Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Thomas Morgenstern poleciał najdalej w serii próbnej w Libercu. Austriak uzyskał 129,5 metra. Tuż za nim znaleĽli się Janne Ahonen (128,5 m) i Andreas Kuettel (127,5 m). W czołówce byli także Gregor Schlierenzauer (125,5 m), Martin Koch (123 m) i Simon Ammann (122 m). Adam Małysz zaj±ł 8 lokatę z wynikiem 121,5 metra.

Stefan Hula po skoku na 116,5 metra uzyskał 17 miejsce, a Maciej Kot był 36-ty (109 metrów). W treningu nie wzięli udziału podopieczni Kojonkoskiego, a także dwóch Finów - Harri Olli i Janne Happonen.

Za chwilę rozpocznie się konkurs. Zapraszamy do naszej relacji live na www.live.skokinarciarskie.pl »

Wyniki treningu

zawodnik

odl.
1

Thomas Morgenstern (Austria)

129.5
2

Janne Ahonen (Finlandia)

128.5
3

Andreas Küttel (Szwajcaria)

127.5
4

Gregor Schlierenzauer (Austria)

125.5
5

Martin Koch (Austria)

123.0
6

Simon Ammann (Szwajcaria)

122.0

Andreas Kofler (Austria)

122.0
8

Adam Małysz (Polska)

121.5
9

Wolfgang Loitzl (Austria)

120.5
10

Tobias Bogner (Niemcy)

120.0
11

Robert Kranjec (Słowenia)

119.5
12

Sebastian Colloredo (Włochy)

119.0
13

Jan Matura (Czechy)

118.5
14

David Lazzaroni (Francja)

118.0
15

Taku Takeuchi (Japonia)

117.0

Borek Sedlak (Czechy)

117.0
17

Stefan Hula (Polska)

116.5
18

Roman Koudelka (Czechy)

116.0

Emmanuel Chedal (Francja)

116.0
20

Georg Späth (Niemcy)

115.5

Antonin Hajek (Czechy)

115.5

Ilja Rosliakov (Rosja)

115.5

Lukas Hlava (Czechy)

115.5
24

Jernej Damjan (Słowenia)

115.0
25

Matti Hautamäki (Finlandia)

114.5

Andreas Aren (Szwecja)

114.5

Ondrej Vaculik (Czechy)

114.5
28

Primoz Peterka (Słowenia)

113.5

Jiri Mazoch (Czechy)

113.5
30

Shohei Tochimoto (Japonia)

112.5
31

Noriaki Kasai (Japonia)

111.5

Martin Cikl (Czechy)

111.5
33

Jure Bogataj (Słowenia)

110.0
34

Manuel Fettner (Austria)

109.5

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

109.5
36

Volodymyr Boschuk (Ukraina)

109.0

Maciej Kot (Polska)

109.0

Kevin Horlacher (Niemcy)

109.0
39

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

108.5
40

Sami Niemi (Finlandia)

105.0
41

Takanobu Okabe (Japonia)

104.5
42

Oleksander Lasarovich (Ukraina)

101.0
43

Tom Hilde (Norwegia)

DNS

Anders Bardal (Norwegia)

DNS

Anders Jacobsen (Norwegia)

DNS

Björn Einar Romören (Norwegia)

DNS

Janne Happonen (Finlandia)

DNS

Harri Olli (Finlandia)

DNS

Sigurd Pettersen (Norwegia)

DNS

Jon Aaraas (Norwegia)

DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
Lintunia
@Xellos
Taa... może jeszcze powiesz, że Janne sam sobie wmówił t± chorobę, bo nie chciał jechać do Japoni... Otóż, Janne był mocno zirytowany tym, że nie poleci do Sapporo, bo wiedział, że wtedy szanse na KK ma już teoretyczne :P
(08.02.2008, 18:57)
kole¶
Morgi dzis wygrywa, Ahonen pewnie bedzie drugi, trzeci Bardal badz Jacobsen. Malysz maxymalnie 5 choc pewnie skonczy na 9...
(08.02.2008, 16:53)
Mega-aga
no doskonały jest ten młody wilczur jeszcze na dodatek zęby szczerze i musi te swoje skrzydła rozwijać radze mu że by latal z wieżowców tam dalej może sobie latać.Jjest nie dopokonania
(08.02.2008, 16:29)
Xellos
Pozwole sobie wywołać ponownie tych wróż±cych spadek formy Morgiego po Japonii :D Ahonen się wykręcił chorob± bo pewnie liczył na taki spadek a tu nic :D Ja jestem pewien, że Thomas to zawodnik na miare największych i w kolejnych latach wejdzie we wszystkie statystyki wysoko :P
(08.02.2008, 16:14)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦: Morgenstern najdalej w serii próbnej!
P¦: Morgenstern najdalej w serii próbnej!

P¦: Morgenstern najdalej w serii próbnej!

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich