronic przed atakami trolli zanim ktos mnie nazwie fanem tego skoczka.
(24.02.2008, 11:53)
obserwator
A ktos tu pisze na temat Bachledy i jego wystepow w PS?? Zalosne poprostu.. nie dosc okazal ze sie najlepszym z Polakow i jakis pseudokibic i za to musial mu dowalic.Dosyc takich zalosnych komentarzy jak ponizej!
(24.02.2008, 11:43)
NIELOTY DO pk NA STAŁE
Bachleda do P¦? A po co? On ci±gle ma problem z zakwalifikowaniem sie do konkursu. Wchodzi tylko jak odwołuj± kwalifikacje lub 2 razy gdy mu podwiało!
Dosyć wożenia tego nielota. Czas na Rutkowskiego i Miętusa!
(24.02.2008, 11:01)
Anatoliy
Nasz król skoczni znowu wyprzedził tych samych czterech zawodników widać ma na nich patent.
(24.02.2008, 10:56)
Marcin
Szkoda Roberta, ale każdy ma słabszy dzień . Ufam, że pojedzie na skandynawskie turneee bo tych młodych to wstyd brać. A swoj± drog± ciekawe jak poradzi sobie w drugiej serii diabełek