Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Felix Schoft (Niemcy) |
105.0 |
2 |
Mario Innauer (Austria) |
102.5 |
3 |
Nikolas Fettner (Austria) |
102.0 |
4 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
101.5 |
5 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
101.0 |
6 |
Andreas Wank (Niemcy) |
99.5 |
7 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
99.0 |
|
Primoz Pikl (Słowenia) |
99.0 |
9 |
Lars Bystoel (Norwegia) |
98.5 |
10 |
Balthasar Schneider (Austria) |
97.5 |
|
Jure Sinkovec (Słowenia) |
97.5 |
|
Christopher Lamb (USA) |
97.5 |
|
Carl Nordin (Szwecja) |
97.5 |
14 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
97.0 |
|
Isak Grimholm (Szwecja) |
97.0 |
16 |
Roman Trofimov (Rosja) |
96.5 |
17 |
Stefan Kaiser (Austria) |
95.0 |
|
Anssi Ylipulli (Finlandia) |
95.0 |
|
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
95.0 |
|
Joonas Ikonen (Finlandia) |
95.0 |
21 |
Roland Mueller (Austria) |
94.5 |
22 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
93.5 |
|
Primoz Roglic (Słowenia) |
93.5 |
|
Vegard Sklett (Norwegia) |
93.5 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
93.5 |
26 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
93.0 |
27 |
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
92.5 |
|
Guido Landert (Szwajcaria) |
92.5 |
29 |
Daniel Lackner (Austria) |
92.0 |
|
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
92.0 |
31 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
91.5 |
|
Łukasz Rutkowski (Polska) |
91.5 |
33 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
91.0 |
34 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
90.5 |
|
Christoph Haenel (Niemcy) |
90.5 |
|
Jernej Kosnjek (Słowenia) |
90.5 |
|
Dawid Kowal (Polska) |
90.5 |
|
Nicolas Mayer (Francja) |
90.5 |
|
Jakub Kot (Polska) |
90.5 |
40 |
Rok Mandl (Słowenia) |
90.0 |
41 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
88.5 |
|
Nicholas Alexander (USA) |
88.5 |
43 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
88.0 |
|
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
88.0 |
45 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
87.5 |
|
Anton Kalinitchenko (Rosja) |
87.5 |
47 |
Ville Larinto (Finlandia) |
87.0 |
|
Sebastian Cala (Szwajcaria) |
87.0 |
|
Alexey Pchelintsev (Kazachstan) |
87.0 |
50 |
Buck Bailey (USA) |
86.5 |
51 |
Nicholas Fairall (USA) |
86.0 |
52 |
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
85.5 |
53 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
85.0 |
54 |
Andrei Balazs (Rumunia) |
84.0 |
55 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
82.5 |
56 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
81.5 |
57 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
81.0 |
58 |
Mihai Damian (Rumunia) |
79.5 |
59 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
78.5 |
60 |
Benjamin Bourqui (Francja) |
77.0 |
61 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
74.0 |
62 |
Alexandru Tudor (Rumunia) |
73.5 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |