Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Jedna z prób generalnych przed Mistrzostwami ¦wiata w narciarstwie klasycznym, które odbęd± się za rok w Libercu, zakończyła się skandalem. Złodzieje spl±drowali pokoje hotelowe przedstawicieli Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) oraz dziennikarzy telewizji ARD. Z pięciu pokoi zniknęły pieni±dze, pięć notebooków oraz aparat fotograficzny.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Miejmy nadzieję, że takie zdarzenia już nie będ± miały miejsca. Przypomnijmy, iż to nie pierwszy tego typu przypadek w tym sezonie w Czechach. Podczas zawodów w Harrachovie fin¶cy trenerzy także stracili cenne rzeczy m. in. notebooki (wraz z zapisanymi na nich ważnymi danymi) czy portfele z pieniędzmi.

Te wydarzenia stawiaj± w niekorzystnym ¶wietle Czechów jako organizatorów przyszłorocznych M¦. Szansę na pewn± rehabilitację (poprzez wzmocnienie ochrony w hotelach) będ± mieli już za tydzień, ponieważ w Libercu wtedy będ± odbywać się zawody Pucharu ¦wiata w kombinacji norweskiej i biegach narciarskich.

W kontek¶cie planowanych na 2013 rok M¦ w Zakopanem dodajmy, że pod Giewontem do podobnej sytuacji raczej by nie doszło - należ±cy do Centralnego O¶rodka Sportu hotel "Zakopane" w którym mieszkaj± sportowcy podczas zawodów, jest wtedy zamknięty dla innych go¶ci; nie s± do niego wpuszczani nawet akredytowani przez organizatora dziennikarze...
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
uskotko
oczywi¶cie, a kto mówi, że nie??
(14.02.2008, 19:36)
borsuk
@panienki?
otworzenie drzwi kluczem dorobionym bez zgody wła¶ciciela też jest włamaniem, przynajmniej w Polsce.
(13.02.2008, 14:54)
Andrzej Mysiak
Kilka lat temu w Zakopanem ukradziono też (o ile dobrze pamiętam to spod skoczni) narty fińskich kombinatorów...
(12.02.2008, 19:38)
uskotko
konkretnie w 1999. Jak można policzyć, niemal 10 lat temu. Wtedy skoczkowie mieszkali w różnych hotelach i rzeczywi¶cie zostali okradzeni przez panienki lekkich obyczajów - wg moich Ľródeł Schwarzenberger i Loitzl.
(12.02.2008, 19:30)
necik
He, może warto w Czechach zrobić mistrzostwa w kradzieży zamiast zapraszać tam skoczków ;)
(12.02.2008, 11:22)
borsuk
Szpilka w poduszeczke miło¶ci własnej - drogi redaktorze, w Zakopanem też miała miejsce kradzież hotelowa w trakcie zawodów P¦ - okradziono wówczas ekipę austriack±, a najbardziej poszkodawanym był Stefan Horngacher - wtedy jeszcze aktywny zawodnik. Było to wprawdzie kilka ładnych lat temu, ale było.
(12.02.2008, 09:01)
adziugniezno
ja nie wiem oni maja organizowac mistrzostwa chyba cos im sie pomyliłó lepiej zrobic w Zakopanem
(11.02.2008, 18:30)
panienki?
To raczej ich okradły jakie¶ panienki, z którymi balowali w nocy. Podrobiły klucze i bez wlamania okradły na drugi dzień.
(10.02.2008, 18:46)
adagio28
Wiecie, to już naprawdę nie jest ¶mieszne... =| Co za idioci - 2 razy okradać u siebie. =/ Zreszt± - w ogole kogo¶ okradać =/
(10.02.2008, 18:16)
krwisty
Widocznie to ta sama szajka co wczesniej okradła Finów.Może komus zależy na tym by w Czechach nie odbywały sie zawody takiej rangi?
(10.02.2008, 17:58)
Daga
eeee.... COS jest zamknięty tylko wtedy jak ada¶ w nim jest ;/
jako¶ byłam na LGP w niedziele w COSie i siedziałam z finami w kawiarni LOL