Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k

12 ekip stanie na starcie jutrzejszego konkursu drużynowego Pucharu ¦wiata w Willingen. Oprócz faworytów t.j. Austria, Norwegia czy Finlandia, wyst±pi ekipa gospodarzy, a także Szwajcarzy, Słoweńcy, Rosjanie, Japończycy, Czesi, Francuzi, Kazachowie i oczywi¶cie Polacy w składzie: Małysz, Kot, Hula i Stoch. Ten ostatni na pewno da z siebie wszystko, gdyż nie udało mu się przebrn±ć przez sito kwalifikacyjne do niedzielnych zawodów indywidualnych.

Murowani faworyci - Austriacy - wyst±pi± w najmocniejszym składzie. Lidera P¦ Morgensterna uzupełniać będ± Schlierenzauer, Kofler i Koch. Szyki popsuć im mog± chyba jedynie Norwegowie, którzy wyst±pi± w składzie: Jacobsen, Hilde, Bardal i Romoeren. O podium postaraj± się powalczyć gospodarze. Peter Rohwein na konkurs teamów powołał Uhrmanna, Schmitta, Neumayera i Spaetha.

Lista startowa

zawodnik

1

Asan Tahtahunov (Kazachstan)

2

Emmanuel Chedal (Francja)

3

Antonin Hajek (Czechy)

4

Daiki Ito (Japonia)

5

Kamil Stoch (Polska)

6

Pavel Karelin (Rosja)

7

Jure Sinkovec (Słowenia)

8

Michael Neumayer (Niemcy)

9

Antoine Guignard (Szwajcaria)

10

Janne Happonen (Finlandia)

11

Björn Einar Romören (Norwegia)

12

Andreas Kofler (Austria)

   
13

Alexey Korolev (Kazachstan)

14

Pierre Emanuel Robe (Francja)

15

Borek Sedlak (Czechy)

16

Noriaki Kasai (Japonia)

17

Maciej Kot (Polska)

18

Ilja Rosliakov (Rosja)

19

Robert Kranjec (Słowenia)

20

Georg Späth (Niemcy)

21

Guido Landert (Szwajcaria)

22

Harri Olli (Finlandia)

23

Anders Bardal (Norwegia)

24

Martin Koch (Austria)

   
25

Radik Zhaparov (Kazachstan)

26

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

27

Jan Matura (Czechy)

28

Taku Takeuchi (Japonia)

29

Stefan Hula (Polska)

30

Denis Kornilov (Rosja)

31

Primoz Peterka (Słowenia)

32

Michael Uhrmann (Niemcy)

33

Simon Ammann (Szwajcaria)

34

Matti Hautamäki (Finlandia)

35

Tom Hilde (Norwegia)

36

Gregor Schlierenzauer (Austria)

   
37

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

38

David Lazzaroni (Francja)

39

Roman Koudelka (Czechy)

40

Shohei Tochimoto (Japonia)

41

Adam Małysz (Polska)

42

Dimitry Vassiliev (Rosja)

43

Jernej Damjan (Słowenia)

44

Martin Schmitt (Niemcy)

45

Andreas Küttel (Szwajcaria)

46

Janne Ahonen (Finlandia)

47

Anders Jacobsen (Norwegia)

48

Thomas Morgenstern (Austria)

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
patryk
wygrali norwegowie
(16.02.2008, 18:42)
polak2008
chorwacja hahahaha oj myszka myszka ;-)
(16.02.2008, 15:24)
patryk
nie ma chorwatów myszka55.sabcia
(16.02.2008, 15:12)
Krzys
Musz± byc comnajniej na 8.miejscu!!!(mówię o Polakach)
(16.02.2008, 15:12)
myszka55.sabcia
@ LOL
chyba raczej mialo byc 1.Niemcy 2 Polska 3 chorwacja a 4 Austria :P sie ci cusik pomylilo:P

