Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Harri Olli (Finlandia) |
136.5 |
142.7 |
2 |
Arthur Pauli (Austria) |
133.0 |
137.9 |
3 |
Martin Koch (Austria) |
131.5 |
136.2 |
4 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
126.0 |
125.3 |
5 |
Janne Happonen (Finlandia) |
126.0 |
124.8 |
6 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
122.5 |
117.5 |
7 |
Kamil Stoch (Polska) |
122.5 |
117.0 |
8 |
Denis Kornilov (Rosja) |
122.5 |
116.5 |
9 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
121.5 |
114.2 |
10 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
120.0 |
113.5 |
11 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
119.5 |
112.1 |
12 |
Pavel Karelin (Rosja) |
119.0 |
110.7 |
13 |
Manuel Fettner (Austria) |
115.5 |
103.4 |
14 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
112.5 |
98.5 |
15 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
111.5 |
95.7 |
16 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
112.0 |
95.6 |
17 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
110.5 |
91.9 |
18 |
Kenshiro Ito (Japonia) |
109.5 |
91.6 |
19 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
109.0 |
90.2 |
20 |
Stefan Hula (Polska) |
109.5 |
90.1 |
21 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
109.0 |
89.7 |
22 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
106.5 |
85.7 |
23 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
106.5 |
85.2 |
24 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
106.0 |
83.3 |
25 |
Shusaku Hosoyama (Japonia) |
104.5 |
80.6 |
26 |
Yuta Watase (Japonia) |
103.0 |
78.9 |
27 |
Akira Higashi (Japonia) |
104.5 |
78.1 |
28 |
Daiki Ito (Japonia) |
103.5 |
77.8 |
29 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
101.5 |
74.7 |
30 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
100.5 |
73.4 |
31 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
100.0 |
72.0 |
32 |
Kazuya Yoshioka (Japonia) |
98.5 |
69.3 |
33 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
98.0 |
68.4 |
34 |
Marcin Bachleda (Polska) |
97.0 |
66.6 |
35 |
Taro Takayanagi (Japonia) |
95.5 |
63.9 |
36 |
Piotr Żyła (Polska) |
96.0 |
63.3 |
37 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
95.0 |
63.0 |
38 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
92.0 |
56.6 |
39 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
92.0 |
55.6 |
40 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
86.5 |
45.2 |
41 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
82.0 |
35.6 |
42 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
115.0 |
|
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
122.0 |
|
|
Andreas Kofler (Austria) |
DNS |
|
|
Anders Jacobsen (Norwegia) |
DNS |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
DNS |
|
|
Anders Bardal (Norwegia) |
DNS |
|
|
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
DNS |
|
|
Wolfgang Loitzl (Austria) |
DNS |
|
|
Tom Hilde (Norwegia) |
DNS |
|
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |