Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Kamil Stoch jest obecnie zdecydowanym numerem "2" w polskiej ekipie. Od pewnego czasu Polak powtarzalnie zdobywa punkty Pucharu ¦wiata. Zdarzały mu się nawet pojedyncze znakomite występy w tym sezonie (choćby lokaty w Val di Fiemme i Harrachovie). Poza tym Kamil ma na swoim koncie zwycięstwo w Letniej Grand Prix w Oberhofie (paĽdziernik 2007). Oznacza to, że prezentuje on wyrównan±, dobr± formę.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jak wiemy Kamil wyst±pi w zawodach Pucharu ¦wiata w Sapporo. Na japońskie konkursy zgłosiło się wielu znanych skoczków, jednak nie wszyscy pojawi± się na skoczni Okurayama podczas najbliższego weekendu. Jest to spora szansa dla Kamila! W końcu prezentuje równ± formę i ma ogromn± szansę na zajęcie bardzo wysokiego miejsca!

Warto przypomnieć jego trzynast± lokatę (duża skocznia) z ubiegłorocznych Mistrzostw ¦wiata, które odbywały się w Sapporo! Oznacza to, że radził sobie tutaj dobrze nawet na takich imprezach, w których obci±żenie psychiczne jest zdecydowanie większe. Czy Kamil w tym roku pokusi się o równie dobre (może nawet lepsze) miejsce? Przekonamy się już podczas najbliższego weekendu.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
Hm, nigdy nie pamiętam żeby Mateja mówił na słaby że to jest dobry skok na słaby nie przesadzajcie.
Taka jest prawda że niektórzy tutaj s± jak Polscy komentatorzy, przyzwyczaili się że dla polskiego skoczka nie licz±c Małysza sukcesem s± punkty, nieważne ile byle żeby był w "30". To jest dopiero żenada, w jakim niektórzy ¶wiecie żyj±? Przecież wiadomo, że jak się zdobywa punkty regularnie i to jeszcze nie raz w drugiej i wiadomo że stać go na pierwsz± to jak można się cieszyć z miejsca w trzeciej "10", bo nie rozumiem.
@ola
To w ogóle po co te zawody skoro i tak wiadomo jakie będ± miejsca bo klasyfikacja tak wskazuje, bezsens.
(31.01.2008, 23:03)
loi
To jest nasza przyszło¶ć i pogódĽcie się z tym. Obojętnie jak się ukształtuje, Adam wieczny nie jest. A następny w kolejce jest wła¶nie Kamil. Te nasze młoodziutkie wilczki zaczn± szarpać za 4-5 lat.Do tego czasu, to Kamil będzie numerem jeden i on zdaje sobie z tego sprawę. My¶lę, że za rok, dwa to będzie ukształtowany zawodnik, nawet na ¶cisłe trzymanie się w 15
(31.01.2008, 22:23)
krwisty
@sabcia dlatego wole te zadziorne i samokrytyczne wypowiedzi Kamila.Przynajmniej jakas nowa konwencje wprowadził w wywiadach w¶ród polskich skoczków.
(31.01.2008, 21:59)
myszka55.sabcia
a co oldboyow to krwisty ma racje... te ich wypowiedzi dopiero mnie wkurzaly....mateja spada na bule, a potem cos w stylu: "to byl dobry skok, jednakze cos tam sie stalo na progu i nie pozwolilo mi to dalej odleciec, ale jestem zadowolony..."...to bylo dopiero zenujace...sama nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac po takich wypowiedziach......eh...
(31.01.2008, 21:25)
myszka55.sabcia
a ja uwazam ze wypowiedzi Kamila swiadcza tylko o klasie zawodnika, a to ze jest niezadowolony nawet z dobrych dla nas skokow swiadczy o tym ze jest ambitny i chce osiagnac cos wiecej niz miejsca w 20... a o tym ze potrafi sie cieszyc z udanych skokow moglismy sie przekonac ostatnio, strasznie fajna byla ta radosc, rece uniesione w gescie triumfu:> szkoda ze anulowano ta serie, ale ten skok i tak dodal mu pewnosci siebie:) i bardzo dobrze bo jest przyszlosciowym zawodnikiem:)
(31.01.2008, 21:22)
prima facie
katarzynka tylko co to znaczy dobrze skakać??? Dla Kamila (dla mnie w sumie tez) dobrze skakać to pewnie być regularnie w pierwszej 10 a od czasu do czasu wskoczyc na podium. Ja mu sie wcale nie dziwie ze denerwuje sie jak zajmuje miejsca 20-30.....
(31.01.2008, 20:55)
krwisty
@katarzynka bo przyzwyczaiła¶ sie przez lata do wypowiedzi naszych oldboyów ktorzy jak nawet tragicznie skoczyli to czesto gadali ze to był dobry skok ,lecz czego¶ zabrakło,lub gadali ze nie wiedza czemu tak skoczyli, ale bedzie lepiej w nastepnym skoku he he Ja tam lubie wypowiedzi Kamila.Ostatnio skok mu wyszedł i byl z niego bardzo zadowolony ,szkoda tylko ze serie anulowano.
(31.01.2008, 20:41)
Xellos
Ja bym nie przesadzał z tymi Norwegami czy Austriakami, Poza tymi z czołowej 10tki reszta prezentuje poziom hu¶tawki, tzn. raz maj± super dzień i zdobęda dużo punktów a w następnym kokursie albo s± pod koniec 30stki albo nawet do drugiej serii nie wchodz±...

innymi słowy, nawet jakby w mistrzostwach startowało ich 10ciu i nawet wiecej niż 4 by wyprzedzała Kamila w generalce nie oznacze, że w tym konkretnym konkursie wszyscy by byli w super formie. Opamiętajcie się, bo chyba ogl±dacie inne skoki niż ja :D To jest hu¶tawka.

Ja tam bym wolał by Kamil jak dotychczas stopnionowo prezentował równ± forme niż miał przebłysk na dwa konkursy wskoczył na 15 miejsce a póĽniej nawet do 30stki nie wchodził :/
(31.01.2008, 20:30)
MackO
2 francuzow i norwega powinien pyknac w generalce spokojnie, juz teraz w sapporo ;]
moze nawet sie pokusic o wyprzedzenie ruska :)
(31.01.2008, 20:11)
katarzynka
ciekwae ciekawe mnie denerwuje to że on nawet jak skacze
dobrze i tak nie jet zadowolony............. wy też tak uważacie
;-))
(31.01.2008, 20:00)
Żaneta
@ola
Aktualnie Kamila wyprzedzaj±: 2 Francuzów, 1 Słoweniec, 1 Czech, 2 Szwajcarów, 2 Niemców, 2 Rosjan, 3 Finów, 5 Norwegów i 6 Austriaków, no i jeszczee jeden Polak. ^^
(31.01.2008, 18:57)
ola
Ciekawe... To policzmy ilu Austriaków czy Norwegów wyprzedza Kamila w klasyfikacji P¦... Na pewno więcej niż po czterech.
(31.01.2008, 18:42)
wind
tak koles startowac moze i 8 austriakow czy norwegów i co z tego powtórze jeszcze raz 8 austriakow a nie 8 morgensternow i koflerów , tak samo nie startuje 8 jacobsenów i bardalów . 6-8 austriakow czy norwegów moze startowac ale liczy sie tak naprawde 4 reszta jest na poziomie stocha albo slabsza. To tak jakbys mówil ze malysza medal z sapporo jest nic nie warty bo tam startowalo tylko 4 austriaków i norwegów czy finów
(31.01.2008, 18:22)
do autora wizji
Dziecko zwane Kamil, czyli autor "m±dro¶ci". Chyba zapomniałe¶, że Kamil zaj±ł tak wysokie miejsce bo na M¦ mogło startować TYLKO po 4 Austriaków, 4 Norwegów, i po 4 z każdego kraju a nie tak jak w P¦ po 6-8 z najleszych druzyn!
Oczywi¶cie w Sapporo może Kamilowi powiać, ale trzeba pamietać, że w Sapporo wyst±pi tez z 10 Japończyków dla których ta skocznia jest skocznia rodzima i nie będ± mieli żadnych problemów z aklimatyzacj± i dostosowaniem się do skakania " po północy" i "o ¶wicie"
(31.01.2008, 17:27)
lilcia
Nie w ten weekend to w który¶ z następnych - Stoch zacznie wygrywać! ;)
Trzeba w to wierzyć ^^
(31.01.2008, 17:19)