Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Od dawna wiadomo, że na kolejnych zawodach Pucharu ¦wiata, które odbęd± się w najbliższy weekend w Sapporo, nie zobaczymy Adama Małysza. Trener Hannu Lepistoe do Kraju Kwitn±cej Wi¶ni zabiera Kamila Stocha, Stefana Hulę, Piotra Żyłę i Marcina Bachledę.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W tym samym czasie w Zakopanem odbęd± się, je¶li pogoda pozwoli, zawody Pucharu Kontynentalnego. Małysz nie weĽmie w nich udziału, zobaczymy jednak innych naszych zawodników.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
Tomson_10
My¶lę, że Kamil Stoch może znale¶ć się na podium na Okurayama w Sapporo. Tak jak w Oberhofie podczas LGP zwyciężył. To wymarzona okazaja dla Kamila. Co do innych polaków my¶lę, że wszyscy do pierwszej serii się zakfalfikuj±, a co do drugiej wejdzie Hula i Bachleda.
(31.01.2008, 14:08)
paula.lion
kamil bedzie mogl sie wykazac.
zreszta moze tak jak w Lgp w Oberhofie czy Klingenthal gdzie tryumfowal i byl 5.No i moze reszta naszych sie dostanie.Mam taka nadzieje.Mysle,ze Stefan Hula sie napewno dostanie do 2 serii i do konkursy.w konkursie pewnie bedzie 4 polakow.
(29.01.2008, 16:54)
Insert End
Bachleda jest najsłabszy! Wy patrzcie na wyniki pucharu kontynentalnego a nie na nic. Ci co maj± dobre wyniki powinni jechać do Japonii a nie Bachleda. Za niego mógłby Rutkowski.
Żyła i Hula niedawno dobrze skakali na PK i oni powinni wyst±pić w Sapporo.
(29.01.2008, 15:36)
bolek
skoro już przekonali¶my się, że Małysz ma okre¶lone cele a dzieci niech rywalizuj± z dziećmi to uważam, że skład jest optymalny i wierzę, że wszyscy będ± punktować. A co do kryształowej kuli to rywalem Morgiego jest tylko Ahonnem. Schlierenzauer na razie nie sprawia wrażenia, że może osi±gn±ć poważne sukcesy, oprócz pojedynczych zwycięstw pucharowych. Nie umie się koncentrować.
(29.01.2008, 15:29)
kiler
Ma kto¶ info na temat skoczni w Wi¶le? Buduj± j± czy nie?
(29.01.2008, 14:56)
heh
tkanks! @dod@$$$$$$$bogaty ma 60 000 zł heh
(29.01.2008, 13:53)
heh
izu¶, kamil musi skakć żeby się wytrenować bo jak nie to zapomni o skokach narciarskich
(29.01.2008, 13:52)
@dod@!!!$$$$$$$bogaty ma 60 000 zł heh
dobrze że jad±
(29.01.2008, 13:50)
Klimkofan
Limity
Jak medali¶ci MP maj± walczyć o limity jak zamiiast nich jak po łatwe pkty Pk w Japonii jad± Tonio i Tomcio --spadaj±CY NA BULE NA MP?
(29.01.2008, 13:06)
Quavertone
@daf
Zapewne nie chce stracić formy i chce dogonić Morgiego w P¦ ;)))))
(29.01.2008, 12:32)
O limity maja obowi±zek walczyć medali¶ci MP
@Henio
Kiedy Ty wreszcie zrozumiesz, że walka o limity, to obowiazek medalistów MP. Po to te medale dostali, by walczyli o miejsca dla "słabszych" skoczków! Tu na nich spoczywa ten obowi±zek na PK w kraju. To ich skocznia przeciez i wstyd będzie jak nie stana na podium drugoligowych zawodów na swojej własnej skoczni.
(29.01.2008, 12:16)
daf
@Quavertone
Jak to się stało, że Tonio nie jedzie? Nie podobało mu się kilka tygodni temu?
(29.01.2008, 12:14)
Henio
Tylko Kamil Stoch zrobi małe pkty -tylko po co?
Strt pozostałej trójki jest jak lokata-bez sensu.
Stratya czasu,pieniędzy i malych pktów które mogliby zdobyć w konkursach PK w zakopcu?
(29.01.2008, 12:03)
Quavertone
Ja tam bym Stocha nie wysyłał do Japonii tylko na treningi, aby doszlifował się przed Libercem i M¦ w lotach...
(29.01.2008, 11:42)
Izu¶
Zgadzam się! Największym problemem Kamila jest wyciszenie się i skupienie, gdy wygra ze swoj± psychik± w Sapporo to ma szanse na podium !! Życzę mu tego z zcałego serca :* :)
(29.01.2008, 10:43)
rancher
Kamil je¶li tylko by chciał i w ciszy i w skupieniu potrenował to mógłby walczyć z najlepsz± dych± P¦ bo stać go na to dlatego trzeba mu dać trochę czasu i zaj±ć się nim tak jak niegdy¶ Adamem zajmował się PZN
(29.01.2008, 09:47)
kibiccc
kamil stoch jest teraz w naprade dobrej formie ;DDD
Chciałbym aby powalczył o miejsce w 10 poniieważ każdy wie że stać go na to...Tylko czy nie Spali swoich skoków zobaczymy;P
(29.01.2008, 09:42)
daf
@czarny
musi to na Rusi.
(29.01.2008, 00:31)
czarny
stoch w 10 musi byc tam 2 razy
(28.01.2008, 23:58)
Bobby14
coż ...wszyscy z ankiety po kolei
(28.01.2008, 22:32)
popek
zamiast zyly powinnien lecec lukasz rutkowski
(28.01.2008, 22:25)
Xellos
Nie jestem pewien czy tam powinni jechac Zyla i Bachleda, chociaż po ostatnich kwali w Zakopcu można by rzec: jeden pies i tak nie wejd±. Mam nadzieje, że Hula zapunktuje bo o Stocha jestem pewien.
(28.01.2008, 21:49)
skladak
do Sapporo z zawodnikami leci Zbigniew Klimowski a nie Lepistoe :/ Finski trener bedzie trenowac wraz z Kruczkiem Malysz, Kota i Mietusa.
(28.01.2008, 21:07)