Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Zakopane tonęło w blasku. Słońce roz¶wietlało wczesnopopołudniowe Krupówki, towarzysz±c setkom fanów w ich marszu ku Wielkiej Krokwi. Feeria barw, dĽwięków, zapach pieczeni, oscypka, dzwoneczki konnych zaprzęgów, wszędobylskie ogłuszaj±ce tr±bki, a  wkoło biało-czerwoni, bo to w końcu festyn polski, wielkie ¶więto sportowe, choć rozgrywane w cieniu tragedii.. ponownie.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W hotelu Sabała, gdzie odbywało się Forum Prasowe Firmy Viessmann, członkowie naszej redakcji spotkali się z laureatem konkursu na Komentarz Roku. Zwycięzca, posługuj±cy się nickiem Walther, wykazał się w swojej wypowiedzi wyj±tkow± dojrzało¶ci± oraz lekkim piórem. S± to cechy najwyższej próby, przydane tak niewielu krytykom i obserwatorom życia sportowego w Polsce i na ¶wiecie.

Spotkanie nasze poł±czone z wręczeniem nagrody odbyło się w pi±tkowe popołudnie, tuż przed pierwszym konkursem Pucharu ¦wiata w Zakopanem. Podwójny bilet na sobotnie zawody oraz gadżety firmy Viessmann, która zdecydowała się wesprzeć nasz± inicjatywę, na ręce zwycięzcy złożył reprezentant kadry Szwecji, Andreas Aren, przy udziale Magdaleny Kobus oraz Tomasza Adamczyka.

W wyszukanym wnętrzu restauracji Sabała mieli¶my okazję porozmawiać przy drobnym poczęstunku i w zdecydowanie pozytywnych nastrojach, tak o skokach narciarskich ich przyszło¶ci, jak również o atmosferze w Zakopanem i szansach poszczególnych zawodników na wygran±. Po wymianie pogl±dów, okazjonalnej sesji zdjęciowej, która trwała nieco dłużej niż przewidywano z racji, iż chętnych do pozowania mieli¶my wielu (również spo¶ród go¶ci hotelowych), nasze spotkanie ze zwycięzc± dobiegło końca. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, ponownie gratuluj±c laureatowi nagrody i dziękuj±c obsłudze hotelu Sabała, a przede wszystkim firmie Viessmann za współpracę. Dodatkowe podziękowania składamy na ręce Doroty Stachury, która była pomysłodawczyni± i koordynatork± konkursu.









Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
myszka55.sabcia
Walther gratulacje!:) chociaz glosowalam na kogos innego to nalezala ci sie ta nagroda:>
(31.01.2008, 21:29)
maja88
Gratulacje dla zwyciezcy! Fajnie wygrać takie bilety:)
(31.01.2008, 20:21)
obserwator
Pisalem ze moje slowa sie sprawdza.Znow bedziemy obserwowac dwoch nielotow w ten weekend na Krokwi.A potem pewnie kolejna wycieczka do Ameryki.Prezesunio-kompromitun io.
(31.01.2008, 14:08)
antyTajner
Całe zamieszanie z Klimkiem z powodu bałaganu w PZN?
Czy tak trudno postawić konkretne wymagania ,kryteria b±Ľ eliminacje przed konkursami P¦ ,PK?
Tylko chęć despotycznego ,recznego sterowania w mętnej wodzie powoduje że w tym bałaganie mog± powstawać najbardziej idiotyczne decyzje i desygnowanie po uważaniu(czytaj wg koligacji rodzinnych) na wycieczki zagraniczne nielotów?
(31.01.2008, 12:51)
Klimkofan
Mógł skakć w P¦ nie może w PK?
To jakie¶ chore?
Mamy dwa konkursy - czy nie można zgłosić 20-tu najlepszych polskich juniiorów i po 10-ciu każdego dnia mogłoby skakć?
Ew.drugiego dnia skacz± tylko Ci co w I dniu zdobyli pkty CRL(pierwsza 30-tka 30tka)?
Sekowanie Klimka, ze względu na duet krewniaków-nieudaczników T &T jest karygodne!!!
(31.01.2008, 11:28)
adagio28
Proszę proszę - pełen profesjonalizm! ;) Jeszcze raz: @Walther - gratulacje! ;)
Piękna rzecz - takie bilety... Mi najbardziej żal pewne czę¶ci ciała ¶ciskał, kiedy widziałam wyj¶cie skoczków do publiczno¶ci... Nie... Tego się z pewno¶ci± nie da zapomnieć... ;)
Pozdrawiam! ;*
(30.01.2008, 19:54)
uskotko
gratulacje i brawa :)
Nie mówi±c już, że zwycięzca wydaje się bardzo sympatyczny :]
(30.01.2008, 19:14)
Dona
Gratuluje zwyciezcy :) Arenek ...hm...ja tez bym chciała, zeby to on mi dał nagrode( jezeli kiedykolwiek cos wygram)
(30.01.2008, 18:11)
siostra
gratulacje :D
(30.01.2008, 17:43)
lilcia
@Walther - gratulacje! ;)
(30.01.2008, 16:06)
kubond
Andi Aren ;D wymiatasz !
(30.01.2008, 15:37)
Tootiki
ojojoj, Andreas, o matko...
(30.01.2008, 13:57)
Backstreet Girl
ech, ale zabawa mnie ominęła >beczy<
Andreas Aren ;( Psiapsiółka by się cieszyła...
no cóż, mam nadzieję, że @Walther się dobrze bawił,
Czekamy na jego sprawozdanie:D
(30.01.2008, 12:21)
daf
A Pani Redaktor co rok to ładniejsza...
Gratulacje dla @Walthera
(30.01.2008, 09:00)
krwisty
No to stało sie, widze po tych fotkach faktycznie słonce wam dopisywało a Walther mine miał zadowolona(nie dziwie sie).Ciekawe czy redakcja w tym roku zorganizuje podobny konkurs czy tez jakis inny?@Walther skomentuj i podziel sie z nami jak było na konkursie z twojego punktu widzenia?
(30.01.2008, 08:36)
Jasiek96
Jaki to komentarz?
(30.01.2008, 03:30)