Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Znamy już większo¶ć składów na M¦ juniorów, które niebawem rozpoczn± się w Zakopanem. W¶ród 6-tki powołanych Polaków trenerzy w najbliższych dniach wyłoni± czwórkę, która dostanie szansę występów na skoczni w Zakopanem. Prawdopodobnie będ± to Łukasz Rutkowski, Maciej Kot, Dawid Kowal i Krzysztof Miętus, którzy najlepiej spisywali się na zawodach na Skalite.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Nie znamy jeszcze składu faworytów - Austriaków. Można jednak przypuszczać, że będ± nimi m.in. Mario Innauer, Nikolas Fettner czy Thomas Thurnbichler.

Pewny jest natomiast udział Norwegów: Eirika Kjelstrupa, Kennetha Gangnesa, Kim Rene Elverum Sorsella, Atle Pedersena Ronsena i Andreasa Stjernena.

Niemcy wyst±pi± w składzie: Felix Schoft, Severin Freund, Andreas Wank, Christoph Haenel i Pascal Bodmer.

Japonia: Kenshiro Ito, Shohei Tochimoto, Kento Sakuyama, Shohtaroh Hosoda, Shuuta Hirabayashi.

Szwajcaria: Gregor Deschwanden, Pascal Egloff, Remi Francais, Adrian Schuler.

Finlandia: Mika Kauhanen, Ville Larinto, Olli Muotka, Sami Niemi, Anssi Ylipulli.

Czechy: Jiri Mazoch, Cestmir Kozisek, Matrin Plhal, Lukas Kuban.

USA: Nicholas Alexander, Buck Bailey, Nicholas Fairall, Anders Johnson, Christopher Lamb.

Włochy: Andrea Morassi, Simone Morassi, Michele Liva, Alessio de Crignis, Roberto Dellasega.

Francja: Benjamin Bourqui, Julien Dorme, Nicolas Mayer, Alexandre Mabboux.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
krzysiu
drużynowo:
1.norwegia
2.austria
3.czechy
4.rosja
5.finlandia
---
7.polska
(27.02.2008, 09:35)
krzysiu
1.karelin
2.rutkowski
3.innauer
---
12.k ot
24.kowal
28.k.mię tus
---
33.g.miętus
(27.02.2008, 09:30)
piotr
nie mówcie że wygra Tochimoto bo jedzie Karelin , i to on powinien wygrać. Jak nie wygra Karelin, to wygra morrassi [andrea ] albo tchumbichler
(25.02.2008, 20:17)
piotr
do chmiel
ni startuje szliri
(25.02.2008, 20:11)
czmiel
A Schliri startuje ?
(24.02.2008, 10:40)
kubond
my¶le że polska może zaj±c dobre miejsce... mistrzem zostanie Karelin,Tochimoto,Thurnbichler lub Sorsell :)
(23.02.2008, 22:17)
KIBIC
moje typy :
1. KARELIN
2. TOCHIMOTO
3. INNAUER
4. SORSEL
5. SCHOFT
6. M.KOT
.................20. RUTKOWSKI
29. MIĘTUS
40. KOWAL

drużynowo :

1. AUSTRIA
2. NORWEGIA
3. NIEMCY
4. POLSKA
5. FINLANDIA
6. ROSJA
7. CZECHY
8. JAPONIA
9. SZWAJCARIA
10. USA
11. FRANCJA
12. WŁOCHY
(23.02.2008, 13:10)
Hitson
1.Karelin 2. Tochimoto 3. Thurnbichler 4. Innauer 5. Elverum 6. Muotka 7. Freund 8. Fettner 9.Johnson 10. Niemi
(23.02.2008, 10:22)
mlodyjot
Simone to jaki¶ brat/kuzyn Andrea'a ? ;>
(22.02.2008, 23:43)
Labrador
Mój typ:
1.Karelin
2.Toc himoto
3.Rutkowski
< br>Drużynowe:
1.Austria
2.Norwegia
3.Polska
(22.02.2008, 20:25)
Jasiek96
Wydaje mi się, że Kot ma tu duże szansę na pierwsz± 5-kę albo podium. Wła¶nie, co z Ukrain± i Chinami? Węgrami? Rumuni±? Turcj±?...
(22.02.2008, 20:18)
lol
W Ramsau powinien startowac Muranka i walczyc o limity na PK. Przeciez to skocznia akurat dla dzieci.
(22.02.2008, 18:47)
czudec
winiki druzynówce mój typ
1.austria
2.pols ka
3.niemcy
(22.02.2008, 18:34)
czudec
1.rutkowski
2.karelin
3fettner
4.wank
5. kot
6.morassi
(22.02.2008, 18:32)
Henio
@Stawy
CZy skład na Ramsaau już znanay?
Hulw ,Żyła i Bachleda cyba w sobotę ¶miało mog± skakać w Pk a w niedzielę też jeden z tej trójki -Stefanek) chyba też?
(22.02.2008, 14:42)
kLIMKOFAN
WYNIKI m¶j:
!.GREGOR I,
2.KARELIN,
3,TOCH IMOTO.
(22.02.2008, 10:52)
Kamilinho
Polacy wygraj± w składzie KOT,RUTKOWSKI,MIĘTUS i KLEMENS MURAŃKA
(22.02.2008, 10:49)
Flawia
Niemcy mocniejsi od Norwegów? Ci sami Norwegowie ostatnio w coc'u pobili ich o głowę ;)
Szwedów nie będzie?
(22.02.2008, 10:28)
Hitson
Wydawało mi się że Tochimoto jest na lotach w Oberstdorfie bo daleko skoczył w kwalifikacjach. S±dze że to jest zdecydowany faworyt tych M¦ Juniorów. Niemcy maj± do¶ć mocny skład, mocniejszy od Norwegów. Austria wygra drużynowo.
(22.02.2008, 09:48)
Radek
Wygra Tochimoto albo jaki¶ Austriak
(22.02.2008, 09:34)
Gumiak
Uważam, że wygra Tochimoto.
(22.02.2008, 08:01)
brygada rr
A wyst±pi± Chorwaci? albo Ukraińcy? Może pojawi się ekipa z Chin? Co¶ ostatnio ich nie widać.
(21.02.2008, 23:23)
Słowacja
Tomas Zmoray, Matus Mistrik, Denis Sindler, Mojmir Nosal i Robert Kartik (ale ten chyba w kombinacji norweskiej)
(21.02.2008, 23:18)