a tak na serio to stawiam 7-8 miejsce...
(16.02.2008, 15:07)
lion
japończyków raczej nie pokonaj±
(16.02.2008, 15:03)
polak2008
Kazachstan wygra,2 Polska,3 Francja ;-)
(16.02.2008, 15:02)
lion
Polacy poza 8-k± dzisiaj niestety
(16.02.2008, 15:01)
kobrze
Czy po raz 2 Norwegia wygra konkurs drużynowy? Po raz pierwszy w Kusamo wła¶nie oni wygrali. Czy kto¶ przekroczy granice 150 metrów, moze ponad 152 metry skoczy...? Jak sie zaprezentuj± Polacy? od 15 seria próbna i konkurs drużynowy. :)
(16.02.2008, 15:00)
Martyna
My¶lę że w dzisiejszym konkursie mog± zamieszać Rosjanie, maj± nieĽle ustabilizowan± drużynę: zawsze mocne i stabilny Vassiliev, nieprzewidywany Korniłov (może skoczyć 145 m ale równie dobrze 115 m...), pełni zapału Karelin i Rossiljakov, którzy również mog± zaskoczyć dalekimi odległosciami w konkursie. Zreszt± wystarczy spojrzeć na wyniki wczorajszych kwalfikacji
(16.02.2008, 13:50)
smolar
Drużynówke wygra Norwegia. Silnie obsadzony skład:Romoren,Bardal,Hilde i Jacobsen,który ostatnio jest w wysokiej formie. Austriacy Kofler bez formy, Koch nie radzi sobie presj± ale jest w formie,Schlieri nieregularny,a Morgi zmęczony.Liczyć będzie sie też Finlandia:Happonen jest w wysokiej formie,Olli tak samo, Hautameaki nie wiadmo, a Ahonen jest w tejchwili liderem finów
(16.02.2008, 13:20)
patryk
ja my¶le że wygraj± rosianie jestem za nimi
(16.02.2008, 13:11)
Żaneta
No, jednak chyba na 10-tym miejscu będ±.....
(16.02.2008, 12:15)
Żaneta
@fan skoków
Oj, nie przeszadzam, tylko się pytam.
(16.02.2008, 12:14)
michal_93
No można spodziewaćsię niespodzianki po francuzach, w tym sezonie s± w formie, mog± być nawet przed Polakami. Niemcy też maj± dobrych zawodników, ale jak z form±? Polacy będ±raczej w 8
(16.02.2008, 12:12)
Gumiak
Bez przesady. Japończyków jeszcze pokonaj±.
(16.02.2008, 11:58)
Hitson
Mocny skład maj± Finowie, Niemcy, Rosjanie i Japończycy. Polacy też skacz± w najmocniejszym składzie. My¶lę że dzi¶ wygra Austria, przed Finlandi±, Norwegi± i Niemcami. Niespodziankę mog± sprawić Słoweńcy. Rosjanie będ± daleko. Dla Polaków rezerwuję 10 miejsce jednak.
(16.02.2008, 11:48)
bober
skoki będ± o 16:30
(16.02.2008, 11:01)
LOL
o 16.30 skoki a ja mysle ze wygraja Niemcy albo Francja
Podsium nats; 1. niemcy 2. Austria 3. szwajcaria 4. polska.....
(16.02.2008, 10:55)
Gumiak
A tak na serio to wygra Norwegia
(16.02.2008, 10:40)
lilcia
Bedzie walka pomiędzy Austri± i Norwegi±! ;)
(16.02.2008, 10:37)
jonas
e a o ktorej beda skoki ? :
(16.02.2008, 10:18)
adesław
o to moje podium:
1.Austria
2. Norwegia
3.Finlandia
---------------
6,7 miejsce ma Polska
(16.02.2008, 08:35)
uskotko
ja trzymam kciuki szczególnie za Francuzów :) ale generalnie będę ogl±dać z wielkim zainteresowaniem. O ile oczywi¶cie Austriacy znów nie odlęc± na nie wiadomo jak± odległo¶ć i reszta będzie tylko ich tyły ogl±dać ;/
(16.02.2008, 08:22)
Gumiak
Wygra Kazachstan bo maj± niepokonanego Karpienke!!!
(16.02.2008, 07:49)
fan skoków
@Żaneta
Nie przesadzaj.
(16.02.2008, 07:45)
Żaneta
Heh:) Którzy Polacy będ±...11,12?....:))
(16.02.2008, 07:28)
TOTTI
A ja Norwegow.
Typuje takie podium:
1.Norwegia
2 .Austria/Finlandia
3.Finl andia/Austria
(16.02.2008, 06:52)
fan skoków
Tak sobie pomy¶lałem: Austriacy będ± mieć mały problem na loty: Loitzl i Kofler nie lubi± lotów, Schlierenzauer debiutant. Wła¶ciwie peniakami s± jedynie: Koch i Morgenstern. A w drużynówce stawiam na Finów.
(16.02.2008, 00:00)